Töö- ja rühmaruumide kasutamine

Tööruumid

Lugejatel on võimalus üürida tööruume, kus saab töötada privaatses ja rahulikus keskkonnas. Ühe- ja kahekohalised tööruumid asuvad 6. korrusel. Isiklikud asjad, nt raamatud, arvuti jne. võib jätta kasutamise ajaks tööruumi. Ruumi võtme väljastab ning võtab vastu 5. korruse infokeskuse konsultant. Võti tuleb tagastada hiljemalt 5 minutit enne raamatukogu sulgemist. Ruumides on võimalik töötada raamatukogu lahtiolekuaegadel. Tööruumides on internetiühendus ja tasuta WIFI.
Registreeritud kasutajatele on ruumide kasutus kolm tundi kaks korda nädalas tasuta, täiendava ajaperioodi eest on tasu vastavalt hinnakirjale. Tutvu hinnakirjaga.

Ruume saab broneerida lugemissaalide konsultantide juures, tel. 630 7100, info@nlib.ee või broneerimissüsteemis :Registreeritud kasutajatele on ruumide kasutus kolm tundi kaks korda nädalas tasutaRühmaruumid

Registreeritud kasutajatel on võimalik ruume kasutada tasuta kaks korda nädalas kuni kolm tundi päevas, täiendava ajaperioodi eest on tasu vastavalt hinnakirjale. Tutvu hinnakirjaga. Rühmaruumid Punane, Kollane, Roheline, Sinine, Oranž asuvad 5. korrusel infokeskuses, Rubiin ja Türkiis asuvad 7. korrusel humanitaarsaalis ning Kunst asub 8. korrusel kunstisaalis. Arvutitega varustatud rühmaruumides võimalus kasutada Skype`i (kõlarid, mikrofon, veebikaamera).

Rühmaruumide kirjeldus

Punane: 12−14 inimesele, suur ekraan, arvuti, WiDi


Kollane: 4−6 inimesele, suur ekraan, arvuti, WiDi


Sinine: 4−6 inimesele, suur ekraan, arvuti, WiDi


Roheline: 4−6 inimesele


Oranž: 6−8 inimesele (kasutamine on eelregistreerimiseta ja tasuta)


Rubiin: 4 inimesele


Türkiis: 4 inimesele


Kunst: 12 inimesele, suur ekraan, arvuti ja valguslaud


Klaveriruum

Asub 8. korrusel muusikasaalis, klaveriruumis on Blüthneri vabriku klaver. Kasutamine on tasuline vastavalt hinnakirjale. Lisainfo tel. 630 7141, e-post muusika@nlib.ee.

Videoruum

Asub muusikasaalis 8. korrusel. Seal saab vaadata videosid nii DVD-lt kui ka VHS-ilt. Ruumis on ka muusikakeskus. Kasutamine on tasuta, lisainfo tel. 630 7141, e-post muusika@nlib.ee.