Kontakt

Üldkontakt
Juhtkond
Osakonnad
Nõukogu

Eesti Rahvusraamatukogu

Tõnismägi 2, 15189 Tallinn

Raamatukogu avatud E-R 10-20, L 12-19

Üldinfo
630 7100 info@nlib.ee

Ühistransport

Raamatukogule lähim ühistranspordi peatus on Tõnismägi. Jalutuskäigu kaugusel on Endla ja Vabaduse väljaku bussipeatused ning Kosmose trammi- ja bussipeatused.
Balti jaam jääb raamatukogust 1,3 km kaugusele.

Lisainfo Tallinna kodulehel: http://soiduplaan.tallinn.ee.

Parkimine

Raamatukogu esine sõidutee kuulub Tallinna kesklinna parkimistsooni ja parkimist korraldab AS Ühisteenused
Parkimispileteid saab osta parkimisautomaadist või mobiilioperaatorilt.

Lähimad parklad on

Vabaduse väljaku parkla 
Kaarli Puiestee parkla 
Citypark parkla Wismari 13/Toompuiestee 15

Vaata ka Tallinna üldist parkimiskorraldust ning tasulisi parkimisalasid ja -tsoone.

Peadirektor

JANNE ANDRESOO

Eesti Rahvusraamatukogu

Tõnismägi 2, 15189 Tallinn

Tel. 6307600

faks

E-post: Janne.Andresoo@nlib.ee

Peadirektorist

Hea lugeja!

Eesti Rahvusraamatukogul on kaks ust - ühe neist leiab Tallinnast aadressilt Tõnismägi 2, teise, www.rahvusraamatukogu.ee, olete just avanud.

Need mõlemad on loodud toetamaks Rahvusraamatukogu ülesandeid, olla:

- rahvusraamatukogu, mis kogub, säilitab ja teeb kättesaadavaks Eestis ilmunud või Eestit puudutavad teavikud, registreerib kogu Eesti rahvusbibliograafia ja trükitoodangu statistika ning väljastab rahvusvahelisi standardnumbreid;

- parlamendiraamatukogu, tagades Riigikogu jt. põhiseaduslike institutsioonide infoteeninduse;

- teadusraamatukogu, et vahendada teadustööks vajalikku informatsiooni humanitaar- ja sotsiaalteaduste valdkonnas;

- raamatukogunduse arenduskeskus, koordineerides erialast standardimist, korraldades täiendõpet, osaledes terminoloogiatöös;

- kultuurikeskus, mis kutsub vaatama näituseid ja teatrietendusi ning osalema üritustel.

Meie missioon on säilitada Eesti kultuuripärandit ning olla sillaks teadmiste ja inimeste vahel.

Meie visioon on olla uue põlvkonna raamatukogu Euroopa haridus- ja kultuurimaastikul.

Hoiame mõtteid, et jagada teiega!

Janne Andresoo, 
Eesti Rahvusraamatukogu peadirektor

 

Manused:

Curriculum Vitae.pdf

Publikatsioonid.pdf

Nimi Amet E-mail Telefon
Indrek Ostrat Personalijuht Indrek.Ostrat@nlib.ee 6307510
Kristel Veimann Teenuste juht Kristel.Veimann@nlib.ee 6307416
Ave Sepik Finantsjuht Ave.Sepik@nlib.ee 6307377
Terje Talv Kommunikatsiooni- ja turundusjuht Terje.Talv@nlib.ee 6307260

Indrek Ostrat

Personalijuht

Indrek.Ostrat@nlib.ee

6307510


Kristel Veimann

Teenuste juht

Kristel.Veimann@nlib.ee

6307416


Ave Sepik

Finantsjuht

Ave.Sepik@nlib.ee

6307377


Terje Talv

Kommunikatsiooni- ja turundusjuht

Terje.Talv@nlib.ee

6307260


Juhtkond
Nimi Amet E-mail Telefon
Janne Andresoo Peadirektor Janne.Andresoo@nlib.ee 6307600
Indrek Ostrat Personalijuht Indrek.Ostrat@nlib.ee 6307510
Kristel Veimann Teenuste juht Kristel.Veimann@nlib.ee 6307416
Ave Sepik Finantsjuht Ave.Sepik@nlib.ee 6307377
Terje Talv Kommunikatsiooni- ja turundusjuht Terje.Talv@nlib.ee 6307260

Janne Andresoo

Peadirektor

Janne.Andresoo@nlib.ee

6307600


Indrek Ostrat

Personalijuht

Indrek.Ostrat@nlib.ee

6307510


Kristel Veimann

Teenuste juht

Kristel.Veimann@nlib.ee

6307416


Ave Sepik

Finantsjuht

Ave.Sepik@nlib.ee

6307377


Terje Talv

Kommunikatsiooni- ja turundusjuht

Terje.Talv@nlib.ee

6307260


Peaspetsialistid
Nimi Amet E-mail Telefon
Karl-Martin Sinijärv Kultuurinõunik karl.martin.sinijarv@nlib.ee 6307220
Julia Leitsinger Personalispetsialist julia.leitsinger@nlib.ee 6307509
Hela Ojasaar Kvaliteedispetsialist hela.ojasaar@nlib.ee 6307585
Mari Kannusaar Välissuhete peaspetsialist Mari.Kannusaar@nlib.ee 6307503
Kaire Reinujaan Finantsspetsialist Kaire.Reinujaan@nlib.ee 6307172
Ago Oder Jurist Ago.Oder@nlib.ee 6307511
Kaire Lass Peavarahoidja Kaire.Lass@nlib.ee 6307104
Kristi Soone Peadirektori abi Kristi.Soone@nlib.ee 6307502
Pille Slabina Haridustegevuse kuraator Pille.Slabina@nlib.ee 6307368
Karin Gustasson Õppedisainer Karin.Gustasson@nlib.ee 6307198
Agne Laht Teabehaldur Agne.Laht@nlib.ee 6307501

Karl-Martin Sinijärv

Kultuurinõunik

karl.martin.sinijarv@nlib.ee

6307220


Julia Leitsinger

Personalispetsialist

julia.leitsinger@nlib.ee

6307509


Hela Ojasaar

Kvaliteedispetsialist

hela.ojasaar@nlib.ee

6307585


Mari Kannusaar

Välissuhete peaspetsialist

Mari.Kannusaar@nlib.ee

6307503


Kaire Reinujaan

Finantsspetsialist

Kaire.Reinujaan@nlib.ee

6307172


Ago Oder

Jurist

Ago.Oder@nlib.ee

6307511


Kaire Lass

Peavarahoidja

Kaire.Lass@nlib.ee

6307104


Kristi Soone

Peadirektori abi

Kristi.Soone@nlib.ee

6307502


Pille Slabina

Haridustegevuse kuraator

Pille.Slabina@nlib.ee

6307368


Karin Gustasson

Õppedisainer

Karin.Gustasson@nlib.ee

6307198


Agne Laht

Teabehaldur

Agne.Laht@nlib.ee

6307501


Digiteerimiskeskus
Nimi Amet E-mail Telefon
Signe Tõnisson Osakonnajuhataja Signe.Tonisson@nlib.ee 6307177
Kadri Merila-Sander Digiteerimise peaspetsialist Kadri.Merila@nlib.ee 6307329

Signe Tõnisson

Osakonnajuhataja

Signe.Tonisson@nlib.ee

6307177


Kadri Merila-Sander

Digiteerimise peaspetsialist

Kadri.Merila@nlib.ee

6307329


Haldusosakond
Nimi Amet E-mail Telefon
Igor Šramov Osakonnajuhataja Igor.Sramov@nlib.ee 6307193
Jossif Braschinsky Töödejuhataja jossif@nlib.ee 6307201
Katrin Sepp Turvajuht Katrin.Sepp@nlib.ee 6307276
Dea Mägi Heakorratalituse juhataja Dea.Magi@nlib.ee 6307278

Igor Šramov

Osakonnajuhataja

Igor.Sramov@nlib.ee

6307193


Jossif Braschinsky

Töödejuhataja

jossif@nlib.ee

6307201


Katrin Sepp

Turvajuht

Katrin.Sepp@nlib.ee

6307276


Dea Mägi

Heakorratalituse juhataja

Dea.Magi@nlib.ee

6307278


Humanitaaria ja kunstide raamatukogu
Nimi Amet E-mail Telefon
Piret Lotman Vanemteadur Piret.Lotman@nlib.ee 6307125
Ruth Hiie Töörühma juht Ruth.Hiie@nlib.ee 6307304
Anniki Vahkal Vanemarhivaar Anniki.Vahkal@nlib.ee 6307346
Katre Riisalu Keskuse juhataja Katre.Riisalu@nlib.ee 6307143
Eha Garšnek Keskuse juhataja asetäitja Eha.Garsnek@nlib.ee 6307157
Tiina Kruup Töörühma juht Tiina.Kruup@nlib.ee 6307133
Linda Tõnisson Muusikasaali juhataja Linda.Tqnisson@nlib.ee 6307151
Heidi Heinmaa Töörühma juht (noodid) Heidi.Heinmaa@nlib.ee 6307159
Marika Koha Töörühma juht (heli) Marika.Koha@nlib.ee 6307158
Nansi Leppik Infospetsialist (Muusika) Nansi.Leppik@nlib.ee 6307152
Krõõt Liivak Humanitaarsaali juhataja Kroot.Liivak@nlib.ee 6307579
Elo Jakobson Infospetsialist (Kultuuriuuringud) Elo.Jakobson@nlib.ee 6307209
Signe Suursöödi Infospetsialist (Keele- ja kirjandusteadus) Signe.Suursoodi@nlib.ee 6307270
Merili Martinson "Infospetsialist (Austria, Saksa, Šveitsi) Merili.Martinson@nlib.ee 6307281
Rene Mäe Haridustegevuse projektijuht Rene.Mae@nlib.ee 6307153
Kaja Loel teatri- ja filmisaali juhataja Kaja.Loel@nlib.ee -
Maire Liivamets Eesti kirjanduse referent Maire.Liivamets@nlib.ee 6307128

Piret Lotman

Vanemteadur

Piret.Lotman@nlib.ee

6307125


Ruth Hiie

Töörühma juht

Ruth.Hiie@nlib.ee

6307304


Anniki Vahkal

Vanemarhivaar

Anniki.Vahkal@nlib.ee

6307346


Katre Riisalu

Keskuse juhataja

Katre.Riisalu@nlib.ee

6307143


Eha Garšnek

Keskuse juhataja asetäitja

Eha.Garsnek@nlib.ee

6307157


Tiina Kruup

Töörühma juht

Tiina.Kruup@nlib.ee

6307133


Linda Tõnisson

Muusikasaali juhataja

Linda.Tqnisson@nlib.ee

6307151


Heidi Heinmaa

Töörühma juht (noodid)

Heidi.Heinmaa@nlib.ee

6307159


Marika Koha

Töörühma juht (heli)

Marika.Koha@nlib.ee

6307158


Nansi Leppik

Infospetsialist (Muusika)

Nansi.Leppik@nlib.ee

6307152


Krõõt Liivak

Humanitaarsaali juhataja

Kroot.Liivak@nlib.ee

6307579


Elo Jakobson

Infospetsialist (Kultuuriuuringud)

Elo.Jakobson@nlib.ee

6307209


Signe Suursöödi

Infospetsialist (Keele- ja kirjandusteadus)

Signe.Suursoodi@nlib.ee

6307270


Merili Martinson

"Infospetsialist (Austria, Saksa, Šveitsi)

Merili.Martinson@nlib.ee

6307281


Rene Mäe

Haridustegevuse projektijuht

Rene.Mae@nlib.ee

6307153


Kaja Loel

teatri- ja filmisaali juhataja

Kaja.Loel@nlib.ee

-


Maire Liivamets

Eesti kirjanduse referent

Maire.Liivamets@nlib.ee

6307128


Kogude arenduse osakond
Nimi Amet E-mail Telefon
Tiiu Daniel Veebiarhiivi juhtiv spetsialist Tiiu.Daniel@nlib.ee 6307286
Liina Puusepp Vanemraamatukoguhoidja Liina.Puusepp@nlib.ee 6307356
Marju Saul Vanembibliograaf Marju.Saul@nlib.ee 6307593
Merike Välli Vanemraamatukoguhoidja Merike.Valli@nlib.ee 6307351
Kairi Felt Osakonnajuhataja Kairi.Felt@nlib.ee 6307590
Svea Aabreldaal Juhtiv spetsialist (kogude arvestus) Svea.Aabreldaal@nlib.ee 6307592
Kadi Mälton Töörühma juht Kadi.Malton@nlib.ee 6307163
Urve Erm Juhtiv spetsialist (märksõnanormandmed) Urve.Erm@nlib.ee 6307130
Annika Oherde Juhtiv spetsialist (liigitamine ja märksõnastamine) Annika.Oherde@nlib.ee 6307361
Anne-Ly Utsar Juhtiv spetsialist (ERB) Anne-Ly.Utsar@nlib.ee 6307354
Aime Dello Töörühma juht (Eesti ISSN keskus) Aime.Dello@nlib.ee 6307353
Marin Kimm Vanemraamatukoguhoidja (Eesti ISSN keskus) Marin.Kimm@nlib.ee 6307367
Tatjana Palav Vanemraamatukoguhoidja Tatjana.Palav@nlib.ee 6307371
Piret Räpp Juhtiv spetsialist Piret.Rapp@nlib.ee 6307376
Katrin Sõrmus Vanembibliograaf Sormus@nlib.ee 6307440
Andrus Heintalu Juhtiv spetsialist Andrus.Heintalu@nlib.ee 6307440
Johanna Tamm Vanembibliograaf (säilituseksemplar) Johanna.Tamm@nlib.ee 6307369
Sille Kurjamaa Töörühma juht Sille.Kurjamaa@nlib.ee 6307591
Made Viljur-Voit Juhtiv spetsialist (Kirjastajaportaal) Made.Viljur@nlib.ee 6307373
Mai Valtna Juhtiv spetsialist (Eesti ISBN agentuur) Mai.Valtna@nlib.ee 6307369
Katrin Kompus Vanemraamatukoguhoidja (säilituseksemplar) Katrin.Kompus@nlib.ee 6307369
Pille Martin Vanemraamatukoguhoidja (vanem teavik) Pille.Martin@nlib.ee 6307370
Kristiina Rüütel Vanemraamatukoguhoidja (säilituseksemplar) Kristiina.Ryytel@nlib.ee 6307443
Tiina Soopa Vanemraamatukoguhoidja (Eesti ISBN agentuur) Tiina.Soopa@nlib.ee 6307372
Karin Kangur E-raamatu spetsialist Karin.Kangur@nlib.ee 6307374
Jaan Krupp E-raamatu spetsialist Jaan.Krupp@nlib.ee 6307374

Tiiu Daniel

Veebiarhiivi juhtiv spetsialist

Tiiu.Daniel@nlib.ee

6307286


Liina Puusepp

Vanemraamatukoguhoidja

Liina.Puusepp@nlib.ee

6307356


Marju Saul

Vanembibliograaf

Marju.Saul@nlib.ee

6307593


Merike Välli

Vanemraamatukoguhoidja

Merike.Valli@nlib.ee

6307351


Kairi Felt

Osakonnajuhataja

Kairi.Felt@nlib.ee

6307590


Svea Aabreldaal

Juhtiv spetsialist (kogude arvestus)

Svea.Aabreldaal@nlib.ee

6307592


Kadi Mälton

Töörühma juht

Kadi.Malton@nlib.ee

6307163


Urve Erm

Juhtiv spetsialist (märksõnanormandmed)

Urve.Erm@nlib.ee

6307130


Annika Oherde

Juhtiv spetsialist (liigitamine ja märksõnastamine)

Annika.Oherde@nlib.ee

6307361


Anne-Ly Utsar

Juhtiv spetsialist (ERB)

Anne-Ly.Utsar@nlib.ee

6307354


Aime Dello

Töörühma juht (Eesti ISSN keskus)

Aime.Dello@nlib.ee

6307353


Marin Kimm

Vanemraamatukoguhoidja (Eesti ISSN keskus)

Marin.Kimm@nlib.ee

6307367


Tatjana Palav

Vanemraamatukoguhoidja

Tatjana.Palav@nlib.ee

6307371


Piret Räpp

Juhtiv spetsialist

Piret.Rapp@nlib.ee

6307376


Katrin Sõrmus

Vanembibliograaf

Sormus@nlib.ee

6307440


Andrus Heintalu

Juhtiv spetsialist

Andrus.Heintalu@nlib.ee

6307440


Johanna Tamm

Vanembibliograaf (säilituseksemplar)

Johanna.Tamm@nlib.ee

6307369


Sille Kurjamaa

Töörühma juht

Sille.Kurjamaa@nlib.ee

6307591


Made Viljur-Voit

Juhtiv spetsialist (Kirjastajaportaal)

Made.Viljur@nlib.ee

6307373


Mai Valtna

Juhtiv spetsialist (Eesti ISBN agentuur)

Mai.Valtna@nlib.ee

6307369


Katrin Kompus

Vanemraamatukoguhoidja (säilituseksemplar)

Katrin.Kompus@nlib.ee

6307369


Pille Martin

Vanemraamatukoguhoidja (vanem teavik)

Pille.Martin@nlib.ee

6307370


Kristiina Rüütel

Vanemraamatukoguhoidja (säilituseksemplar)

Kristiina.Ryytel@nlib.ee

6307443


Tiina Soopa

Vanemraamatukoguhoidja (Eesti ISBN agentuur)

Tiina.Soopa@nlib.ee

6307372


Karin Kangur

E-raamatu spetsialist

Karin.Kangur@nlib.ee

6307374


Jaan Krupp

E-raamatu spetsialist

Jaan.Krupp@nlib.ee

6307374


Kommunikatsioon ja turundus
Nimi Amet E-mail Telefon
Kerti Kulper Kommunikatsioonispetsialist Kerti.Kulper@nlib.ee 6307254
Mihkel Volt Vastutav toimetaja Mihkel.Volt@nlib.ee 6307324
Marta Hang Turundusspetsialist Marta.Hang@nlib.ee 6307271
Margus Veimann Turundusspetsialist margus.veimann@nlib.ee 6307524

Kerti Kulper

Kommunikatsioonispetsialist

Kerti.Kulper@nlib.ee

6307254


Mihkel Volt

Vastutav toimetaja

Mihkel.Volt@nlib.ee

6307324


Marta Hang

Turundusspetsialist

Marta.Hang@nlib.ee

6307271


Margus Veimann

Turundusspetsialist

margus.veimann@nlib.ee

6307524


Konverentsikeskus
Nimi Amet E-mail Telefon
Helen Pärna Spetsialist konverents@nlib.ee, Helen.Parna@nlib.ee 56807174
Hendrik Roland Helm Keskuse juhataja konverents@nlib.ee; Hendrik-Roland.Helm@nlib.ee 6307262; 56807262
Katarina Tomps Konverentside spetsialist Katarina.Tomps@nlib.ee 6307262; 56807245

Helen Pärna

Spetsialist

konverents@nlib.ee, Helen.Parna@nlib.ee

56807174


Hendrik Roland Helm

Keskuse juhataja

konverents@nlib.ee; Hendrik-Roland.Helm@nlib.ee

6307262; 56807262


Katarina Tomps

Konverentside spetsialist

Katarina.Tomps@nlib.ee

6307262; 56807245


Näituste osakond
Nimi Amet E-mail Telefon
Ave Tölpt Osakonnajuhataja Ave.Toelpt@nlib.ee 6307150
Lea Hein Projektijuht Lea.Hein@nlib.ee 6307148
Virge Loo Projektijuht Virge.Loo@nlib.ee 6307150

Ave Tölpt

Osakonnajuhataja

Ave.Toelpt@nlib.ee

6307150


Lea Hein

Projektijuht

Lea.Hein@nlib.ee

6307148


Virge Loo

Projektijuht

Virge.Loo@nlib.ee

6307150


Raamatukoguteenuste arenduskeskus
Nimi Amet E-mail Telefon
Egle Kampus Arendusprojektide juht egle.kampus@nlib.ee 6307173
Jane Makke Metaandmete peaspetsialist Jane.Makke@nlib.ee 6307383
Riin Olonen Raamatukogusüsteemi peaspetsialist Riin.Olonen@nlib.ee 6307189
Urmas Sinisalu Andmehalduse peaspetsialist Urmas.Sinisalu@nlib.ee 6307222
Margit Jõgi Juhtiv spetsialist (Eesti raamatukogude statistika, koolitused) Margit.Jogi@nlib.ee 6307123
Ene Ollisaar Keskuse juhataja Ene.Ollisaar@nlib.ee  56807180
Marii Väljataga Innovatsiooni peaspetsialist marii.valjataga@nlib.ee 56 80 7266
Kai Välbe Juhtiv spetsialist Kai.Valbe@nlib.ee 6307121

Egle Kampus

Arendusprojektide juht

egle.kampus@nlib.ee

6307173


Jane Makke

Metaandmete peaspetsialist

Jane.Makke@nlib.ee

6307383


Riin Olonen

Raamatukogusüsteemi peaspetsialist

Riin.Olonen@nlib.ee

6307189


Urmas Sinisalu

Andmehalduse peaspetsialist

Urmas.Sinisalu@nlib.ee

6307222


Margit Jõgi

Juhtiv spetsialist (Eesti raamatukogude statistika, koolitused)

Margit.Jogi@nlib.ee

6307123


Ene Ollisaar

Keskuse juhataja

Ene.Ollisaar@nlib.ee

 56807180


Marii Väljataga

Innovatsiooni peaspetsialist

marii.valjataga@nlib.ee

56 80 7266


Kai Välbe

Juhtiv spetsialist

Kai.Valbe@nlib.ee

6307121


Rahvusteavikute säilituskeskus
Nimi Amet E-mail Telefon
Eva-Maria Artus Osakonnajuhataja Eva.Artus@nlib.ee 6307184
Ülle Laos Juhtiv spetsialist (DIGAR) Ylle.Laos@nlib.ee 6307234

Eva-Maria Artus

Osakonnajuhataja

Eva.Artus@nlib.ee

6307184


Ülle Laos

Juhtiv spetsialist (DIGAR)

Ylle.Laos@nlib.ee

6307234


Restaureerimiskeskus
Nimi Amet E-mail Telefon
Kadi Kiipus Keskuse juhataja Kadi.Kiipus@nlib.ee 6307257
Riina Ilomets Juhtiv spetsialist Riina.Ilomets@nlib.ee 6307249

Kadi Kiipus

Keskuse juhataja

Kadi.Kiipus@nlib.ee

6307257


Riina Ilomets

Juhtiv spetsialist

Riina.Ilomets@nlib.ee

6307249


Sotsiaalia ja parlamendiraamatukogu
Nimi Amet E-mail Telefon
Piret Pärgma Kirjastamisspetsialist Piret.Pargma@nlib.ee 6307127
Karmen Linask Keskuse juhataja Karmen.Linask@nlib.ee 6307331
Ivi Smitt Juhtiv spetsialist (autoriõigus) Ivi.Smitt@nlib.ee 6307115
Merle Tõniste Töörühma juht Merle.Toniste@nlib.ee 6307114
Kadri Lindmets Erialateabe infojuht Kadri.Lindmets@nlib.ee 6307106
Tiina Kallas-Kaits Parlamendi lugemissaali juhataja Tiina.Kallas@riigikogu.ee 6316955
Eve Toomra Ühiskonnateaduste lugemissaali juhataja Eve.Toomra@nlib.ee 6307102
Marianne Meiorg Juhtiv spetsialist (andmekaitse ja õigusinfo) Marianne.Meiorg@nlib.ee 6307131

Piret Pärgma

Kirjastamisspetsialist

Piret.Pargma@nlib.ee

6307127


Karmen Linask

Keskuse juhataja

Karmen.Linask@nlib.ee

6307331


Ivi Smitt

Juhtiv spetsialist (autoriõigus)

Ivi.Smitt@nlib.ee

6307115


Merle Tõniste

Töörühma juht

Merle.Toniste@nlib.ee

6307114


Kadri Lindmets

Erialateabe infojuht

Kadri.Lindmets@nlib.ee

6307106


Tiina Kallas-Kaits

Parlamendi lugemissaali juhataja

Tiina.Kallas@riigikogu.ee

6316955


Eve Toomra

Ühiskonnateaduste lugemissaali juhataja

Eve.Toomra@nlib.ee

6307102


Marianne Meiorg

Juhtiv spetsialist (andmekaitse ja õigusinfo)

Marianne.Meiorg@nlib.ee

6307131


Teenindusosakond
Nimi Amet E-mail Telefon
Külli Solo Osakonnajuhataja Kylli.Solo@nlib.ee 6307570
Mari Reimal Juhtiv spetsialist Mari.Reimal@nlib.ee 6307413
Heleen Karja Infokeskuse juht Heleen.Karja@nlib.ee 6307415
Mare Kurvet Päringuteenuse juhtiv spetsialist Mare.Kurvet@nlib.ee 6307116
Angelica Õunapuu Juhtiv spetsialist Angelica.Ounapuu@nlib.ee 6307411

Külli Solo

Osakonnajuhataja

Kylli.Solo@nlib.ee

6307570


Mari Reimal

Juhtiv spetsialist

Mari.Reimal@nlib.ee

6307413


Heleen Karja

Infokeskuse juht

Heleen.Karja@nlib.ee

6307415


Mare Kurvet

Päringuteenuse juhtiv spetsialist

Mare.Kurvet@nlib.ee

6307116


Angelica Õunapuu

Juhtiv spetsialist

Angelica.Ounapuu@nlib.ee

6307411


Nõukogu


Eesti Rahvusraamatukogu nõukogu liikmed:

Aadu Must - aadu.must@riigikogu.ee

Barbi-Jenny Pilvre Storgard - barbi.pilvre@riigikogu.ee

Yoko Alender - yoko.alender@riigikogu.ee

Jüri Järs - juri.jars@ttu.ee

Peep Jahilo - peep.jahilo@riigikogu.ee

Priit Pirsko - priit.pirsko@ra.ee

Tarvi Sits - tarvi.sits@kul.ee


Nõukogu sekretär


Kristi Soone - kristi.soone@nlib.ee