Kontakt

Üldkontakt
Juhtkond
Osakonnad
Nõukogu

Eesti Rahvusraamatukogu

Tõnismägi 2, 15189 Tallinn

Raamatukogu avatud E-R 10-20, L 12-19

Üldinfo
630 7100 info@nlib.ee

Ühistransport

Raamatukogule lähim ühistranspordi peatus on Tõnismägi. Jalutuskäigu kaugusel on Endla ja Vabaduse väljaku bussipeatused ning Kosmose trammi- ja bussipeatused.
Balti jaam jääb raamatukogust 1,3 km kaugusele.

Lisainfo Tallinna kodulehel: http://soiduplaan.tallinn.ee.

Parkimine

Raamatukogu esine sõidutee kuulub Tallinna kesklinna parkimistsooni ja parkimist korraldab AS Ühisteenused
Parkimispileteid saab osta parkimisautomaadist või mobiilioperaatorilt.

Lähimad parklad on

Vabaduse väljaku parkla 
Kaarli Puiestee parkla 
Citypark parkla Wismari 13/Toompuiestee 15

Vaata ka Tallinna üldist parkimiskorraldust ning tasulisi parkimisalasid ja -tsoone.

Peadirektor

JANNE ANDRESOO

Eesti Rahvusraamatukogu

Tõnismägi 2, 15189 Tallinn

Tel. 6 307 600

E-post: Janne.Andresoo@nlib.ee


Janne Andresoo CV

Nimi Amet E-mail Telefon
Indrek Ostrat personalijuht indrek.ostrat@nlib.ee 6 307 510
Ave Sepik finantsjuht Ave.Sepik@nlib.ee 6 307 377
Kristel Veimann teenuste juht Kristel.Veimann@nlib.ee 6 307 416

Indrek Ostrat

personalijuht

indrek.ostrat@nlib.ee

6 307 510


Ave Sepik

finantsjuht

Ave.Sepik@nlib.ee

6 307 377


Kristel Veimann

teenuste juht

Kristel.Veimann@nlib.ee

6 307 416


Juhtkond
Nimi Amet E-mail Telefon
Janne Andresoo Peadirektor Janne.Andresoo@nlib.ee 6 307 600
Indrek Ostrat personalijuht indrek.ostrat@nlib.ee 6 307 510
Ave Sepik finantsjuht Ave.Sepik@nlib.ee 6 307 377
Kristel Veimann teenuste juht Kristel.Veimann@nlib.ee 6 307 416

Janne Andresoo

Peadirektor

Janne.Andresoo@nlib.ee

6 307 600


Indrek Ostrat

personalijuht

indrek.ostrat@nlib.ee

6 307 510


Ave Sepik

finantsjuht

Ave.Sepik@nlib.ee

6 307 377


Kristel Veimann

teenuste juht

Kristel.Veimann@nlib.ee

6 307 416


Peaspetsialistid
Nimi Amet E-mail Telefon
Ene Ollisaar IT spetsialist Ene.Ollisaar@nlib.ee -
Kristi Soone peadirektori abi kristi.soone@nlib.ee 6 307 502
Mari Kannusaar välissuhete peaspetsialist Mari.Kannusaar@nlib.ee 6 307 503
Kaire Lass peavarahoidja Kaire.Lass@nlib.ee 6 307 104
Karl-Martin Sinijärv kultuurinõunik karl-martin.sinijarv@nlib.ee -
Julia Leitsinger personalispetsialist julia.leitsinger@nlib.ee 6307509
Kaire Reinujaan finantsspetsialist Kaire.Reinujaan@nlib.ee 6 307 172
Ago Oder jurist Ago.Oder@nlib.ee 6 307 511
Hela Ojasaar kvaliteedispetsialist Hela.Ojasaar@nlib.ee 6 307 585

Ene Ollisaar

IT spetsialist

Ene.Ollisaar@nlib.ee

-


Kristi Soone

peadirektori abi

kristi.soone@nlib.ee

6 307 502


Mari Kannusaar

välissuhete peaspetsialist

Mari.Kannusaar@nlib.ee

6 307 503


Kaire Lass

peavarahoidja

Kaire.Lass@nlib.ee

6 307 104


Karl-Martin Sinijärv

kultuurinõunik

karl-martin.sinijarv@nlib.ee

-


Julia Leitsinger

personalispetsialist

julia.leitsinger@nlib.ee

6307509


Kaire Reinujaan

finantsspetsialist

Kaire.Reinujaan@nlib.ee

6 307 172


Ago Oder

jurist

Ago.Oder@nlib.ee

6 307 511


Hela Ojasaar

kvaliteedispetsialist

Hela.Ojasaar@nlib.ee

6 307 585


Digiteerimiskeskus

ÜLDKONTAKT

digi@nlib.ee

6307010

Tõnismägi 2

Eesti Rahvusraamatukogu

Nimi Amet E-mail Telefon
Merilin Koppel Digiteerimise peaspetsialist Merilin.Koppel@nlib.ee 6307366
Signe Tõnisson osakonnajuhataja Signe.Tonisson@nlib.ee 6 307 177

ÜLDKONTAKT

digi@nlib.ee

6307010

Tõnismägi 2

Eesti Rahvusraamatukogu

Merilin Koppel

Digiteerimise peaspetsialist

Merilin.Koppel@nlib.ee

6307366


Signe Tõnisson

osakonnajuhataja

Signe.Tonisson@nlib.ee

6 307 177


Haldusosakond
Nimi Amet E-mail Telefon
Igor Šramov osakonnajuhataja Igor.Sramov@nlib.ee 6 307 193
Katrin Sepp turvajuht Katrin.Sepp@nlib.ee 6 307 276

Igor Šramov

osakonnajuhataja

Igor.Sramov@nlib.ee

6 307 193


Katrin Sepp

turvajuht

Katrin.Sepp@nlib.ee

6 307 276


Humanitaaria ja kunstide raamatukogu
Nimi Amet E-mail Telefon
Liis Tamm harulduste ja arhiivkogu saali juhataja Liis.Tamm@nlib.ee 6 307 343
Sirje Lusmägi vanaraamatu spetsialist Sirje.Lusmagi@nlib.ee 6 307 303
Urve Sildre vanaraamatu spetsialist Urve.Sildre@nlib.ee 6 307 304
Nansi Leppik-Volt muusikasaali juhtiv spetsialist Nansi.Leppik@nlib.ee 6 307 152
Meeli Karu infospetsialist (teater, film) Meeli.Karu@nlib.ee 6 307 155
Krõõt Liivak humanitaarsaali juhataja Kroot.Liivak@nlib.ee 6 307 579
Elo Jakobson infospetsialist Elo.Jakobson@nlib.ee 6 307 209
Signe Suursöödi infospetsialist Signe.Suursoodi@nlib.ee 6 307 270
Merili Martinson humanitaarsaali juhtiv spetsialist Merili.Martinson@nlib.ee 6 307 360
Linda Tõnisson muusikasaali juhataja Linda.Tqnisson@nlib.ee 6 307 151
Katre Riisalu juhataja Katre.Riisalu@nlib.ee 6 307 143
Eha Garšnek keskuse juhataja asetäitja/kunstisaali juhataja Eha.Garsnek@nlib.ee 6 307 157
Kaja Loel töörühma juht (helisalvestised) Kaja.Loel@nlib.ee 6 307 152
Tiina Kruup töörühma juht (kaardid) Tiina.Kruup@nlib.ee 6 307 133
Heidi Heinmaa töörühma juht (noodid) Heidi.Heinmaa@nlib.ee 6 307 159
Anniki Vahkal vanemarhiivar Anniki.Vahkal@nlib.ee 6 307 346
Piret Lotman vanemteadur Piret.Lotman@nlib.ee 6 307 125
Ruth Hiie töörühma juht (vanaraamat) Ruth.Hiie@nlib.ee 6 307 304
Paula Põder kommunikatsiooni projektijuht Paula.Poder@nlib.ee 6 307 380
Rene Mäe haridustegevuste projektijuht Rene.Mae@nlib.ee 6 307 153
Vadim Svjatkovski infospetsialist Vadim.Svjatkovski@nlib.ee 6 307 380

Liis Tamm

harulduste ja arhiivkogu saali juhataja

Liis.Tamm@nlib.ee

6 307 343


Sirje Lusmägi

vanaraamatu spetsialist

Sirje.Lusmagi@nlib.ee

6 307 303


Urve Sildre

vanaraamatu spetsialist

Urve.Sildre@nlib.ee

6 307 304


Nansi Leppik-Volt

muusikasaali juhtiv spetsialist

Nansi.Leppik@nlib.ee

6 307 152


Meeli Karu

infospetsialist (teater, film)

Meeli.Karu@nlib.ee

6 307 155


Krõõt Liivak

humanitaarsaali juhataja

Kroot.Liivak@nlib.ee

6 307 579


Elo Jakobson

infospetsialist

Elo.Jakobson@nlib.ee

6 307 209


Signe Suursöödi

infospetsialist

Signe.Suursoodi@nlib.ee

6 307 270


Merili Martinson

humanitaarsaali juhtiv spetsialist

Merili.Martinson@nlib.ee

6 307 360


Linda Tõnisson

muusikasaali juhataja

Linda.Tqnisson@nlib.ee

6 307 151


Katre Riisalu

juhataja

Katre.Riisalu@nlib.ee

6 307 143


Eha Garšnek

keskuse juhataja asetäitja/kunstisaali juhataja

Eha.Garsnek@nlib.ee

6 307 157


Kaja Loel

töörühma juht (helisalvestised)

Kaja.Loel@nlib.ee

6 307 152


Tiina Kruup

töörühma juht (kaardid)

Tiina.Kruup@nlib.ee

6 307 133


Heidi Heinmaa

töörühma juht (noodid)

Heidi.Heinmaa@nlib.ee

6 307 159


Anniki Vahkal

vanemarhiivar

Anniki.Vahkal@nlib.ee

6 307 346


Piret Lotman

vanemteadur

Piret.Lotman@nlib.ee

6 307 125


Ruth Hiie

töörühma juht (vanaraamat)

Ruth.Hiie@nlib.ee

6 307 304


Paula Põder

kommunikatsiooni projektijuht

Paula.Poder@nlib.ee

6 307 380


Rene Mäe

haridustegevuste projektijuht

Rene.Mae@nlib.ee

6 307 153


Vadim Svjatkovski

infospetsialist

Vadim.Svjatkovski@nlib.ee

6 307 380


IT arenduskeskus

ÜLDKONTAKT

itak@nlib.ee

6307011

Tõnismägi 2

Eesti Rahvusraamatukogu

Nimi Amet E-mail Telefon
Egle Kampus Arendusprojektide juht Egle.Kampus@nlib.ee 6307173
Made Viljur-Voit Juhtiv spetsialist Made.Viljur@nlib.ee 6307373
Helina Filatova Ärianalüütik Helina.Filatova@nlib.ee 6307171
Villu Lõhmus Keskuse juhataja Villu.Lõhmus@nlib.ee -

ÜLDKONTAKT

itak@nlib.ee

6307011

Tõnismägi 2

Eesti Rahvusraamatukogu

Egle Kampus

Arendusprojektide juht

Egle.Kampus@nlib.ee

6307173


Made Viljur-Voit

Juhtiv spetsialist

Made.Viljur@nlib.ee

6307373


Helina Filatova

Ärianalüütik

Helina.Filatova@nlib.ee

6307171


Villu Lõhmus

Keskuse juhataja

Villu.Lõhmus@nlib.ee

-


Kogude arenduse osakond
Nimi Amet E-mail Telefon
Terje Kannik e-raamatu spetsialist Terje.Kannik@nlib.ee 630 7374
Kairi Felt osakonnajuhataja Kairi.Felt@nlib.ee 6 307 590
Svea Aabreldaal juhtiv spetsialist Svea.Aabreldaal@nlib.ee 6 307 592
Kadi Mälton kataloogimisteenuse juht Kadi.Malton@nlib.ee 6 307 163
Urve Erm juhtiv spetsialist Urve.Erm@nlib.ee 6 307 130
Annika Oherde juhtiv spetsialist Annika.Oherde@nlib.ee 6 307 361
Anne-Ly Utsar juhtiv spetsialist Anne-Ly.Utsar@nlib.ee 6 307 354
Aime Dello juhtiv spetsialist Aime.Dello@nlib.ee 6 307 353
Leie Juha vanemraamatukoguhoidja Leie.Juha@nlib.ee 6 307 370
Marin Kimm vanemraamatukoguhoidja Marin.Kimm@nlib.ee 6 307 367
Tatjana Palav vanemraamatukoguhoidja Tatjana.Palav@nlib.ee 6 307 371
Piret Räpp juhtiv spetsialist Piret.Rapp@nlib.ee 6 307 376
Katrin Sõrmus vanembibliograaf Katrin.Sormus@nlib.ee 6 307 440
Andrus Heintalu juhtiv spetsialist andrus.heintalu@nlib.ee 6 307 440
Sille Kurjamaa juhtiv spetsialist Sille.Kurjamaa@nlib.ee 6 307 591
Mai Valtna juhtiv spetsialist Mai.Valtna@nlib.ee 6 311 200
Kristiina Rüütel vanemraamatukoguhoidja Kristiina.Ryytel@nlib.ee 6 307 443
Karin Kangur e-raamatu spetsialist Karin.Kangur@nlib.ee 6 307 374
Tiina Soopa vanemraamatukoguhoidja tiina.soopa@nlib.ee 6 307 372
Liina Puusepp vanemraamatukoguhoidja Liina.Puusepp@nlib.ee 6 307 356
Marju Saul vanembibliograaf Marju.Saul@nlib.ee 6 307 369
Merike Valli vanemraamatukoguhoidja Merike.Valli@nlib.ee 6 307 351

Terje Kannik

e-raamatu spetsialist

Terje.Kannik@nlib.ee

630 7374


Kairi Felt

osakonnajuhataja

Kairi.Felt@nlib.ee

6 307 590


Svea Aabreldaal

juhtiv spetsialist

Svea.Aabreldaal@nlib.ee

6 307 592


Kadi Mälton

kataloogimisteenuse juht

Kadi.Malton@nlib.ee

6 307 163


Urve Erm

juhtiv spetsialist

Urve.Erm@nlib.ee

6 307 130


Annika Oherde

juhtiv spetsialist

Annika.Oherde@nlib.ee

6 307 361


Anne-Ly Utsar

juhtiv spetsialist

Anne-Ly.Utsar@nlib.ee

6 307 354


Aime Dello

juhtiv spetsialist

Aime.Dello@nlib.ee

6 307 353


Leie Juha

vanemraamatukoguhoidja

Leie.Juha@nlib.ee

6 307 370


Marin Kimm

vanemraamatukoguhoidja

Marin.Kimm@nlib.ee

6 307 367


Tatjana Palav

vanemraamatukoguhoidja

Tatjana.Palav@nlib.ee

6 307 371


Piret Räpp

juhtiv spetsialist

Piret.Rapp@nlib.ee

6 307 376


Katrin Sõrmus

vanembibliograaf

Katrin.Sormus@nlib.ee

6 307 440


Andrus Heintalu

juhtiv spetsialist

andrus.heintalu@nlib.ee

6 307 440


Sille Kurjamaa

juhtiv spetsialist

Sille.Kurjamaa@nlib.ee

6 307 591


Mai Valtna

juhtiv spetsialist

Mai.Valtna@nlib.ee

6 311 200


Kristiina Rüütel

vanemraamatukoguhoidja

Kristiina.Ryytel@nlib.ee

6 307 443


Karin Kangur

e-raamatu spetsialist

Karin.Kangur@nlib.ee

6 307 374


Tiina Soopa

vanemraamatukoguhoidja

tiina.soopa@nlib.ee

6 307 372


Liina Puusepp

vanemraamatukoguhoidja

Liina.Puusepp@nlib.ee

6 307 356


Marju Saul

vanembibliograaf

Marju.Saul@nlib.ee

6 307 369


Merike Valli

vanemraamatukoguhoidja

Merike.Valli@nlib.ee

6 307 351


Kommunikatsioon ja turundus
Nimi Amet E-mail Telefon
Teet Malsroos fotograaf teet.malsroos@nlib.ee 6 307 293
Kerti Kulper kommunikatsioonispetsialist kerti.kulper@nlib.ee 6 307 254
Mihkel Volt vastutav toimetaja mihkel.volt@nlib.ee 6 307 324
Marta Hang turundusspetsialist marta.hang@nlib.ee 6 307 271
Martin Aadamsoo digikultuuriaasta projektijuht martin.aadamsoo@nlib.ee 56 50 83 83

Teet Malsroos

fotograaf

teet.malsroos@nlib.ee

6 307 293


Kerti Kulper

kommunikatsioonispetsialist

kerti.kulper@nlib.ee

6 307 254


Mihkel Volt

vastutav toimetaja

mihkel.volt@nlib.ee

6 307 324


Marta Hang

turundusspetsialist

marta.hang@nlib.ee

6 307 271


Martin Aadamsoo

digikultuuriaasta projektijuht

martin.aadamsoo@nlib.ee

56 50 83 83


Konverentsikeskus
Nimi Amet E-mail Telefon
Hendrik Roland Helm Keskuse juhataja Hendrik-Roland.Helm@nlib.ee 56807262
Helen Pärna Konverentside spetsialist konverents@nlib.ee 6307174, 56807174
Katarina Tomps Konverentside spetsialist konverents@nlib.ee 6307262; 56807245

Hendrik Roland Helm

Keskuse juhataja

Hendrik-Roland.Helm@nlib.ee

56807262


Helen Pärna

Konverentside spetsialist

konverents@nlib.ee

6307174, 56807174


Katarina Tomps

Konverentside spetsialist

konverents@nlib.ee

6307262; 56807245


Näituste osakond
Nimi Amet E-mail Telefon
Ave Tölpt Osakonnajuhataja Ave.Toelpt@nlib.ee 6 307 150

Ave Tölpt

Osakonnajuhataja

Ave.Toelpt@nlib.ee

6 307 150


Raamatukoguteenuste arenduskeskus
Nimi Amet E-mail Telefon
Jane Makke keskuse juhataja Jane.Makke@nlib.ee 6307383
Riin Olonen raamatukogusüsteemi peaspetsialist Riin.Olonen@nlib.ee 6307189
Marii Väljataga innovatsiooni peaspetsialist Marii.Valjataga@nlib.ee 6307266
Kai Välbe juhtiv spetsialist Kai.Valbe@nlib.ee 6 307 121
Margit Jõgi juhtiv spetsialist Margit.Jogi@nlib.ee 6 307 123
Urmas Sinisalu andmehalduse peaspetsialist Urmas.Sinisalu@nlib.ee 6 307 222
Margus Veimann teenusedisainer Margus.Veimann@nlib.ee 630 7524
Peeter Tinits digihumanitaaria spetsialist Peeter.Tinits@nlib.ee -

Jane Makke

keskuse juhataja

Jane.Makke@nlib.ee

6307383


Riin Olonen

raamatukogusüsteemi peaspetsialist

Riin.Olonen@nlib.ee

6307189


Marii Väljataga

innovatsiooni peaspetsialist

Marii.Valjataga@nlib.ee

6307266


Kai Välbe

juhtiv spetsialist

Kai.Valbe@nlib.ee

6 307 121


Margit Jõgi

juhtiv spetsialist

Margit.Jogi@nlib.ee

6 307 123


Urmas Sinisalu

andmehalduse peaspetsialist

Urmas.Sinisalu@nlib.ee

6 307 222


Margus Veimann

teenusedisainer

Margus.Veimann@nlib.ee

630 7524


Peeter Tinits

digihumanitaaria spetsialist

Peeter.Tinits@nlib.ee

-


Rahvusteavikute säilituskeskus
Nimi Amet E-mail Telefon
Eva-Maria Artus Osakonnajuhataja Eva.Artus@nlib.ee 6307184
Tiiu Daniel veebiarhiivi juhtiv spetsialist Tiiu.Daniel@nlib.ee 6307286
Ülle Laos juhtiv spetsialist Ylle.Laos@nlib.ee 6 307 234

Eva-Maria Artus

Osakonnajuhataja

Eva.Artus@nlib.ee

6307184


Tiiu Daniel

veebiarhiivi juhtiv spetsialist

Tiiu.Daniel@nlib.ee

6307286


Ülle Laos

juhtiv spetsialist

Ylle.Laos@nlib.ee

6 307 234


Restaureerimiskeskus
Nimi Amet E-mail Telefon
Kadi Kiipus keskuse juhataja Kadi.Kiipus@nlib.ee 630 7257
Riina Ilomets juhtiv spetsialist Riina.Ilomets@nlib.ee 6 307 249

Kadi Kiipus

keskuse juhataja

Kadi.Kiipus@nlib.ee

630 7257


Riina Ilomets

juhtiv spetsialist

Riina.Ilomets@nlib.ee

6 307 249


Sotsiaalia ja parlamendiraamatukogu
Nimi Amet E-mail Telefon
Karmen Linask Juhataja Karmen.Linask@nlib.ee 6 307 331
Henrik Uustalo autoriõiguse juhtiv spetsialist autorioigus@nlib.ee 6 307 115
Marianne Meiorg isikuandmete ja õigusinfo juhtiv spetsialist marianne.meiorg@nlib.ee 6 307 131
Eve Toomra ühiskonnateaduste lugemissaali juhataja Eve.Toomra@nlib.ee 6 307 102
Tiina Kallas-Kaits parlamendi lugemissaali juhataja Tiina.Kallas@riigikogu.ee 6 316 955
Merle Tõniste Euroopa Liidu infokeskuse juhtiv spetsialist Merle.Toniste@nlib.ee 6 307 114
Piret Pärgma Kirjastamisspetsialist Piret.Pargma@nlib.ee 6 307 127
Rita Enna kliendisuhete spetsialist Rita.Enna@nlib.ee 630 7250
Kristiina Kaju juhtiv spetsialist Kristiina.Kaju@nlib.ee 630 7317
Kadri Lindmets õigusteaduse ja rahvusvaheliste organisatsioonide saali juhataja Kadri.Lindmets@nlib.ee 630 7106
Kristiina Viks kommunikatsioonispetsialist Kristiina.Viks@nlib.ee 630 7126

Karmen Linask

Juhataja

Karmen.Linask@nlib.ee

6 307 331


Henrik Uustalo

autoriõiguse juhtiv spetsialist

autorioigus@nlib.ee

6 307 115


Marianne Meiorg

isikuandmete ja õigusinfo juhtiv spetsialist

marianne.meiorg@nlib.ee

6 307 131


Eve Toomra

ühiskonnateaduste lugemissaali juhataja

Eve.Toomra@nlib.ee

6 307 102


Tiina Kallas-Kaits

parlamendi lugemissaali juhataja

Tiina.Kallas@riigikogu.ee

6 316 955


Merle Tõniste

Euroopa Liidu infokeskuse juhtiv spetsialist

Merle.Toniste@nlib.ee

6 307 114


Piret Pärgma

Kirjastamisspetsialist

Piret.Pargma@nlib.ee

6 307 127


Rita Enna

kliendisuhete spetsialist

Rita.Enna@nlib.ee

630 7250


Kristiina Kaju

juhtiv spetsialist

Kristiina.Kaju@nlib.ee

630 7317


Kadri Lindmets

õigusteaduse ja rahvusvaheliste organisatsioonide saali juhataja

Kadri.Lindmets@nlib.ee

630 7106


Kristiina Viks

kommunikatsioonispetsialist

Kristiina.Viks@nlib.ee

630 7126


Teenindusosakond
Nimi Amet E-mail Telefon
Mari Reimal otsinguportaali ja kasutajate arvutitöökohtade spetsialist Mari.Reimal@nlib.ee 6 307 413
Heleen Karja laenutuse peaspetsialist heleen.karja@nlib.ee 6 307 415

Mari Reimal

otsinguportaali ja kasutajate arvutitöökohtade spetsialist

Mari.Reimal@nlib.ee

6 307 413


Heleen Karja

laenutuse peaspetsialist

heleen.karja@nlib.ee

6 307 415


Hariduskeskus
Nimi Amet E-mail Telefon
Angelica Õunapuu digipädevuse spetsialist angelica.ounapuu@nlib.ee 6 307 411
Pille Slabina haridustegevuse kuraator pille.slabina@nlib.ee 6 307 129
Karin Gustasson õppedisainer Karin.Gustasson@nlib.ee 6 307 198

Angelica Õunapuu

digipädevuse spetsialist

angelica.ounapuu@nlib.ee

6 307 411


Pille Slabina

haridustegevuse kuraator

pille.slabina@nlib.ee

6 307 129


Karin Gustasson

õppedisainer

Karin.Gustasson@nlib.ee

6 307 198



Eesti Rahvusraamatukogu nõukogu liikmed:

Signe Kivi - signe.kivi@riigikogu.ee

Mihhail Lotman - mihhail.lotman@riigikogu.ee

Peeter Rahnel - peeter.rahnel@riigikogu.ee

Andres Kollist - andres.kollist@tlulib.ee

Priit Pirsko - priit.pirsko@ra.ee

Peep Jahilo - peep.jahilo@riigikogu.ee

Ülle Talihärm - ulle.taliharm@kul.ee


Nõukogu sekretär


Kristi Soone - kristi.soone@nlib.ee