Rahvusraamatukogu valiti unistuste tööandjaks | Eesti Rahvusraamatukogu

Rahvusraamatukogu valiti unistuste tööandjaks

12.02.2021

Rahvusraamatukogu pälvis Unistuste Tööandja konkursil avalikus sektoris esikoha.  

Töötajate seast kogutud tagasiside näitas, et suurem osa neist tunneb uhkust oma töökoha ja tööandja missiooni üle. Asutuse töötajad on tugevalt koondunud veendumuse ümber, et ellu viiakse olulist missiooni.  

Rahvusraamatukogu personalijuht Indrek Ostrat sõnas, et tunnustuse saamisel oli oluline panus kõigil Rahvusraamatukogu töötajail. “Et olla väga hea tööandja, selleks peavad olema tema organisatsiooni liikmed parimas mõttes tööandja saadikud, kes tunnevad enda töös missiooni ja eesmärki ning on nende uhkeks kandjaks nii tööpostil kui ka oma eraelulises suhtluses. Meie oleme!” 

Ostrat lisas, et konkursi tulemus andis veel ka teadmise, et juhtkonna tegevused organisatsiooni, personalipoliitika ja (töö)suhete kujundamisel on leidnud kolleegide poolt ja ka Rahvusraamatukogust huvituvate (potentsiaalsete) tööotsijate mõistmise. “Me saime tunnustuse, et oleme õigel teel,” nentis Ostrat. 

Konkursi käigus intervjueeriti nii ettevõtte töötajaid, ettevõtte juhtkonda kui ka küsitleti inimesi tänavalt. Saadud vastuste põhjal selgitas žürii välja, milline ettevõte on suutnud luua kõige tugevama tööandja brändi. 

Unistuste Tööandja konkurssi viib läbi Marketingi Instituut koostöös CV-Keskuse ja tunnustatud Eesti personalijuhtidega.  

Unistuste Tööandja 2021 konkursi züriisse kuulusid: Lauri Tabur, Irene Metsis, Anneli Ohvril, Renita Käsper ja Kristel Maran.