Tule meile tööle! | Eesti Rahvusraamatukogu

Tule meile tööle!

See on Sinu võimalus – tule teosta end organisatsioonis, kes tegutseb selle nimel, et säiliks meie rahva kultuur. Saad osa Rahvusraamatukogu erilisest vaimust ning rõõmust kuuluda meie suurde ühtehoidvasse meeskonda. Sinu ümber on palju kultuuri ja huvitavaid inimesi, Sinu päevad täis mitmekesiseid ülesandeid, Sa õpid ja arened läbi igapäevaste tööülesannete. Unikaalne töökeskkond Tallinna kesklinnas ning sõbralikud ja toetavad kolleegid teevad Rahvusraamatukogus töötamise eriliseks – tule ja saa sellest osa!

Küsimuste korral võta ühendust personaliosakonnaga - cv@nlib.ee

Hetkel otsime:
 

Infosüsteemide tehnilise toe spetsialisti

Otsime teenindusosakonda

INFOSÜSTEEMIDE TEHNILISE TOE SPETSIALISTI,

kelle rolliks on Rahvusraamatukogus kasutusel olevate infosüsteemide (Primo ja Ezproxy) tehniline haldamine, sh seadistamine, parandamine, ajakohasena hoidmine. Ka on tema ülesandeks Rahvusraamatukogu kasutajate autentimis- ja registreerumissüsteemi ning kasutajate andmebaasi peakasutajale tehnilise toe pakkumine.

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • Sul on vähemalt keskharidus;

  • Sul on vähemalt kaheaastane IT alane töökogemus;

  • Sul on SQL andmebaaside haldamise kogemus, GIT kogemus ja koodirepositeeriumite kasutamise oskus, regulaaravaldise kirjutamise oskus ning kokkupuuted riigi autentimise süsteemidega ja nende toimimisega;

  • Sul on teadmised tarkvara arendustsüklist ja kasutajatoe korraldamisest;

  • Sinu eesti keele oskus on väga heal tasemel ja inglise keele oskus on vähemalt B1 tasemel;

  • Sul on huvi uuenduste vastu, sh arendada ja parendada e-teenuseid;

  • Sul on hea analüüsivõime ja oled lahendustele orienteeritud;

  • Sa hindad meeskonnatööd.

Kasuks tuleb IT alane kõrgharidus või selle omandamine.

Mida Sinule pakume?

Sinu tulevane töö on mitmekesine ja hariv, pakkudes häid võimalusi enesearenguks. Saad nautida unikaalset töökeskkonda Tallinna kesklinnas, kasutada 42 päeva pikkust puhkust ning teisi tööandjapoolseid soodustusi. Sõbralikud ja toetavad kolleegid, mõnus õhkkond ja paindlik töökorraldus teevad Rahvusraamatukogus töötamise eriliseks!

Tööle asumine: niipea kui võimalik

Kandideerimiseks saada meile CV ja motivatsioonikiri koos varasema töökogemuse lühikirjelduse ja palgasooviga hiljemalt 22. septembriks 2020 aadressile cv@nlib.ee. Küsimuste korral vastab teenindusosakonna juhataja Helena Pant aadressil Helena.Pant@nlib.ee.