Konverentsikeskusest | Eesti Rahvusraamatukogu

Konverentsikeskusest

Rahvusraamatukogu hoone Tõnismäel on märgilise tähtsusega ehitis Eesti paekiviarhitektuuris. Tipparhitekti Raine Karbi loomingu kolmest suurobjektist – Sakala keskusest, linnahallist ja rahvusraamatukogust – on see ainsana säilinud ja senini täielikult kasutuses. 

Rahvusraamatukogu teenib Eesti riiki kultuuripärandi säilitajana ja konverentsikeskuse missioon on tagada Eesti jaoks oluliste kultuuri- ja ühiskonnasündmuste toimumine.

Rahvusraamatukogus üritust korraldades saate osa raamatukogu väärtustel põhinevast teenindusest, milleks on usaldusväärsus, kliendikesksus, loovus, avatus ja uuenduslikkus. Konverentsikeskuse sooviks on, et need väärtused kanduksid üle ka sinu üritusele.

Rahvusraamatukogu konverentsikeskus on tänu heale asukohale Tallinna kesklinnas ning laiale konverentsiruumide ja teenuste valikule üks originaalsemaid ehitisi ürituste korraldamiseks.

Sinu kasutuses on tänapäevane audio- ja videotehnika, raamatukogus on wifi.

Konverentsikeskuse uhkuseks on kõrge lae ja paekiviseintega 300 inimest mahutav lava ja professionaalse heli- ja valgustehnikaga suur konverentsisaal, kus on võimalik korraldada ka kontserte ja etendusi.

Rahvusraamatukogu fuajees paiknevad raamatukauplus Muusagaleriid ning kohvik Poogen. Kõikidesse konverentsiruumidesse saab tellida toitlustust. Kliendil on võimalus kasutada raamatukogu andmebaase ja kogusid, külastada lugemissaalenäitusi ning teatrietendusi.

Ruumi broneerimiseks võta meiega ühendust kirja konverents@nlib.ee või telefoni +372 630 7262 teel.