Kontaktid | Eesti Rahvusraamatukogu

Kontaktid

Eesti Rahvusraamatukogu
Tõnismägi 2, 15189 Tallinn

 

Raamatukogu on avatud:
E–R 10–20
L 12–19
P suletud

 

Üldinfo:
6307 100
info@nlib.ee 

Meediapäringud:
6307 254
press@nlib.ee

 

Juhtkond

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

 

 

 

Janne Andresoo

peadirektor

Janne.Andresoo@nlib.ee 

6307 600

 

 

 

 

Kristel Veimann

teenuste juht

Kristel.Veimann@nlib.ee

6307 416

 

 

 

 

Indrek Ostrat

personalijuht

Indrek.Ostrat@nlib.ee

6307 510

 

 

 

 

Ave Sepik

finantsjuht

Ave.Sepik@nlib.ee

6307 377

 

 

 

 

Argo Kerb

kommunikatsiooni- ja turundusjuht

Argo.Kerb@nlib.ee

6307 260

 

Peaspetsialistid

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

 

 

 

Julia Leitsinger

personalispetsialist

Julia.Leitsinger@nlib.ee

6307 509

 

 

 

 

Hela Ojasaar

kvaliteedispetsialist

Hela.Ojasaar@nlib.ee

6307 585

 

 

 

 

Mari Kannusaar

välissuhete peaspetsialist

Mari.Kannusaar@nlib.ee

6307 503

 

 

 

 

Ago Oder

jurist

Ago.Oder@nlib.ee

6307 511

 

 

 

 

Kristi Soone

peadirektori abi

Kristi.Soone@nlib.ee

6307 502

 

 

 

 

Agne Laht

teabehaldur

Agne.Laht@nlib.ee

6307 501

 

 

 

 

Kaire Reinujaan

finantsspetsialist

Kaire.Reinujaan@nlib.ee

6307 172

 

 

 

 

Kaire Lass

peavarahoidja

Kaire.Lass@nlib.ee

6307 104

 

Raamatukoguteenuste arenduskeskus

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

 

 

 

Jane Makke

juhataja

Jane.Makke@nlib.ee

6307 383

 

 

 

 

Margit Jõgi

juhtiv spetsialist

Margit.Jogi@nlib.ee

6307 123

 

 

 

 

Kai Välbe 

juhtiv spetsialist

Kai.Valbe@nlib.ee

6307 121

 

     

Margus Veimann

teenusedisainer

Margus.Veimann@nlib.ee

6307 524

 

 

 

 

Riin Olonen

raamatukogusüsteemi peaspetsialist

Riin.Olonen@nlib.ee

6307 189

 

 

 

 

Urmas Sinisalu

andmehalduse peaspetsialist

Urmas.Sinisalu@nlib.ee

6307 222

 

 

 

 

Peeter Tinits

digihumanitaaria spetsialist

Peeter.Tinits@nlib.ee

 

 

     

Tanel Saimre

digitaalhumanitaaria spetsialist

Tanel.Saimre@nlib.ee

 

 

 

 

 

Olga Kuvatova

äriprotsesside analüütik

Olga.Kuvatova@nlib.ee

 

 

 

 

 

Kaili Õunapuu-Seidelberg

raamatukogusüsteemi URRAM peakasutaja

Kaili.Ounapuu-Seidelberg@nlib.ee

 

 

Hariduskeskus

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

     

Pille Slabina

haridustegevuse kuraator

Pille.Slabina@nlib.ee

6307 368

 

 

 

 

Karin Gustasson

õppedisainer

Karin.Gustasson@nlib.ee

6307 198

 

 

 

 

Angelica Õunapuu

digipädevuse spetsialist

Angelica.Ounapuu@nlib.ee

6307 411

 

 

 

 

Mari-Liis Seer

haridustehnoloog

Mari-Liis.Seer@nlib.ee

630 7198

 

Konverentsikeskus

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

 

 

 

Katarina Tomps

spetsialist

Katarina.Tomps@nlib.ee

6307 262

 

 

 

 

Helen Pärna

spetsialist

Helen.Parna@nlib.ee

6307 174

 

 

 

 

Hendrik Roland Helm

juhataja

Hendrik-Roland.Helm@nlib.ee

6307 245

 

 

 

 

Rasmus Laks

helitehnik

Rasmus.Laks@nlib.ee

 

 

Kommunikatsioon ja turundus

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

 

 

 

Kerti Kulper

kommunikatsioonispetsialist

Kerti.Kulper@nlib.ee

6307 254

 

 

 

 

Marta Hang

turundusspetsialist

Marta.Hang@nlib.ee

6307 271

 

 

 

 

Liina Luhats-Ulman

turundus- ja kommunikatsiooniprojektide juht

Liina.Luhats-Ulman@nlib.ee

6307 137

 

 

 

 

Margus Mith

veebispetsialist ja digianalüütik

Margus.Mith@nlib.ee

6307 139

 

 

 

 

Mihkel Volt

vastutav toimetaja

Mihkel.Volt@nlib.ee

6307 324

 

 

 

 

Margit Plink

arvutigraafik

Margit.Plink@nlib.ee

6307 233

 

Restaureerimiskeskus

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

 

 

 

Kadi Kiipus

juhataja

Kadi.Kiipus@nlib.ee

6307 257

 

 

 

 

Riina Ilomets

juhtiv spetsialist

Riina.Ilomets@nlib.ee

6307 249

 

 

 

 

Tiina Aarna

konservaator

Tiina.Aarna@nlib.ee

6307 244

 

 

 

 

Tiina Hirvesoo

konservaator

Tiina.Hirvesoo@nlib.ee

6307 249

 

 

 

 

Nele Jõhvik

konservaator

Nele.Johvik@nlib.ee

6307 244

 

 

 

 

Ervin Demenštein

konservaator

Ervin.Demenstein@nlib.ee

6307 283

 

 

 

 

Urve Kolde

konservaator

Urve.Kolde@nlib.ee

6307 246

 

 

 

 

Vilja Ventsel

konservaator

Vilja.Ventsel@nlib.ee

6307 246

 

 

 

 

Margit Mölder

raamatukogu assistent

Margit.Molder@nlib.ee

6307 247

 

 

 

 

Tiiu-Malle Pällo

raamatukogu assistent

Tiiu-Malle.Pallo@nlib.ee

6307 243

 

 

 

 

Maie Raag

raamatukogu assistent

Maie.Raag@nlib.ee

6307 256

 

 

 

 

Riina Rämmel

keemik

Riina.Rammel@nlib.ee

6307 242

 

 

 

 

Raivo Vahtra

köitja

Raivo.Vahtra@nlib.ee

6307 251

 

 

 

 

Sulev Varner

köitja

Sulev.Varner@nlib.ee

6307 335

 

Teenindusosakond

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

 

 

 

Helena Pant

juhataja

Helena.Pant@nlib.ee

6307 570

 

 

 

 

Mari Laanemets

otsinguportaali ja kasutajate arvutitöökohtade spetsialist

Mari.Laanemets@nlib.ee

6307 413

 

 

 

 

Mare Kurvet

päringuteenuse juht

Mare.Kurvet@nlib.ee

6307 116

 

 

 

 

Ingrid Polis

infonõustamise teenuse juht

Ingrid.Polis@nlib.ee

6307 441

 

 

 

 

Ene Ots

teavikute logistika teenuse juht

Ene.Ots@nlib.ee

6307 327

 

 

 

 

Aleksandr Drozdov

infosüsteemide tehnilise toe spetsialist

Aleksandr.Drozdov@nlib.ee

 

 

 

 

 

Ruth Remmelgas

infospetsialist

Ruth.Remmelgas@nlib.ee

6307 408

 

 

 

 

Airi Mürk

infospetsialist

Airi.Murk@nlib.ee

6307 150

 

 

 

 

Liive Paapstel

infospetsialist

Liive.Paapstel@nlib.ee

6307 396

 

 

 

 

Eva Rebane

infospetsialist

Eva.Rebane@nlib.ee

6307 409

 

 

 

 

Anna-Liisa Leiar

infospetsialist

Anna-Liisa.Leiar@nlib.ee

6307 395

 

 

 

 

Lilia Rojak

infospetsialist

Lilia.Rojak@nlib.ee

6307 408

 

 

 

 

Tiina Reinpalu

infospetsialist

Tiina.Reinpalu@nlib.ee

6307 410

 

 

 

 

Ülle Kullamaa

infospetsialist

Ylle.Kullamaa@nlib.ee

6307 404

 

 

 

 

Lii Suurpalu

infospetsialist

Lii.Suurpalu@nlib.ee

6307 118

 

 

 

 

Kristiina Rüütel

vanemraamatukoguhoidja

Kristiina.Ryytel@nlib.ee

6307 315

 

 

 

 

Katrin Belkina

vanemraamatukoguhoidja

Katrin.Belkina@nlib.ee

6307 315

 

 

 

 

Krista-Viivika Kats

vanemraamatukoguhoidja

Krista.Kats@nlib.ee

6307 320

 

 

 

 

Tiina Väljako

vanemraamatukoguhoidja

Tiina.Valjako@nlib.ee

6307 312

 

 

 

 

Siiri Vahur

vanemraamatukoguhoidja

Siiri.Vahur@nlib.ee

6307 327

 

 

 

 

Kaia Liiv

raamatukogu assistent

Kaia.Liiv@nlib.ee

6307 315

 

 

 

 

Margit Peegel

raamatukogu assistent    

Margit.Peegel@nlib.ee

6307 314

 

 

 

 

Kersti Pärtelpoeg

raamatukogu assistent    

Kersti.Partelpoeg@nlib.ee

6307 318

 

 

 

 

Pille Soe

raamatukogu assistent    

Pille.Soe@nlib.ee

6307 311

 

 

 

 

Mare Vain

raamatukogu assistent    

Mare.Vain@nlib.ee

6307 319

 

 

 

 

Leena Lillepõld

hoidla abispetsialist    

Leena.Lillepold@nlib.ee

6307 318

 

 

 

 

Merike Väljaots

fuajeeteenindaja

Merike.Valjaots@nlib.ee

 

 

Sotsiaalia ja parlamendiraamatukogu

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

 

 

 

Karmen Linask

juhataja

Karmen.Linask@nlib.ee

6307 331

 

 

 

 

Rita Enna

kliendisuhete spetsialist

Rita.Enna@nlib.ee

6307 250

 

 

 

 

Laura Annast

kommunikatsioonispetsialist

Laura.Annast@nlib.ee

6307 126

 

 

 

 

Henrik Uustalo

autoriõiguse juhtiv spetsialist

Henrik.Uustalo@nlib.ee

6307 124

 

 

 

 

Marianne Meiorg

isikuandmete ja õigusinfo
juhtiv spetsialist

Marianne.Meiorg@nlib.ee

6307 131

 

 

 

 

Tiina Kallas-Kaits

parlamendi lugemissaali juhataja

Tiina.Kallas@nlib.ee

6316 955

 

 

 

 

Eve Toomra

ühiskonnateaduste
lugemissaali juhataja

Eve.Toomra@nlib.ee

6307 102

 

 

 

 

Kadri Lindmets

õigusteaduste ja rahvusvaheliste organisatsioonide saali juhataja

Kadri.Lindmets@nlib.ee

6307 106

 

 

 

 

Merle Raid

Euroopa Liidu infokeskuse juhtiv spetsialist

Merle.Raid@nlib.ee

6307 117

 

 

 

 

Piret Pärgma

kirjastamise teenuse juht

Piret.Pargma@nlib.ee

6307 127

 

 

 

 

Rita Hillermaa

kirjastamise teenuse juhtiv spetsialist

Rita.Hillermaa@nlib.ee

6307 560

 

 

 

 

Kristiina Kaju

juhtiv spetsialist

Kristiina.Kaju@nlib.ee

6307 317

 

 

 

 

Katrin Ordlik

infospetsialist

Katrin.Ordlik@nlib.ee

6307 211

 

 

 

 

Inger Vaguri

infospetsialist

Inger.Vaguri@nlib.ee

6307 134

 

 

 

 

Li Lind

infospetsialist

Li.Lind@nlib.ee

6307 114

 

 

 

 

Gerli Köösel

infospetsialist

Gerli.Koosel@nlib.ee

6307 120

 

 

 

 

Anneli Allikas

infospetsialist

Anneli.Allikas@nlib.ee

6307 105

 

 

 

 

Marika Lillemäe

infospetsialist

Marika.Lillemae@nlib.ee

6307 135

 

 

 

 

Tiia Melts

infospetsialist

Tiia.Melts@nlib.ee

6307 136

 

 

 

 

Tiina Tammiksalu

infospetsialist

Tiina.Tammiksalu@nlib.ee

6316 955

 

 

 

 

Marge Allandi

infospetsialist

Marge.Allandi@nlib.ee

6307 109

 

 

 

 

Margit Tammur

infospetsialist

Margit.Tammur@nlib.ee

6307 442

 

 

 

 

Piret Viljamaa

infospetsialist

Piret.Viljamaa@nlib.ee

6307 122

 

 

 

 

Gerli Randjärv

keeletoimetaja

Gerli.Randjarv@nlib.ee

6307 103

Humanitaaria ja kunstide raamatukogu

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

     

Katre Riisalu

juhataja

Katre.Riisalu@nlib.ee

6307 143

 

 

 

 

Eha Garšnek

juhataja asetäitja

Eha.Garsnek@nlib.ee

6307 157

 

 

 

 

Paula Põder

kommunikatsiooni projektijuht

Paula.Poder@nlib.ee

6307 380

 

 

 

 

Heleen Karja

laenutuse peaspetsialist

Heleen.Karja@nlib.ee

6307 415

 

 

 

 

Krõõt Liivak

humanitaarsaali juhataja

Kroot.Liivak@nlib.ee

6307 579

 

 

 

 

Linda Tõnisson

muusikasaali juhataja

Linda.Tonisson@nlib.ee

6307 151

 

 

 

 

Liis Tamm

harulduste ja arhiivkogu saali juhataja

Liis.Tamm@nlib.ee

6307 343

 

 

 

 

Piret Lotman

vanemteadur

Piret.Lotman@nlib.ee

6307 125

 

 

 

 

Merili Martinson

juhtiv spetsialist
(Austria, Saksa, Šveitsi kogud)

Merili.Martinson@nlib.ee

6307 360

 

 

 

 

Karl-Martin Sinijärv

kultuurinõunik

Karl.Martin.Sinijarv@nlib.ee

6307 220

 

 

 

 

Rene Mäe

haridustegevuste projektijuht    

Rene.Mae@nlib.ee

6307 153

 

 

 

 

Tiina Kruup

töörühma juht    

Tiina.Kruup@nlib.ee

6307 133

 

 

 

 

Anne Lentsius

vanembibliograaf

Anne.Lentsius@nlib.ee

6307 156

 

 

 

 

Heidi Heinmaa

töörühma juht

Heidi.Heinmaa@nlib.ee

6307 159

 

 

 

 

Kaja Loel

töörühma juht

Kaja.Loel@nlib.ee

6307 152

 

 

 

 

Ruth Hiie

töörühma juht

Ruth.Hiie@nlib.ee

6307 304

 

 

 

 

Sirje Lusmägi

vanaraamatu spetsialist

Sirje.Lusmagi@nlib.ee

6307 303

 

 

 

 

Urve Sildre

vanaraamatu spetsialist    

Urve.Sildre@nlib.ee

6307 304

 

 

 

 

Anniki Vahkal

vanemarhivaar

Anniki.Vahkal@nlib.ee

6307 346

 

 

 

 

Nansi Leppik-Volt

juhtiv spetsialist

Nansi.Leppik@nlib.ee

6307 152

 

 

 

 

Kristin Sirp

infospetsialist

Kristin.Sirp@nlib.ee

6307 146

 

 

 

 

Helen Põldmäe

infospetsialist

Helen.Poldmae@nlib.ee

6307 146

 

 

 

 

Rena Tüür

infospetsialist

Rena.Tyyr@nlib.ee

6307 145

 

 

 

 

Ülle Leok

infospetsialist

Ylle.Leok@nlib.ee

6307 582

 

 

 

 

Sirje Bachmann

infospetsialist

Sirje.Bachmann@nlib.ee

6307 582

 

 

 

 

Tiina Aasmann

infospetsialist

Tiina.Aasmann@nlib.ee

6307 142

 

 

 

 

Signe Suursöödi

infospetsialist

Signe.Suursoodi@nlib.ee

6307 270

 

 

 

 

Inge Kullamaa

infospetsialist

Inge.Kullamaa@nlib.ee

6307 210

 

 

 

 

Elo Jakobson

infospetsialist

Elo.Jakobson@nlib.ee

6307 209

 

 

 

 

Kea Susi

infospetsialist

Kea.Susi@nlib.ee

6307 381

 

 

 

 

Tiina Saldre

infospetsialist

Tiina.Saldre@nlib.ee

6307 149

 

 

 

 

Vadim Svjatkovski

infospetsialist

Vadim.Svjatkovski@nlib.ee

 

 

 

 

 

Pille Priisalu

vanembibliograaf

Pille.Priisalu@nlib.ee

6307 146

 

 

 

 

Tiina Sokk

vanembibliograaf

Tiina.Sokk@nlib.ee

6307 158

 

 

 

 

Tiia Rebassoo

vanembibliograaf

Tiia.Rebassoo@nlib.ee

6307 145

 

 

 

 

Katri Kiik

vanemraamatukoguhoidja

Katri.Kiik@nlib.ee

6307 144

 

 

 

 

Marika Luite

helioperaator

Marika.Luite@nlib.ee

6307 226

Näituste osakond

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

 

 

 

Virge Loo

juhataja

Virge.Loo@nlib.ee

6307 168

 

 

 

 

Merete Väin

projektijuht

Merete.Vain@nlib.ee

6307 168

 

 

 

 

Viktor Gurov

graafiline disainer

Viktor.Gurov@nlib.ee

6307 138

 

 

 

 

Alden Jõgisuu

meister

Alden.Jogisuu@nlib.ee

6307 132

 

Digiteerimiskeskus

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

 

 

 

Signe Tõnisson

juhataja

Signe.Tonisson@nlib.ee

6307 177

 

 

 

 

Merilin Koppel

digiteerimise peaspetsialist

Merilin.Koppel@nlib.ee

6307 366

 

 

 

 

Margit Stamm

juhtiv spetsialist

Margit.Stamm@nlib.ee

6307 387

 

 

 

 

Marti Miller

kasutajatoe spetsialist

Marti.Miller@nlib.ee

6307 188

 

 

 

 

Kadri Merila-Sander

digiteerimise spetsialist

Kadri.Merila@nlib.ee

6307 329

 

 

 

 

Kadi Vest

digiteerimise spetsialist

Kadi.Vest@nlib.ee

6307 310

 

 

 

 

Annika Vatsk

segmenteerimise spetsialist

Annika.Vatsk@nlib.ee

6307 349

 

 

 

 

Laura Kruusimägi

segmenteerimise spetsialist

Laura.Kruusimagi@nlib.ee

6307 296

 

 

 

 

Jekaterina Vaiksalu

segmenteerimise spetsialist

Jekaterina.Vaiksalu@nlib.ee

6307 294

 

 

 

 

Kristel Hansen

segmenteerimise spetsialist

Kristel.Hansen@nlib.ee

6307 294

 

 

 

 

Jaan Krupp

segmenteerimise spetsialist

Jaan.Krupp@nlib.ee

6307 294

 

 

 

 

Anne Viires

segmenteerimise spetsialist

Anne.Viires@nlib.ee

6307 298

 

 

 

 

Marika Lillepuu

segmenteerimise spetsialist

Marika.Lillepuu@nlib.ee

6307 348

 

 

 

 

Karmen Lillemets

segmenteerimise spetsialist

Karmen.Lillemets@nlib.ee

6307 294

 

 

 

 

Kaie Merila

segmenteerimise spetsialist

Kaie.Merila@nlib.ee

6307 345

 

 

 

 

Marion Kruut

digiteerija

Marion.Kruut@nlib.ee

6307 299

 

 

 

 

Katrin Parve

digiteerija

Katrin.Parve@nlib.ee

6307 329

 

 

 

 

Teele Meriste

digiteerija

Teele.Meriste@nlib.ee

6307 310

 

 

 

 

Laura Püvi

digiteerija

Laura.Puvi@nlib.ee

6307 365

 

 

 

 

Kadri Possul

digiteerija

Kadri.Possul@nlib.ee

6307 365

 

 

 

 

Helve Siska

digiteerija

Helve.Siska@nlib.ee

6307 119

 

 

 

 

Laivi Hallasoo

digiteerija

Laivi.Hallasoo@nlib.ee

6307 119

 

Rahvusteavikute säilituskeskus

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

 

 

 

Eva-Maria Artus

juhataja

Eva.Artus@nlib.ee

6307 184

 

 

 

 

Tiiu Daniel

veebiarhiivi juhtiv spetsialist

Tiiu.Daniel@nlib.ee

6307 286

 

 

 

 

Elis Karpov

veebiarhiveerimise spetsialist    

Elis.Karpov@nlib.ee

6307 286

 

 

 

 

Virgo Hallik

veebiarhiveerimise tehniline spetsialist    

Virgo.Hallik@nlib.ee

6307 286

 

 

 

 

Peeter Rahuvarm

veebiarhiveerimise rakenduste administraator

Peeter.Rahuvarm@nlib.ee

6307 288

 

 

 

 

Ülle Laos

juhtiv spetsialist

Ylle.Laos@nlib.ee

6307 234

 

 

 

 

Merike Vallner

digitaalarhiivi juhtiv spetsialist

Merike.Vallner@nlib.ee

6307 284

 

 

 

 

Kuldar Aas

digitaalarhiivi ekspert

Kuldar.Aas@nlib.ee

6307 284

 

 

 

 

Reet Odraks

juhtiv spetsialist

Reet.Odraks@nlib.ee

6307 302

 

 

 

 

Piret Pruuli

vanemraamatukoguhoidja

Piret.Pruuli@nlib.ee

6307 302

 

 

 

 

Raido Meibaum

vanemraamatukoguhoidja

Raido.Meibaum@nlib.ee

6307 344

 

     

Enel Eestleol

infospetsialist Enel.Eestleol@nlib.ee 6307 414

 

 

 

 

Tatjana Palav

vanemraamatukoguhoidja

Tatjana.Palav@nlib.ee

6307 344

 

Kogude arenduse osakond

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

 

 

 

Kairi Felt

juhataja

Kairi.Felt@nlib.ee

6307 590

 

 

 

 

Andrus Heintalu

juhtiv spetsialist

Andrus.Heintalu@nlib.ee

6307 440

 

 

 

 

Sille Kurjamaa

juhtiv spetsialist

Sille.Kurjamaa@nlib.ee

6307 591

 

 

 

 

Mai Valtna

juhtiv spetsialist

Mai.Valtna@nlib.ee

6311 200

 

 

 

 

Svea Aabreldaal

juhtiv spetsialist

Svea.Aabreldaal@nlib.ee

6307 592

 

 

 

 

Urve Erm

juhtiv spetsialist

Urve.Erm@nlib.ee

6307 130

 

 

 

 

Anne-Ly Utsar

juhtiv spetsialist

Anne-Ly.Utsar@nlib.ee

6307 354

 

 

 

 

Aime Dello

juhtiv spetsialist

Aime.Dello@nlib.ee

6307 353

 

 

 

 

Piret Räpp

juhtiv spetsialist

Piret.Rapp@nlib.ee

6307 376

 

 

 

 

Kadi Mälton

kataloogimisteenuse juht

Kadi.Malton@nlib.ee

6307 163

 

 

 

 

Meelis Somelar

normandmete juhtiv spetsialist

Meelis.Somelar@nlib.ee

6307 130

 

 

 

 

Katrin Sõrmus

vanembibliograaf

Katrin.Sormus@nlib.ee

6307 371

 

 

 

 

Marju Saul

vanemraamatukoguhoidja

Marju.Saul@nlib.ee

6307 369

 

 

 

 

Siiri Põldmaa

vanemraamatukoguhoidja

Siiri.Poldmaa@nlib.ee

6307 443

 

 

 

 

Leie Juha

vanemraamatukoguhoidja

Leie.Juha@nlib.ee

6307 370

 

 

 

 

Tiina Soopa

vanemraamatukoguhoidja

Tiina.Soopa@nlib.ee

6307 372

 

 

 

 

Liina Puusepp

vanemraamatukoguhoidja

Liina.Puusepp@nlib.ee

6307 356

 

 

 

 

Karin Kangur

e-raamatu spetsialist

Karin.Kangur@nlib.ee

6307 374

 

 

 

 

Terje Kannik

e-raamatu spetsialist

Terje.Kannik@nlib.ee

6307 374

 

 

 

 

Esta Kivimägi

vanembibliograaf

Esta.Kivimagi@nlib.ee

6307 311

 

 

 

 

Merle Filippov

vanembibliograaf

Merle.Filippov@nlib.ee

6307 361

 

 

 

 

Ellen Kiloman

vanemtoimetaja

Ellen.Kiloman@nlib.ee

6307 130

 

 

 

 

Elve Kuuskmäe

vanembibliograaf

Elve.Kuuskmae@nlib.ee

6307 355

 

 

 

 

Kadri Metsik

vanemtoimetaja

Kadri.Metsik@nlib.ee

6307 398

 

 

 

 

Annika Oherde

juhtiv spetsialist

Annika.Oherde@nlib.ee

6307 354

 

 

 

 

Pille Reinvart

vanemtoimetaja

Pille.Reinvart@nlib.ee

6307 398

 

 

 

 

Ilona Tulp

vanembibliograaf

Ilona.Tulp@nlib.ee

6307 361

 

 

 

 

Ene Vilipus

vanembibliograaf

Ene.Vilipus@nlib.ee

6307 355

 

 

 

 

Külli Uuemõis

vanemraamatukoguhoidja

Kylli.Uuemois@nlib.ee

6307 361

 

 

 

 

Alla Voinova

vanembibliograaf

Alla.Voinova@nlib.ee

6307 355

 

 

 

 

Marin Kimm

vanemraamatukoguhoidja

Marin.Kimm@nlib.ee

6307 367

 

 

 

 

Johanna Tamm

vanembibliograaf

Johanna.Tamm@nlib.ee

6307 369

 

 

 

 

Hilvi Tusti

raamatukogu assistent

Hilvi.Tusti@nlib.ee

6307 443

 

 

 

 

Merike Välli

vanemraamatukoguhoidja

Merike.Valli@nlib.ee

6307 351

 

 

 

 

Terje Tiik

vanemraamatukoguhoidja

Terje.Tiik@nlib.ee

6307 316

IT arenduskeskus

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

 

 

 

Villu Lõhmus

juhataja

Villu.Lohmus@nlib.ee

 

 

 

 

 

Egle Kampus

arendusprojektide juht

Egle.Kampus@nlib.ee

6307 173

 

 

 

 

Made Viljur-Voit

juhtiv spetsialist

Made.Viljur@nlib.ee

6307 373

 

 

 

 

Kaido Kütt

IT projektijuht

Kaido.Kutt@nlib.ee

 

 

 

 

 

Frank Christopher Kirch

IT projektijuht

Frank.Kirch@nlib.ee

 

 

Haldusosakond

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

 

 

 

Igor Šramov

osakonnajuhataja

Igor.Sramov@nlib.ee

6307 193

 

 

 

 

Katrin Sepp

turvajuht

Katrin.Sepp@nlib.ee

6307 276

 

 

 

 

Dea Mägi

heakorratalituse juhataja

Dea.Magi@nlib.ee

6307 278

 

 

 

 

Hillar Sulg

ekspediitor-autojuht

Hillar.Sulg@nlib.ee

6307 253

 

 

 

 

Boris Pats

ekspediitor

Boris.Pats@nlib.ee

6307 236