Kontaktid | Eesti Rahvusraamatukogu

Kontaktid

Eesti Rahvusraamatukogu
Tõnismägi 2, 15189 Tallinn

 

Raamatukogu on avatud:
E-R 12-18

 

Üldinfo:
6307 100
info@nlib.ee 

Meediapäringud:
6307 254
press@nlib.ee

 

Juhtkond

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

 

 

 

Janne Andresoo

peadirektor

Janne.Andresoo@nlib.ee 

6307 600

 

 

 

 

Kristel Veimann

teenuste juht

Kristel.Veimann@nlib.ee

6307 416

 

 

 

 

Indrek Ostrat

personalijuht

Indrek.Ostrat@nlib.ee

6307 510

 

 

 

 

Ave Sepik

finantsjuht

Ave.Sepik@nlib.ee

6307 377

 

 

 

 

Argo Kerb

kommunikatsiooni- ja turundusjuht

Argo.Kerb@nlib.ee

6307 260

 

Peaspetsialistid

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

 

 

 

Julia Leitsinger

personalispetsialist

Julia.Leitsinger@nlib.ee

6307 509

 

 

 

 

Hela Ojasaar

kvaliteedispetsialist

Hela.Ojasaar@nlib.ee

6307 585

 

 

 

 

Mari Kannusaar

välissuhete peaspetsialist

Mari.Kannusaar@nlib.ee

6307 503

 

 

 

 

Ago Oder

jurist

Ago.Oder@nlib.ee

6307 511

 

 

 

 

Kristi Soone

peadirektori abi

Kristi.Soone@nlib.ee

6307 502

 

 

 

 

Agne Laht

teabehaldur

Agne.Laht@nlib.ee

6307 501

 

 

 

 

Kaire Reinujaan

finantsspetsialist

Kaire.Reinujaan@nlib.ee

6307 172

 

 

 

 

Kaire Lass

peavarahoidja

Kaire.Lass@nlib.ee

6307 104

 

 

 

 

Karl-Martin Sinijärv

kultuurinõunik

Karl.Martin.Sinijarv@nlib.ee

6307 220

 

Raamatukoguteenuste arenduskeskus

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

 

 

 

Jane Makke

juhataja

Jane.Makke@nlib.ee

6307 383

 

 

 

 

Margit Jõgi

juhtiv spetsialist

Margit.Jogi@nlib.ee

6307 123

 

 

 

 

Kai Välbe 

juhtiv spetsialist

Kai.Valbe@nlib.ee

6307 121

 

     

Margus Veimann

teenusedisainer

Margus.Veimann@nlib.ee

6307 524

 

 

 

 

Riin Olonen

raamatukogusüsteemi peaspetsialist

Riin.Olonen@nlib.ee

6307 189

 

 

 

 

Urmas Sinisalu

andmehalduse peaspetsialist

Urmas.Sinisalu@nlib.ee

6307 222

 

 

 

 

Peeter Tinits

digihumanitaaria spetsialist

Peeter.Tinits@nlib.ee

 

 

 

 

 

Kaili Õunapuu-Seidelberg

raamatukogusüsteemi URRAM peakasutaja

Kaili.Ounapuu-Seidelberg@nlib.ee

 

 

Hariduskeskus

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

     

Pille Slabina

haridustegevuse kuraator

Pille.Slabina@nlib.ee

6307 368

 

 

 

 

Karin Gustasson

õppedisainer

Karin.Gustasson@nlib.ee

6307 198

 

 

 

 

Angelica Õunapuu

digipädevuse spetsialist

Angelica.Ounapuu@nlib.ee

6307 411

 

Konverentsikeskus

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

 

 

 

Hendrik Roland Helm

juhataja

Hendrik-Roland.Helm@nlib.ee

6307 245

 

 

 

 

Helen Pärna

spetsialist

Helen.Parna@nlib.ee

6307 174

 

 

 

 

Katarina Tomps

spetsialist

Katarina.Tomps@nlib.ee

6307 262

 

Kommunikatsioon ja turundus

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

 

 

 

Kerti Kulper

kommunikatsioonispetsialist

Kerti.Kulper@nlib.ee

6307 254

 

 

 

 

Marta Hang

turundusspetsialist

Marta.Hang@nlib.ee

6307 271

 

 

 

 

Margus Mith

turundusspetsialist

Margus.Mith@nlib.ee

6307 139

 

 

 

 

Mihkel Volt

vastutav toimetaja

Mihkel.Volt@nlib.ee

6307 324

 

 

 

 

Martin Aadamsoo

digikultuuriaasta projektijuht

Martin.Aadamsoo@nlib.ee

56 508 383

 

 

 

 

Liina Luhats-Ulman

digikultuuriaasta kommunikatsiooni- ja turundusspetsialist

Liina.Luhats-Ulman@nlib.ee

55 674 928

 

Restaureerimiskeskus

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

 

 

 

Kadi Kiipus

juhataja

Kadi.Kiipus@nlib.ee

6307 257

 

 

 

 

Riina Ilomets

juhtiv spetsialist

Riina.Ilomets@nlib.ee

6307 249

 

Teenindusosakond

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

 

 

 

Helena Pant

juhataja

Helena.Pant@nlib.ee

6307 570

 

 

 

 

Heleen Karja

laenutuse peaspetsialist

Heleen.Karja@nlib.ee

6307 415

 

 

 

 

Mari Reimal

otsinguportaali ja kasutajate arvutitöökohtade spetsialist

Mari.Reimal@nlib.ee

6307 413

 

 

 

 

Mare Kurvet

päringuteenuse juht

Mare.Kurvet@nlib.ee

6307 116

 

 

 

 

Ingrid Polis

infonõustamise teenuse juht

Ingrid.Polis@nlib.ee

6307 441

 

Sotsiaalia ja parlamendiraamatukogu

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

 

 

 

Karmen Linask

juhataja

Karmen.Linask@nlib.ee

6307 331

 

 

 

 

Rita Enna

kliendisuhete spetsialist

Rita.Enna@nlib.ee

6307 250

 

 

 

 

Henrik Uustalo

autoriõiguse juhtiv spetsialist

Henrik.Uustalo@nlib.ee

6307 124

 

 

 

 

Marianne Meiorg

isikuandmete ja õigusinfo juhtiv spetsialist

Marianne.Meiorg@nlib.ee

6307 131

 

 

 

 

Tiina Kallas-Kaits

parlamendi lugemissaali juhataja

Tiina.Kallas@nlib.ee

6316 955

 

 

 

 

Eve Toomra

ühiskonnateaduste lugemissaali juhataja

Eve.Toomra@nlib.ee

6307 102

 

 

 

 

Kadri Lindmets

õigusteaduste ja rahvusvaheliste organisatsioonide saali juhataja

Kadri.Lindmets@nlib.ee

6307 106

 

 

 

 

Merle Tõniste

Euroopa Liidu infokeskuse juhtiv spetsialist

Merle.Toniste@nlib.ee

6307 117

Humanitaaria ja kunstide raamatukogu

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

     

Katre Riisalu

juhataja

Katre.Riisalu@nlib.ee

6307 143

 

 

 

 

Eha Garšnek

juhataja asetäitja

Eha.Garsnek@nlib.ee

6307 157

 

 

 

 

Paula Põder

kommunikatsiooni projektijuht

Paula.Poder@nlib.ee

6307 380

 

 

 

 

Krõõt Liivak

humanitaarsaali juhataja

Kroot.Liivak@nlib.ee

6307 579

 

 

 

 

Linda Tõnisson

muusikasaali juhataja

Linda.Tonisson@nlib.ee

6307 151

 

 

 

 

Liis Tamm

harulduste ja arhiivkogu saali juhataja

Liis.Tamm@nlib.ee

6307 343

Näituste osakond

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

 

 

 

Ave Tölpt

juhataja

Ave.Toelpt@nlib.ee

6307 150

 

 

 

 

Virge Loo

projektijuht

Virge.Loo@nlib.ee

6307 168

 

 

 

 

Merete Väin

projektijuht

Merete.Vain@nlib.ee

6307 168

 

 

 

 

Viktor Gurov

graafiline disainer

Viktor.Gurov@nlib.ee

6307 138

 

Digiteerimiskeskus

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

 

 

 

Signe Tõnisson

juhataja

Signe.Tonisson@nlib.ee

6307 177

 

 

 

 

Merilin Koppel

digiteerimise peaspetsialist

Merilin.Koppel@nlib.ee

6307 366

 

 

 

 

Margit Stamm

juhtiv spetsialist

Margit.Stamm@nlib.ee

6307 387

 

Rahvusteavikute säilituskeskus

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

 

 

 

Eva-Maria Artus

juhataja

Eva.Artus@nlib.ee

6307 184

 

 

 

 

Tiiu Daniel

veebiarhiivi juhtiv spetsialist

Tiiu.Daniel@nlib.ee

6307 286

 

 

 

 

Ülle Laos

juhtiv spetsialist

Ylle.Laos@nlib.ee

6307 234

 

 

 

 

Merike Vallner

digitaalarhiivi juhtiv spetsialist

Merike.Vallner@nlib.ee

6307 284

 

Kogude arenduse osakond

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

 

 

 

Kairi Felt

juhataja

Kairi.Felt@nlib.ee

6307 590

 

 

 

 

Andrus Heintalu

juhtiv spetsialist

Andrus.Heintalu@nlib.ee

6307 440

 

 

 

 

Sille Kurjamaa

juhtiv spetsialist

Sille.Kurjamaa@nlib.ee

6307 591

 

 

 

 

Mai Valtna

juhtiv spetsialist

Mai.Valtna@nlib.ee

6311 200

 

 

 

 

Svea Aabreldaal

juhtiv spetsialist

Svea.Aabreldaal@nlib.ee

6307 592

 

 

 

 

Urve Erm

juhtiv spetsialist

Urve.Erm@nlib.ee

6307 130

 

 

 

 

Anne-Ly Utsar

juhtiv spetsialist

Anne-Ly.Utsar@nlib.ee

6307 354

 

 

 

 

Aime Dello

juhtiv spetsialist

Aime.Dello@nlib.ee

6307 353

 

 

 

 

Piret Räpp

juhtiv spetsialist

Piret.Rapp@nlib.ee

6307 376

 

 

 

 

Kadi Mälton

kataloogimisteenuse juht

Kadi.Malton@nlib.ee

6307 163

 

 

 

 

Katrin Sõrmus

vanembibliograaf

Katrin.Sormus@nlib.ee

6307 440

 

 

 

 

Marju Saul

vanemraamatukoguhoidja

Marju.Saul@nlib.ee

6307 369

 

 

 

 

Siiri Põldmaa

vanemraamatukoguhoidja

Siiri.Poldmaa@nlib.ee

6307 443

 

 

 

 

Leie Juha

vanemraamatukoguhoidja

Leie.Juha@nlib.ee

6307 370

 

 

 

 

Tatjana Palav

vanemraamatukoguhoidja

Tatjana.Palav@nlib.ee

6307 371

 

 

 

 

Tiina Soopa

vanemraamatukoguhoidja

Tiina.Soopa@nlib.ee

6307 372

 

 

 

 

Liina Puusepp

vanemraamatukoguhoidja

Liina.Puusepp@nlib.ee

6307 356

 

 

 

 

Karin Kangur

e-raamatu spetsialist

Karin.Kangur@nlib.ee

6307 374

 

 

 

 

Terje Kannik

e-raamatu spetsialist

Terje.Kannik@nlib.ee

6307 374

 

IT arenduskeskus

NIMI

AMET

E-MAIL

TELEFON

 

 

 

 

Villu Lõhmus

juhataja

Villu.Lohmus@nlib.ee

 

 

 

 

 

Egle Kampus

arendusprojektide juht

Egle.Kampus@nlib.ee

6307 173

 

 

 

 

Made Viljur-Voit

juhtiv spetsialist

Made.Viljur@nlib.ee

6307 373