Kontakt

Üldkontakt
Juhtkond
Osakonnad
Nõukogu

Eesti Rahvusraamatukogu

Tõnismägi 2, 15189 Tallinn

Raamatukogu avatud E-R 10-20, L 12-19

Üldinfo
630 7100 info@nlib.ee

Ühistransport

Raamatukogule lähim ühistranspordi peatus on Tõnismägi. Jalutuskäigu kaugusel on Endla ja Vabaduse väljaku bussipeatused ning Kosmose trammi- ja bussipeatused.
Balti jaam jääb raamatukogust 1,3 km kaugusele.

Lisainfo Tallinna kodulehel: http://soiduplaan.tallinn.ee.

Parkimine

Raamatukogu esine sõidutee kuulub Tallinna kesklinna parkimistsooni ja parkimist korraldab AS Ühisteenused
Parkimispileteid saab osta parkimisautomaadist või mobiilioperaatorilt.

Lähimad parklad on

Vabaduse väljaku parkla 
Kaarli Puiestee parkla 
Citypark parkla Wismari 13/Toompuiestee 15

Vaata ka Tallinna üldist parkimiskorraldust ning tasulisi parkimisalasid ja -tsoone.

Peadirektor

JANNE ANDRESOO

Eesti Rahvusraamatukogu

Tõnismägi 2, 15189 Tallinn

Tel. 6 307 600

E-post: Janne.Andresoo@nlib.ee


Janne Andresoo CV

Nimi Amet E-mail Telefon
Indrek Ostrat personalijuht indrek.ostrat@nlib.ee 6 307 510
Ave Sepik finantsjuht Ave.Sepik@nlib.ee 6 307 377
Kristel Veimann teenuste juht Kristel.Veimann@nlib.ee 6 307 416
Terje Talv kommunikatsiooni- ja turundusjuht Terje.Talv@nlib.ee 6 307 260

Indrek Ostrat

personalijuht

indrek.ostrat@nlib.ee

6 307 510


Ave Sepik

finantsjuht

Ave.Sepik@nlib.ee

6 307 377


Kristel Veimann

teenuste juht

Kristel.Veimann@nlib.ee

6 307 416


Terje Talv

kommunikatsiooni- ja turundusjuht

Terje.Talv@nlib.ee

6 307 260


Juhtkond
Nimi Amet E-mail Telefon
Janne Andresoo Peadirektor Janne.Andresoo@nlib.ee 6 307 600
Indrek Ostrat personalijuht indrek.ostrat@nlib.ee 6 307 510
Ave Sepik finantsjuht Ave.Sepik@nlib.ee 6 307 377
Kristel Veimann teenuste juht Kristel.Veimann@nlib.ee 6 307 416
Terje Talv kommunikatsiooni- ja turundusjuht Terje.Talv@nlib.ee 6 307 260

Janne Andresoo

Peadirektor

Janne.Andresoo@nlib.ee

6 307 600


Indrek Ostrat

personalijuht

indrek.ostrat@nlib.ee

6 307 510


Ave Sepik

finantsjuht

Ave.Sepik@nlib.ee

6 307 377


Kristel Veimann

teenuste juht

Kristel.Veimann@nlib.ee

6 307 416


Terje Talv

kommunikatsiooni- ja turundusjuht

Terje.Talv@nlib.ee

6 307 260


Peaspetsialistid
Nimi Amet E-mail Telefon
Kristi Soone peadirektori abi kristi.soone@nlib.ee 6 307 502
Mari Kannusaar välissuhete peaspetsialist Mari.Kannusaar@nlib.ee 6 307 503
Kaire Lass peavarahoidja Kaire.Lass@nlib.ee 6 307 104
Jane Makke metaandmete peaspetsialist Jane.Makke@nlib.ee 6 307 383
Riin Olonen raamatukogusüsteemi peaspetsialist Riin.Olonen@nlib.ee 6 307 189
Karl-Martin Sinijärv kultuurinõunik karl-martin.sinijarv@nlib.ee -
Julia Leitsinger personalispetsialist julia.leitsinger@nlib.ee 6307509
Pille Slabina haridustegevuse kuraator pille.slabina@nlib.ee 6 307 129
Kaire Reinujaan finantsspetsialist Kaire.Reinujaan@nlib.ee 6 307 172
Ago Oder jurist Ago.Oder@nlib.ee 6 307 511
Hela Ojasaar kvaliteedispetsialist Hela.Ojasaar@nlib.ee 6 307 585

Kristi Soone

peadirektori abi

kristi.soone@nlib.ee

6 307 502


Mari Kannusaar

välissuhete peaspetsialist

Mari.Kannusaar@nlib.ee

6 307 503


Kaire Lass

peavarahoidja

Kaire.Lass@nlib.ee

6 307 104


Jane Makke

metaandmete peaspetsialist

Jane.Makke@nlib.ee

6 307 383


Riin Olonen

raamatukogusüsteemi peaspetsialist

Riin.Olonen@nlib.ee

6 307 189


Karl-Martin Sinijärv

kultuurinõunik

karl-martin.sinijarv@nlib.ee

-


Julia Leitsinger

personalispetsialist

julia.leitsinger@nlib.ee

6307509


Pille Slabina

haridustegevuse kuraator

pille.slabina@nlib.ee

6 307 129


Kaire Reinujaan

finantsspetsialist

Kaire.Reinujaan@nlib.ee

6 307 172


Ago Oder

jurist

Ago.Oder@nlib.ee

6 307 511


Hela Ojasaar

kvaliteedispetsialist

Hela.Ojasaar@nlib.ee

6 307 585


Digiteerimiskeskus

ÜLDKONTAKT

digi@nlib.ee

6307010

Tõnismägi 2

Eesti Rahvusraamatukogu

Nimi Amet E-mail Telefon
Kadri Merila-Sander digiteerimise peaspetsialist Kadri.Merila@nlib.ee 6 307 329
Signe Tõnisson osakonnajuhataja Signe.Tonisson@nlib.ee 6 307 177

ÜLDKONTAKT

digi@nlib.ee

6307010

Tõnismägi 2

Eesti Rahvusraamatukogu

Kadri Merila-Sander

digiteerimise peaspetsialist

Kadri.Merila@nlib.ee

6 307 329


Signe Tõnisson

osakonnajuhataja

Signe.Tonisson@nlib.ee

6 307 177


Haldusosakond
Nimi Amet E-mail Telefon
Igor Šramov osakonnajuhataja Igor.Sramov@nlib.ee 6 307 193
Katrin Sepp turvajuht Katrin.Sepp@nlib.ee 6 307 276

Igor Šramov

osakonnajuhataja

Igor.Sramov@nlib.ee

6 307 193


Katrin Sepp

turvajuht

Katrin.Sepp@nlib.ee

6 307 276


Humanitaaria ja kunstide raamatukogu
Nimi Amet E-mail Telefon
Linda Tõnisson muusikasaali juhataja Linda.Tqnisson@nlib.ee 6 307 151
Katre Riisalu juhataja Katre.Riisalu@nlib.ee 6 307 143
Eha Garšnek keskuse juhataja asetäitja Eha.Garsnek@nlib.ee 6 307 157
Kaja Loel teatri- ja filmisaali juhataja Kaja.Loel@nlib.ee 6 307 152
Tiina Kruup töörühma juht Tiina.Kruup@nlib.ee 6 307 156
Marika Koha töörühma juht Marika.Koha@nlib.ee 6 307 158
Heidi Heinmaa töörühma juht Heidi.Heinmaa@nlib.ee 6 307 159
Anniki Vahkal vanemarhiivar Anniki.Vahkal@nlib.ee 6 307 346
Piret Lotman vanemteadur Piret.Lotman@nlib.ee 6 307 125
Ruth Hiie töörühma juht Ruth.Hiie@nlib.ee 6 307 304

Linda Tõnisson

muusikasaali juhataja

Linda.Tqnisson@nlib.ee

6 307 151


Katre Riisalu

juhataja

Katre.Riisalu@nlib.ee

6 307 143


Eha Garšnek

keskuse juhataja asetäitja

Eha.Garsnek@nlib.ee

6 307 157


Kaja Loel

teatri- ja filmisaali juhataja

Kaja.Loel@nlib.ee

6 307 152


Tiina Kruup

töörühma juht

Tiina.Kruup@nlib.ee

6 307 156


Marika Koha

töörühma juht

Marika.Koha@nlib.ee

6 307 158


Heidi Heinmaa

töörühma juht

Heidi.Heinmaa@nlib.ee

6 307 159


Anniki Vahkal

vanemarhiivar

Anniki.Vahkal@nlib.ee

6 307 346


Piret Lotman

vanemteadur

Piret.Lotman@nlib.ee

6 307 125


Ruth Hiie

töörühma juht

Ruth.Hiie@nlib.ee

6 307 304


Kogude arenduse osakond
Nimi Amet E-mail Telefon
Tiiu Daniel Veebiarhiveerimise spetsialist Tiiu.Daniel@nlib.ee 6307286
Kairi Felt osakonnajuhataja Kairi.Felt@nlib.ee 6 307 590
Svea Aabreldaal juhtiv spetsialist Svea.Aabreldaal@nlib.ee 6 307 592
Kadi Mälton töörühma juht Kadi.Malton@nlib.ee 6 307 163
Urve Erm juhtiv spetsialist Urve.Erm@nlib.ee 6 307 130
Annika Oherde juhtiv spetsialist Annika.Oherde@nlib.ee 6 307 361
Anne-Ly Utsar juhtiv spetsialist Anne-Ly.Utsar@nlib.ee 6 307 354
Aime Dello töörühma juht Aime.Dello@nlib.ee 6 307 353
Leie Juha juhtiv spetsialist Leie.Juha@nlib.ee 6 307 376
Marin Kimm vanemraamatukoguhoidja Marin.Kimm@nlib.ee 6 307 367
Tatjana Palav vanemraamatukoguhoidja Tatjana.Palav@nlib.ee 6 307 371
Piret Rapp juhtiv spetsialist Piret.Rapp@nlib.ee 6 307 445
Katrin Sõrmus vanembibliograaf Katrin.Sormus@nlib.ee 6 307 445
Andrus Heintalu juhtiv spetsialist andrus.heintalu@nlib.ee 6 307 440
Johanna Tamm vanembibliograaf Johanna.Tamm@nlib.ee 6 307 371
Sille Kurjamaa töörühma juht Sille.Kurjamaa@nlib.ee 6 307 591
Ülle Laos juhtiv spetsialist Ylle.Laos@nlib.ee 6 307 234
Mai Valtna juhtiv spetsialist Mai.Valtna@nlib.ee 6 307 374
Katrin Kompus vanemraamatukoguhoidja Katrin.Kompus@nlib.ee 6 307 374
Kristiina Rüütel vanemraamatukoguhoidja Kristiina.Ryytel@nlib.ee 6 307 369
Karin Kangur e-raamatu spetsialist Karin.Kangur@nlib.ee 6 307 359
Tiina Soopa vanemraamatukoguhoidja tiina.soopa@nlib.ee 6 307 374
Liina Puusepp vanemraamatukoguhoidja Liina.Puusepp@nlib.ee 6 307 356
Marju Saul vanembibliograaf Marju.Saul@nlib.ee 6 307 593
Merike Valli vanemraamatukoguhoidja Merike.Valli@nlib.ee 6 307 351

Tiiu Daniel

Veebiarhiveerimise spetsialist

Tiiu.Daniel@nlib.ee

6307286


Kairi Felt

osakonnajuhataja

Kairi.Felt@nlib.ee

6 307 590


Svea Aabreldaal

juhtiv spetsialist

Svea.Aabreldaal@nlib.ee

6 307 592


Kadi Mälton

töörühma juht

Kadi.Malton@nlib.ee

6 307 163


Urve Erm

juhtiv spetsialist

Urve.Erm@nlib.ee

6 307 130


Annika Oherde

juhtiv spetsialist

Annika.Oherde@nlib.ee

6 307 361


Anne-Ly Utsar

juhtiv spetsialist

Anne-Ly.Utsar@nlib.ee

6 307 354


Aime Dello

töörühma juht

Aime.Dello@nlib.ee

6 307 353


Leie Juha

juhtiv spetsialist

Leie.Juha@nlib.ee

6 307 376


Marin Kimm

vanemraamatukoguhoidja

Marin.Kimm@nlib.ee

6 307 367


Tatjana Palav

vanemraamatukoguhoidja

Tatjana.Palav@nlib.ee

6 307 371


Piret Rapp

juhtiv spetsialist

Piret.Rapp@nlib.ee

6 307 445


Katrin Sõrmus

vanembibliograaf

Katrin.Sormus@nlib.ee

6 307 445


Andrus Heintalu

juhtiv spetsialist

andrus.heintalu@nlib.ee

6 307 440


Johanna Tamm

vanembibliograaf

Johanna.Tamm@nlib.ee

6 307 371


Sille Kurjamaa

töörühma juht

Sille.Kurjamaa@nlib.ee

6 307 591


Ülle Laos

juhtiv spetsialist

Ylle.Laos@nlib.ee

6 307 234


Mai Valtna

juhtiv spetsialist

Mai.Valtna@nlib.ee

6 307 374


Katrin Kompus

vanemraamatukoguhoidja

Katrin.Kompus@nlib.ee

6 307 374


Kristiina Rüütel

vanemraamatukoguhoidja

Kristiina.Ryytel@nlib.ee

6 307 369


Karin Kangur

e-raamatu spetsialist

Karin.Kangur@nlib.ee

6 307 359


Tiina Soopa

vanemraamatukoguhoidja

tiina.soopa@nlib.ee

6 307 374


Liina Puusepp

vanemraamatukoguhoidja

Liina.Puusepp@nlib.ee

6 307 356


Marju Saul

vanembibliograaf

Marju.Saul@nlib.ee

6 307 593


Merike Valli

vanemraamatukoguhoidja

Merike.Valli@nlib.ee

6 307 351


Kommunikatsioon ja turundus
Nimi Amet E-mail Telefon
Teet Malsroos Fotograaf Teet.Malsroos@nlib.ee 6307293
Kerti Kulper kommunikatsioonispetsialist kerti.kulper@nlib.ee 6 307 254
Margus Veimann turundusspetsialist margus.veimann@nlib.ee -
Mihkel Volt vastutav toimetaja Mihkel.Volt@nlib.ee 6 307 324
Marta Hang turundusspetsialist marta.hang@nlib.ee 6 307 262

Teet Malsroos

Fotograaf

Teet.Malsroos@nlib.ee

6307293


Kerti Kulper

kommunikatsioonispetsialist

kerti.kulper@nlib.ee

6 307 254


Margus Veimann

turundusspetsialist

margus.veimann@nlib.ee

-


Mihkel Volt

vastutav toimetaja

Mihkel.Volt@nlib.ee

6 307 324


Marta Hang

turundusspetsialist

marta.hang@nlib.ee

6 307 262


Konverentsikeskus
Nimi Amet E-mail Telefon
Hendrik Roland Helm Keskuse juhataja Hendrik-Roland.Helm@nlib.ee 56807262
Helen Pärna Konverentside spetsialist konverents@nlib.ee 6307174, 56807174
Katarina Tomps Konverentside spetsialist konverents@nlib.ee 6307262; 56807245

Hendrik Roland Helm

Keskuse juhataja

Hendrik-Roland.Helm@nlib.ee

56807262


Helen Pärna

Konverentside spetsialist

konverents@nlib.ee

6307174, 56807174


Katarina Tomps

Konverentside spetsialist

konverents@nlib.ee

6307262; 56807245


Näituste osakond
Nimi Amet E-mail Telefon
Ave Tölpt Osakonnajuhataja Ave.Toelpt@nlib.ee 6 307 150

Ave Tölpt

Osakonnajuhataja

Ave.Toelpt@nlib.ee

6 307 150


Raamatukoguteenuste arenduskeskus
Nimi Amet E-mail Telefon
Egle Kampus Arendusprojektide juht egle.kampus@nlib.ee 6307173
Jane Makke Metaandmete peaspetsialist Jane.Makke@nlib.ee 6307383
Riin Olonen Raamatukogusüsteemi peaspetsialist Riin.Olonen@nlib.ee 6307189
Made Viljur-Voit Juhtiv spetsialist Made.Viljur@nlib.ee 6307373
Ene Ollisaar osakonnajuhataja Ene.Ollisaar@nlib.ee -
Margit Jõgi juhtiv spetsialist Margit.Jogi@nlib.ee 6 307 123
Urmas Sinisalu andmehalduse peaspetsialist Urmas.Sinisalu@nlib.ee 6 307 222

Egle Kampus

Arendusprojektide juht

egle.kampus@nlib.ee

6307173


Jane Makke

Metaandmete peaspetsialist

Jane.Makke@nlib.ee

6307383


Riin Olonen

Raamatukogusüsteemi peaspetsialist

Riin.Olonen@nlib.ee

6307189


Made Viljur-Voit

Juhtiv spetsialist

Made.Viljur@nlib.ee

6307373


Ene Ollisaar

osakonnajuhataja

Ene.Ollisaar@nlib.ee

-


Margit Jõgi

juhtiv spetsialist

Margit.Jogi@nlib.ee

6 307 123


Urmas Sinisalu

andmehalduse peaspetsialist

Urmas.Sinisalu@nlib.ee

6 307 222


Rahvusteavikute säilituskeskus
Nimi Amet E-mail Telefon
Eva-Maria Artus Osakonnajuhataja Eva.Artus@nlib.ee 6307184
Eva-Maria Artus keskuse juhataja Eva.Artus@nlib.ee 6 307 184

Eva-Maria Artus

Osakonnajuhataja

Eva.Artus@nlib.ee

6307184


Eva-Maria Artus

keskuse juhataja

Eva.Artus@nlib.ee

6 307 184


Restaureerimiskeskus
Nimi Amet E-mail Telefon
Kadi Kiipus keskuse juhataja - -
Riina Ilomets juhtiv spetsialist Riina.Ilomets@nlib.ee 6 307 249

Kadi Kiipus

keskuse juhataja

-

-


Riina Ilomets

juhtiv spetsialist

Riina.Ilomets@nlib.ee

6 307 249


Sotsiaalia ja parlamendiraamatukogu
Nimi Amet E-mail Telefon
Karmen Linask Juhataja Karmen.Linask@nlib.ee 6 307 331
Ametikoht täitmata autoriõiguse juhtiv spetsialist autorioigus@nlib.ee 6 307 115
Marianne Meiorg juhtiv spetsialist marianne.meiorg@nlib.ee 6 307 131
Eve Toomra ühiskonnateaduste lugemissaali juhataja Eve.Toomra@nlib.ee 6,3071E+12
Tiina Kallas-Kaits parlamendi lugemissaali juhataja Tiina.Kallas@riigikogu.ee 6 316 955
Merle Tõniste töörühma juht Merle.Toniste@nlib.ee 6 307 114
Piret Pärgma terminoloog Piret.Pargma@nlib.ee 6 307 127

Karmen Linask

Juhataja

Karmen.Linask@nlib.ee

6 307 331


Ametikoht täitmata

autoriõiguse juhtiv spetsialist

autorioigus@nlib.ee

6 307 115


Marianne Meiorg

juhtiv spetsialist

marianne.meiorg@nlib.ee

6 307 131


Eve Toomra

ühiskonnateaduste lugemissaali juhataja

Eve.Toomra@nlib.ee

6,3071E+12


Tiina Kallas-Kaits

parlamendi lugemissaali juhataja

Tiina.Kallas@riigikogu.ee

6 316 955


Merle Tõniste

töörühma juht

Merle.Toniste@nlib.ee

6 307 114


Piret Pärgma

terminoloog

Piret.Pargma@nlib.ee

6 307 127


Teenindusosakond
Nimi Amet E-mail Telefon
Külli Solo Juhataja Kylli.Solo@nlib.ee 6 307 570
Kai Välbe juhtiv spetsialist Kai.Valbe@nlib.ee 6 307 121
Angelica Õunapuu juhtiv spetsialist angelica.ounapuu@nlib.ee 6 307 411
Mari Reimal juhtiv spetsialist Mari.Reimal@nlib.ee 6 307 413
Heleen Karja laenutuse peaspetsialist heleen.karja@nlib.ee 6 307 415

Külli Solo

Juhataja

Kylli.Solo@nlib.ee

6 307 570


Kai Välbe

juhtiv spetsialist

Kai.Valbe@nlib.ee

6 307 121


Angelica Õunapuu

juhtiv spetsialist

angelica.ounapuu@nlib.ee

6 307 411


Mari Reimal

juhtiv spetsialist

Mari.Reimal@nlib.ee

6 307 413


Heleen Karja

laenutuse peaspetsialist

heleen.karja@nlib.ee

6 307 415



Eesti Rahvusraamatukogu nõukogu liikmed:

Signe Kivi - signe.kivi@riigikogu.ee

Mihhail Lotman - mihhail.lotman@riigikogu.ee

Peeter Rahnel - peeter.rahnel@riigikogu.ee

Andres Kollist - andres.kollist@tlulib.ee

Priit Pirsko - priit.pirsko@ra.ee

Peep Jahilo - peep.jahilo@riigikogu.ee

Ülle Talihärm - ulle.taliharm@kul.ee


Nõukogu sekretär


Kristi Soone - kristi.soone@nlib.ee