Registreeru kasutajaks

Registreeru kasutajaks

Raamatukogu kasutajaks registreerumine on tasuta ja kõik on oodatud!​

Registreeritud kasutaja lugejaõigusi tõendavaks dokumendiks on raamatukogukaart või ID-kaart. Hetkel on lugejaks registreerumine võimalik ainult elektrooniliselt. Registreeritud kasutaja õigused ja vastutus on sätestatud Rahvusraamatukogu kasutuseeskirjas (kasutuseeskiri inglise keeles, kasutuseeskiri vene keeles).

Vaata videojuhendit, kuidas veebis kasutajaks registreerida!Veebis elektrooniliselt registreerumiseks on vajalik ID-kaart või mobiil-ID.Registreerumiseks peab olema fotoga isikut tõendav dokument - pass, ID-kaart või õpilaspilet.

Alla 18-aastasel lugejal on kojulaenutuseks vajalik vanema/eestkostja nõusolek. Nõusolek vormistatakse ühekordselt ning kehtib kuni lugeja 18-aastaseks saamiseni. Digitaalselt allkirjastatud vorm tuleks edastada e-posti aadressile info@nlib.ee. Paberil allkirjastatud vormi palume tuua Rahvusraamatukogu 5. korruse infokeskusesse. 

Raamatukogukaarti või ID-kaarti tohib kasutada ainult selle omanik. Raamatukogukaardi kadumisest palume teavitada telefonil 630 7100 või e-posti aadressil info@nlib.ee.