Nõukogud

Eesti Rahvusraamatukogu nõukogu liikmed:

Signe Kivi - signe.kivi@riigikogu.ee

Mihhail Lotman - mihhail.lotman@riigikogu.ee

Peeter Rahnel - peeter.rahnel@riigikogu.ee

Andres Kollist - andres.kollist@tlulib.ee

Priit Pirsko - priit.pirsko@ra.ee

Peep Jahilo - peep.jahilo@riigikogu.ee

Ülle Talihärm - ulle.taliharm@kul.ee

Nõukogu sekretär

Kristi Soone - kristi.soone@nlib.ee

 

Teadusnõukogu

Janne Andresoo - Eesti Rahvusraamatukogu peadirektor

Kristel Veimann - Eesti Rahvusraamatukogu teenuste juht

Helen Eenmaa-Dimitrieva - Tartu Ülikooli õigusteaduskond

Martin Ehala - Tartu Ülikooli eesti ja üldkeeleteaduse instituut

Tooma Hiio - Eesti Sõjamuuseum

Indrek Ibrus - Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut

Mari-Liis Jakobson - Tallinna Ülikooli ühiskonnateaduste instituut

Krista Kodres - Tallinna Ülikool, Eesti Kunstiakadeemia

Juhan Kreem - Tallinna Linnaarhiiv

Piret Lotman - Eesti Rahvusraamatukogu

Mart Meri - Eesti Instituut

Aija Sakova - Eesti Kirjandusmuuseum

Toomas Siitan - Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia

Urmas Sutrop - Eesti Kirjandusmuuseum

Marek Tamm - Tallinna Ülikool, Eesti Humanitaarinstituut

Tõnu Tender - Eesti Keele Instituut

Jaan Undusk - Underi ja Tuglase Kirjanduskeskus

Sirje Virkus - Tallinna Ülikooli digitehnoloogiate instituut

Lauri Mälksoo - Tartu Ülikooli õigusteaduskond

 

Kinnitatud Eesti Rahvusraamatukogu peadirektori 14. oktoobri 2019 käskkirjaga nr 1-2/74

Kirjastusnõukogu

Liikmed:

Janne Andresoo

Kristel Veimann

Terje Talv

Katre Riisalu

Karmen Linask

Mihkel Volt

Piret Lotman

Piret Pärgma