Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu on avatud E-R 10-20, L 12-19
Raamatuid saab tagastada Endla tn 3 E-P 7-22

 

  EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU NÕUKOGU  

Peaspetsialistid

 

PEADIREKTOR

 

Dokumendihalduse osakond

Finantsosakond

Teenindusjuht Arendusjuht Haldusjuht

Kommunikatsiooni- ja turundusosakond

Näituste osakond

Kogude arenduse osakond

Kogude osakond

Koolituskeskus

Kunstide teabekeskus

Laenuosakond

Parlamendiinfo keskus

Restaureerimiskeskus

Digiteerimisosakond

Digitaalarhiivi osakond

IT osakond

Haldusosakond

Konverentsikeskus

 

 

Üldinfo, lugejaks registreerimine 3. korrusel 630 7611, 630 7405, registratuur at nlib dot ee
Küsi raamatukoguhoidjalt
630 7100, teatmesaal at nlib dot ee
Raamatukogudevaheline laenutus 5. korruse teatmesaalis 630 7410, ill at nlib dot ee
Laenutamine koju ja kohalkasutamiseks
- hoidlast  (5. korruse teatmesaal) 630 7400, tellimispunkt at nlib dot ee
- noodid (8. korruse muusikasaal) tel. 630 7141, muusika at nlib dot ee
Koopiate tellimine (5. korruse teatmesaal) 630 7400, tellimispunkt at nlib dot ee
Individuaaltööruumide reserveerimine
(5. korruse teatmesaal) 630 7400, tellimispunkt at nlib dot ee
Kasutajakoolitus
630 7585, koolitus at nlib dot ee

Lugemissaalid
 

Teised asutused Rahvusraamatukogus



Otsi nime või numbrit
Isikunimede alfabeetiline nimekiri A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Õ Ä Ö Ü Kõik

Juhtkond

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Janne Andresoo Peadirektor Juhtkond Janne dot Andresoo at nlib dot ee 6307600
Andrei Gladkov Haldusjuht Juhtkond Andrei dot Gladkov at nlib dot ee 6307504
Kai Kell Personalijuht Juhtkond Kai dot Kell at nlib dot ee 6307510
Raivo Ruusalepp Arendusjuht Juhtkond Raivo dot Ruusalepp at nlib dot ee 6307166
Kristel Veimann Teenindusjuht Juhtkond Kristel dot Veimann at nlib dot ee 6307416
Ave Sepik Finantsjuht Juhtkond Ave dot Sepik at nlib dot ee 6307377
Terje Talv Kommunikatsiooni- ja turundusjuht Juhtkond Terje dot Talv at nlib dot ee 6307260

Peaspetsialistid

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Andres Viia Arendusprojektide juht Peaspetsialistid Andres dot Viia at nlib dot ee 6307382
Kerstin Piik Personalispetsialist Peaspetsialistid Kerstin dot Piik at nlib dot ee 6307509
Mari Kannusaar Välissuhete peaspetsialist Peaspetsialistid Mari dot Kannusaar at nlib dot ee 6307503
Marika Kuldkepp Kirjastamise peaspetsialist Peaspetsialistid Marika dot Kuldkepp at nlib dot ee 6307271
Kaire Lass Osakonnajuhataja-peavarahoidja Peaspetsialistid Kaire dot Lass at nlib dot ee 6307104
Karmen Linask Autoriõiguse peaspetsialist Peaspetsialistid Karmen dot Linask at nlib dot ee 6307331
Jane Makke Peabibliograaf Peaspetsialistid Jane dot Makke at nlib dot ee 6307383
Ago Oder Jurist Peaspetsialistid Ago dot Oder at nlib dot ee 6307511
Hela Ojasaar Koolitusjuht Peaspetsialistid Hela dot Ojasaar at nlib dot ee 6307585
Martin-Allan Jalakas Süsteemi peaadministraator Peaspetsialistid Martin dot Jalakas at nlib dot ee 6307266
Riin Olonen Raamatukogusüsteemi peaspetsialist Peaspetsialistid Riin dot Olonen at nlib dot ee 6307189

Digitaalarhiivi osakond

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Eva-Maria Artus Osakonnajuhataja Digitaalarhiivi osakond Eva dot Artus at nlib dot ee 6307184
Tiiu Daniel Veebiarhiveerimise spetsialist Digitaalarhiivi osakond Tiiu dot Daniel at nlib dot ee 6307286
Elis Karpov Veebiarhiveerimise spetsialist Digitaalarhiivi osakond Elis dot Karpov at nlib dot ee 6307286
Ilmar Kopso Vanembibliograaf Digitaalarhiivi osakond Ilmar dot Kopso at nlib dot ee 6307285
Jaan Krupp Digitaalarhiivi spetsialist Digitaalarhiivi osakond Jaan dot Krupp at nlib dot ee 6307285
Peeter Rahuvarm Veebiarhiveerimise rakenduste administraator Digitaalarhiivi osakond Peeter dot Rahuvarm at nlib dot ee 6307286
Kadri Varipuu Digitaalarhiivi spetsialist Digitaalarhiivi osakond Kadri dot Varipuu at nlib dot ee 6307284

Digiteerimisosakond

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Signe Tõnisson Osakonnajuhataja Digiteerimisosakond Signe dot Tonisson at nlib dot ee 6307177
Digiteerimine
Merilin Koppel Digiteerimise spetsialist Digiteerimisosakond Merilin dot Koppel at nlib dot ee 6307366
Marion Kruut Digiteerija Digiteerimisosakond Marion dot Kruut at nlib dot ee 6307366
Kadri Merila-Sander Digiteerimise peaspetsialist Digiteerimisosakond Kadri dot Merila at nlib dot ee 6307329
Katrin Parve Digiteerija Digiteerimisosakond Katrin dot Parve at nlib dot ee 6307329
Eva Püvi Digiteerija Digiteerimisosakond Eva dot Puvi at nlib dot ee 6307365
Laura Püvi Digiteerija Digiteerimisosakond Laura dot Puvi at nlib dot ee 6307310
Helve Siska Digiteerija Digiteerimisosakond Helve dot Siska at nlib dot ee 6307119
Milvi Triik Digiteerija Digiteerimisosakond Milvi dot Triik at nlib dot ee 6307160
Kadi Vest Digiteerimise spetsialist Digiteerimisosakond Kadi dot Vest at nlib dot ee 6307310
Anne Viires Digiteerija Digiteerimisosakond Anne dot Viires at nlib dot ee 6307298
Kopeerimine
Neeme Laane Kopeerimise spetsialist Digiteerimisosakond Neeme dot Laane at nlib dot ee 6307295
Lija Mätas Paljundusoperaator Digiteerimisosakond Lija dot Matas at nlib dot ee 6307291
Virve Pavlov Paljundusoperaator Digiteerimisosakond Virve dot Pavlov at nlib dot ee 6307402
Kadri Spriit Digiteerija Digiteerimisosakond Kadri dot Spriit at nlib dot ee 6307402
Segmenteerimine
Margit Stamm Juhtiv spetsialist Digiteerimisosakond Margit dot Stamm at nlib dot ee 6307387
Kristel Hansen Segmenteerimise spetsialist Digiteerimisosakond Kristel dot Hansen at nlib dot ee 6307348
Annika Vatsk Segmenteerimise spetsialist Digiteerimisosakond Annika dot Vatsk at nlib dot ee 6307349
Madli Kärt Ollisaar Segmenteerimise spetsialist Digiteerimisosakond Madli dot Kart dot Ollisaar at nlib dot ee 6307345

Dokumendihalduse osakond

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Kadri Kesküla Osakonnajuhataja Dokumendihalduse osakond Kadri dot Keskyla at nlib dot ee 6307501
Mari-Ann Saar Juhiabi Dokumendihalduse osakond Mari-Ann dot Saar at nlib dot ee 6307502
Teet Malsroos Fotograaf Dokumendihalduse osakond Teet dot Malsroos at nlib dot ee 6307293
Anu Maripuu Arhivaar Dokumendihalduse osakond Anu dot Maripuu at nlib dot ee 6307512
Boris Pats Ekspediitor Dokumendihalduse osakond Boris dot Pats at nlib dot ee 6307236
Ene-Mall Talve Ekspediitor Dokumendihalduse osakond Ene dot Talve at nlib dot ee 6307236

Finantsosakond

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Ave Sepik Finantsjuht Finantsosakond Ave dot Sepik at nlib dot ee 6307377
Ester Mäeloog Vanemraamatupidaja Finantsosakond Ester dot Maeloog at nlib dot ee 6307171
Juta Pant Vanemraamatupidaja Finantsosakond Juta dot Pant at nlib dot ee 6307171
Kaire Reinujaan Vanemraamatupidaja Finantsosakond Kaire dot Reinujaan at nlib dot ee 6307172
Õie Paesoo Raamatupidaja Finantsosakond Oie dot Paesoo at nlib dot ee 6307172

Haldusosakond

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Igor Šramov Töödejuhataja Haldusosakond Igor dot Sramov at nlib dot ee 6307193
Jossif Braschinsky Töödejuhataja Haldusosakond jossif at nlib dot ee 6307201
Katrin Sepp Turvajuht Haldusosakond Katrin dot Sepp at nlib dot ee 6307276
Gennadi Kozlov Ventilatsioonilukksepp Haldusosakond 6307207
Tiit Kruuse Autojuht Haldusosakond 6307232
Toomas Kupper Ehitusremonditööline Haldusosakond 6307206
Rein Kuusik Elektrik Haldusosakond 6307190
Aivar Laanemets Elektromehaanik Haldusosakond 6307194
Aleksandr Pirogov Elektrik Haldusosakond 6307190
Sergei Šabanov Santehnik Haldusosakond 6307208
Maria Tsuprik Maaler-viimistleja Haldusosakond 6307205
Vello Veskioja Tehnikaspetsialist Haldusosakond Vello dot Veskioja at nlib dot ee 6307216
- - Sidetehnik Haldusosakond sidetehnik at nlib dot ee 6307333
Heakorratalitus
Dea Mägi Talituse juhataja Haldusosakond Dea dot Magi at nlib dot ee 6307278
Reet Põlts Riietehoidja Haldusosakond 6307287
Merike Mägi Riietehoidja Haldusosakond 6307289
Ellen Kotkas Riietehoidja Haldusosakond 6307287
Anne Viira Koristaja Haldusosakond 6307281
Jevgeni Veršinin Koristaja Haldusosakond 6307281
Reet Trampärk Koristaja Haldusosakond 6307281
Klara Talak Koristaja Haldusosakond 6307281
Galina Suprunovitš Koristaja Haldusosakond 6307281
Tatjana Smirnova Koristaja Haldusosakond 6307281
Svetlana Smirnova Koristaja Haldusosakond 6307281
Hilda Rukholm Koristaja Haldusosakond 6307281
Jevgenia Pavlova Koristaja Haldusosakond 6307281
Maie Nõmmiste Koristaja Haldusosakond 6307281
Laine Martinson Koristaja Haldusosakond 6307281
Ülle Mahl Koristaja Haldusosakond 6307281
Galina Kotšegarova Koristaja Haldusosakond 6307281
Reet Jaanhold Koristaja Haldusosakond 6307281
Natalia Antropova Koristaja Haldusosakond 6307281
Õilme Torop Valvekoristaja Haldusosakond 6307282
Elve Sidorov Valvekoristaja Haldusosakond 6307282

IT osakond

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Ene Ollisaar IT juht IT osakond Ene dot Ollisaar at nlib dot ee 6307107
Veiko Aasa Programmeerija IT osakond Veiko dot Aasa at nlib dot ee 6307183
Tarmo Argus Juhtiv insener IT osakond Tarmo dot Argus at nlib dot ee 6307218
Kullo-Kalev Aru Rakendusadministraator IT osakond Kullo dot Aru at nlib dot ee 6307169
Martin-Allan Jalakas Süsteemi peaadministraator IT osakond Martin dot Jalakas at nlib dot ee 6307266
Mihkel Kägo Süsteemiadministraator IT osakond Mihkel dot Kago at nlib dot ee 6307176
Meelis Mihhailov Süsteemiadministraator IT osakond Meelis dot Mihhailov at nlib dot ee 6307178
Marti Miller Süsteemiadministraator IT osakond Marti dot Miller at nlib dot ee 6307188
Mihhail Ottmaa IT spetsialist IT osakond Mihhail dot Ottmaa at nlib dot ee 6307182
Urmas Sinisalu IT arhitekt IT osakond Urmas dot Sinisalu at nlib dot ee 6307222
Alar Smiltinš Süsteemiadministraator IT osakond Alar dot Smiltins at nlib dot ee 6307183
Marge Piik (lapsehoolduspuhkusel) IT osakond

Kogude arenduse osakond

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Kairi Felt Osakonnajuhataja Kogude arenduse osakond Kairi dot Felt at nlib dot ee 6307590
Svea Aabreldaal Juhtiv spetsialist (kogude arvestus) Kogude arenduse osakond Svea dot Aabreldaal at nlib dot ee 6307592
KATALOOGIMISE JA NORMANDMETE TÖÖRÜHM
Kadi Mälton Töörühma juht Kogude arenduse osakond Kadi dot Malton at nlib dot ee 6307163
Urve Erm Juhtiv spetsialist (märksõnanormandmed) Kogude arenduse osakond Urve dot Erm at nlib dot ee 6307130
Merle Filippov Vanembibliograaf Kogude arenduse osakond Merle dot Filippov at nlib dot ee 6307359
Karin Kangur Vanembibliograaf Kogude arenduse osakond Karin dot Kangur at nlib dot ee 6307359
Ellen Kiloman Vanemtoimetaja Kogude arenduse osakond Ellen dot Kiloman at nlib dot ee 6307130
Elve Kuuskmäe Vanembibliograaf Kogude arenduse osakond Elve dot Kuuskmae at nlib dot ee 6307354
Kadri Metsik Vanemtoimetaja (nimenormandmed) Kogude arenduse osakond Kadri dot Metsik at nlib dot ee 6307398
Lembi Männik Vanembibliograaf Kogude arenduse osakond Lembi dot Mannik at nlib dot ee 6307375
Annika Oherde Juhtiv spetsialist (liigitamine ja märksõnastamine) Kogude arenduse osakond Annika dot Oherde at nlib dot ee 6307361
Pille Reinvart Vanemtoimetaja (nimenormandmed) Kogude arenduse osakond Pille dot Reinvart at nlib dot ee 6307398
Marje Saarmets Vanembibliograaf Kogude arenduse osakond Marje dot Saarmets at nlib dot ee 6307359
Ilona Tulp Vanembibliograaf Kogude arenduse osakond Ilona dot Tulp at nlib dot ee 6307361
Ellen Ustav Vanemraamatukoguhoidja Kogude arenduse osakond Ellen dot Ustav at nlib dot ee 6307375
Anne-Ly Utsar Juhtiv spetsialist (kataloogimine) Kogude arenduse osakond Anne-Ly dot Utsar at nlib dot ee 6307354
Külli Uuemõis Vanemraamatukoguhoidja Kogude arenduse osakond Kylli dot Uuemois at nlib dot ee 6307375
Ene Vilipus Vanembibliograaf Kogude arenduse osakond Ene dot Vilipus at nlib dot ee 6307355
Alla Voinova Vanembibliograaf Kogude arenduse osakond Alla dot Voinova at nlib dot ee 6307354
PERIOODIKATÖÖRÜHM
Aime Dello Töörühma juht (Eesti ISSN keskus) Kogude arenduse osakond Aime dot Dello at nlib dot ee 6307353
Leie Juha Juhtiv spetsialist Kogude arenduse osakond Leie dot Juha at nlib dot ee 6307376
Marin Kimm Vanemraamatukoguhoidja (Eesti ISSN keskus) Kogude arenduse osakond Marin dot Kimm at nlib dot ee 6307367
Tatjana Palav Vanemraamatukoguhoidja Kogude arenduse osakond Tatjana dot Palav at nlib dot ee 6307371
Piret Räpp Juhtiv spetsialist (ERB) Kogude arenduse osakond Piret dot Rapp at nlib dot ee 6307445
Katrin Sõrmus Vanembibliograaf Kogude arenduse osakond Katrin dot Sormus at nlib dot ee 6307445
Margot Süve Juhtiv spetsialist Kogude arenduse osakond Margot dot Suve at nlib dot ee 6307440
Johanna Tamm Vanembibliograaf Kogude arenduse osakond Johanna dot Tamm at nlib dot ee 6307371
Hilvi Tusti Assistent Kogude arenduse osakond Hilvi dot Tusti at nlib dot ee 6307376
Anne Vest Vanemraamatukoguhoidja (sundeksemplar) Kogude arenduse osakond Anne dot Vest at nlib dot ee 6307443
RAAMATUTÖÖRÜHM, rahvusteavik
Made Viljur-Voit Töörühma juht Kogude arenduse osakond Made dot Viljur at nlib dot ee 6307373
Ülle Laos Juhtiv spetsialist (DIGAR) Kogude arenduse osakond Ylle dot Laos at nlib dot ee 6307234
Mai Valtna Juhtiv spetsialist (Eesti ISBN agentuur) Kogude arenduse osakond Mai dot Valtna at nlib dot ee 6307374
Esta Kivimägi e-raamatu spetsialist Kogude arenduse osakond Esta dot Kivimagi at nlib dot ee 6307378
Katrin Kompus Raamatukoguhoidja Kogude arenduse osakond Katrin dot Kompus at nlib dot ee 6307374
Pille Martin Vanemraamatukoguhoidja (vanem teavik) Kogude arenduse osakond Pille dot Martin at nlib dot ee 6307370
Kristiina Rüütel Vanemraamatukoguhoidja (sundeksemplar) Kogude arenduse osakond Kristiina dot Ryytel at nlib dot ee 6307369
Hillar Sulg Assistent Kogude arenduse osakond Hillar dot Sulg at nlib dot ee 6307374
Mall Valdmees Vanemraamatukoguhoidja (Eesti ISBN agentuur) Kogude arenduse osakond Mall dot Valdmees at nlib dot ee 6307372
Sille Kurjamaa Vanembibliograaf Kogude arenduse osakond Sille dot Kurjamaa at nlib dot ee 6307591
RAAMATUTÖÖRÜHM, välisteavik
Liina Puusepp Vanemraamatukoguhoidja Kogude arenduse osakond Liina dot Puusepp at nlib dot ee 6307356
Marju Saul Vanembibliograaf Kogude arenduse osakond Marju dot Saul at nlib dot ee 6307593
Merike Välli Vanemraamatukoguhoidja Kogude arenduse osakond Merike dot Valli at nlib dot ee 6307351

Kogude osakond

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Kaire Lass Osakonnajuhataja-peavarahoidja Kogude osakond Kaire dot Lass at nlib dot ee 6307104
Piret Lotman Vanemteadur Kogude osakond Piret dot Lotman at nlib dot ee 6307125
Larissa Petina Vanemteadur Kogude osakond Larissa dot Petina at nlib dot ee 6307305
1. ERIKOGUD - harulduste ja arhiivkogu saal
Liis Tamm Harulduste ja arhiivkogu saali juhataja Kogude osakond Liis dot Tamm at nlib dot ee 6307343
ERIKOGUD - arhiivkogu
Reet Odraks Töörühma juht Kogude osakond Reet dot Odraks at nlib dot ee 6307302
Eneken Elias Vanemraamatukoguhoidja Kogude osakond Eneken dot Elias at nlib dot ee 6307344
Krista Härm Vanemraamatukoguhoidja Kogude osakond Krista dot Harm at nlib dot ee 6307321
Raido Meibaum Vanemraamatukoguhoidja Kogude osakond Raido dot Meibaum at nlib dot ee 6307341
Piret Pruuli Vanemraamatukoguhoidja Kogude osakond Piret dot Pruuli at nlib dot ee 6307302
ERIKOGUD - haruldaste raamatute kogu
Ruth Hiie Töörühma juht Kogude osakond Ruth dot Hiie at nlib dot ee 6307304
Sirje Lusmägi Vanaraamatu spetsialist Kogude osakond Sirje dot Lusmagi at nlib dot ee 6307303
Olga Rüütel Vanembibliograaf Kogude osakond Olga dot Ryytel at nlib dot ee 6307303
Urve Sildre Vanaraamatu spetsialist Kogude osakond Urve dot Sildre at nlib dot ee 6307304
ERIKOGUD - isikuarhiivid
Anniki Vahkal Vanemarhivaar Kogude osakond Anniki dot Vahkal at nlib dot ee 6307346
PÕHIKOGU - jadaväljaanded, mikrovormid, e-teavikud ja mittemuusikalised auvised
Siiri Põldmaa Töörühma juht Kogude osakond Siiri dot Poldmaa at nlib dot ee 6307313
6307314
Liidia Adamson Raamatukoguhoidja Kogude osakond Liidia dot Adamson at nlib dot ee 6307315
6307323
Katrin Belkina Vanemraamatukoguhoidja Kogude osakond Katrin dot Belkina at nlib dot ee 6307313
6307314
Inna Leppiko Vanemraamatukoguhoidja Kogude osakond Inna dot Leppiko at nlib dot ee 6307315
6307323
Kaia Liiv Vanemraamatukoguhoidja Kogude osakond Kaia dot Liiv at nlib dot ee 6307313
6307314
Marit Martson Vanemraamatukoguhoidja Kogude osakond Marit dot Martson at nlib dot ee 6307315
6307323
Margit Peegel Raamatukoguhoidja Kogude osakond Margit dot Peegel at nlib dot ee 6307313
6307314
Maria Vassiljeva Raamatukoguhoidja Kogude osakond Maria dot Vassiljeva at nlib dot ee 6307315
6307323
PÕHIKOGU - raamatud
Krista-Viivika Kats Töörühma juht Kogude osakond Krista dot Kats at nlib dot ee 6307320
Leena Lillepõld Raamatukoguhoidja Kogude osakond Leena dot Lillepold at nlib dot ee 6307318
6307311
Valli Otspere Raamatukoguhoidja Kogude osakond Valli dot Otspere at nlib dot ee 6307319
6307312
Kersti Pärtelpoeg Raamatukoguhoidja Kogude osakond Kersti dot Partelpoeg at nlib dot ee 6307318
6307311
Tea-Vaike Sein Vanemraamatukoguhoidja Kogude osakond Tea dot Sein at nlib dot ee 6307385
Pille Soe Raamatukoguhoidja Kogude osakond Pille dot Soe at nlib dot ee 6307318
6307311
Mare Vain Raamatukoguhoidja Kogude osakond Mare dot Vain at nlib dot ee 6307319
6307312
Tiina Väljako Vanemraamatukoguhoidja Kogude osakond Tiina dot Valjako at nlib dot ee 6307318
6307311
PÕHIKOGU - uudiskirjandus
Ene Ots Vanemraamatukoguhoidja Kogude osakond Ene dot Ots at nlib dot ee 6307327
Siiri Vahur Raamatukoguhoidja Kogude osakond Siiri dot Vahur at nlib dot ee 6307327
VARUKOGU
Terje Tiik Vanemraamatukoguhoidja Kogude osakond Terje dot Tiik at nlib dot ee 6307319
6307312

Kommunikatsiooni- ja turundusosakond

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Terje Talv Kommunikatsiooni- ja turundusjuht Kommunikatsiooni- ja turundusosakond Terje dot Talv at nlib dot ee 6307260
Krõõt Filippov Kommunikatsioonispetsialist Kommunikatsiooni- ja turundusosakond Kroot dot Filippov at nlib dot ee 6307254
Mihkel Volt Vastutav toimetaja Kommunikatsiooni- ja turundusosakond Mihkel dot Volt at nlib dot ee 6307324
Marika Kuldkepp Kirjastamise peaspetsialist Kommunikatsiooni- ja turundusosakond Marika dot Kuldkepp at nlib dot ee 6307271
Mari Orro Turundusspetsialist Kommunikatsiooni- ja turundusosakond Mari dot Orro at nlib dot ee
info at nlib dot ee
6307368
Margit Plink Arvutigraafik Kommunikatsiooni- ja turundusosakond Margit dot Plink at nlib dot ee 6307233
Inna Saaret Toimetaja Kommunikatsiooni- ja turundusosakond Inna dot Saaret at nlib dot ee 6307525
Riina Tammai Turundusspetsialist Kommunikatsiooni- ja turundusosakond Riina dot Tammai at nlib dot ee 6307524
6307296

Konverentsikeskus

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Riin Simo Keskuse juhataja Konverentsikeskus Riin dot Simo at nlib dot ee
konverents at nlib dot ee
6307262
6311416
56807262
Kristel Kagover Spetsialist Konverentsikeskus Kristel dot Kagover at nlib dot ee
konverents at nlib dot ee
6307262
6311416
56807245
Ly Tilk Spetsialist Konverentsikeskus Ly dot Tilk at nlib dot ee
konverents at nlib dot ee
6311416
56807174

Karl Lomp Helitehnik Konverentsikeskus konverents at nlib dot ee 6307225
6307224

Koolituskeskus

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Hela Ojasaar Koolitusjuht Koolituskeskus Hela dot Ojasaar at nlib dot ee 6307585
Margit Jõgi Juhtiv spetsialist (Eesti raamatukogude statistika, koolitused) Koolituskeskus Margit dot Jogi at nlib dot ee 6307123
Piret Pärgma Terminoloog Koolituskeskus Piret dot Pargma at nlib dot ee 6307127
Kristina Rood Juhtiv spetsialist (e-koolitused) Koolituskeskus Kristina dot Rood at nlib dot ee 6307309
Krista Talvi Juhtiv spetsialist (koolitused) Koolituskeskus Krista dot Talvi at nlib dot ee 6307129
Kai Välbe Juhtiv spetsialist (RRi statistika, standardid ja uuringud) Koolituskeskus Kai dot Valbe at nlib dot ee 6307121
Kelly Parker (lapsehoolduspuhkusel) Koolituskeskus

Kunstide teabekeskus

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Katre Riisalu Keskuse juhataja Kunstide teabekeskus Katre dot Riisalu at nlib dot ee 6307143
Eha Garšnek Keskuse juhataja asetäitja Kunstide teabekeskus Eha dot Garshnek at nlib dot ee 6307157
Kartograafia- ja geograafiasaal
Tiina Kruup Töörühma juht Kunstide teabekeskus Tiina dot Kruup at nlib dot ee 6307156
Anne Lentsius Vanembibliograaf Kunstide teabekeskus Anne dot Lentsius at nlib dot ee 6307156
Kunstisaal
Ülle Gurkina Kunstisaali juhataja Kunstide teabekeskus Ylle dot Gurkina at nlib dot ee 6307144
Tiina Aasmann Infospetsialist Kunstide teabekeskus Tiina dot Aasmann at nlib dot ee 6307142
Katri Kiik Vanemraamatukoguhoidja Kunstide teabekeskus Katri dot Kiik at nlib dot ee 6307144
Malle Laanmets Infospetsialist Kunstide teabekeskus Malle dot Laanmets at nlib dot ee 6307153
Tiina Saldre Infospetsialist Kunstide teabekeskus Tiina dot Saldre at nlib dot ee 6307149
Muusikasaal
Linda Tõnisson Muusikasaali juhataja Kunstide teabekeskus Linda dot Tqnisson at nlib dot ee 6307151
Tiina Allik Vanembibliograaf (heli) Kunstide teabekeskus Tiina dot Allik at nlib dot ee 6307145
Sirje Bachmann Infospetsialist Kunstide teabekeskus Sirje dot Bachmann at nlib dot ee 6307151
Heidi Heinmaa Töörühma juht (noodid) Kunstide teabekeskus Heidi dot Heinmaa at nlib dot ee 6307159
Marika Koha Töörühma juht (heli) Kunstide teabekeskus Marika dot Koha at nlib dot ee 6307158
Ülle Leok Infospetsialist Kunstide teabekeskus Ylle dot Leok at nlib dot ee 6307582
Nansi Leppik Infospetsialist Kunstide teabekeskus Nansi dot Leppik at nlib dot ee 6307152
Marika Luite Helioperaator Kunstide teabekeskus Marika dot Luite at nlib dot ee 6307226
Pille Priisalu Vanembibliograaf (noodid) Kunstide teabekeskus Pille dot Priisalu at nlib dot ee 6307146
Helen Põldmäe Infospetsialist (noodid) Kunstide teabekeskus Helen dot Poldmae at nlib dot ee 6307146
Tiia Rebassoo Vanembibliograaf (heli) Kunstide teabekeskus Tiia dot Rebassoo at nlib dot ee 6307145
Kristin Sirp Infospetsialist (noodid) Kunstide teabekeskus Kristin dot Sirp at nlib dot ee 6307146
Tiina Sokk Vanembibliograaf (noodid) Kunstide teabekeskus Tiina dot Sokk at nlib dot ee 6307158
Rena Tüür Infospetsialist (heli) Kunstide teabekeskus Rena dot Tyyr at nlib dot ee 6307145
Teatri- ja filmisaal
Kaja Loel Teatri- ja filmisaali juhataja Kunstide teabekeskus Kaja dot Loel at nlib dot ee 6307152
Meeli Karu Infospetsialist Kunstide teabekeskus Meeli dot Karu at nlib dot ee 6307147
6307155

Laenuosakond

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Külli Solo Osakonnajuhataja Laenuosakond Kylli dot Solo at nlib dot ee 6307570
Heli Kuusik Juhtiv spetsialist Laenuosakond Heli dot Kuusik at nlib dot ee 6307411
Mari Reimal Juhtiv spetsialist Laenuosakond Mari dot Reimal at nlib dot ee 6307413
Marii Väljataga Raamatukogudevahelise laenutuse spetsialist Laenuosakond Marii dot Valjataga at nlib dot ee 6307410
Humanitaarteaduste saal
Krõõt Liivak Humanitaarsaali juhataja Laenuosakond Kroot dot Liivak at nlib dot ee 6307479
6307202
Kai Ellip Infospetsialist Laenuosakond Kai dot Ellip at nlib dot ee 6307336
6307202
Ade Hintsov Infospetsialist Laenuosakond Ade dot Hintsov at nlib dot ee 6307306
Elo Jakobson Infospetsialist Laenuosakond Elo dot Jakobson at nlib dot ee 6307306
Aita Korb Infospetsialist Laenuosakond Aita dot Korb at nlib dot ee 6307336
6307202
Inge Kullamaa Infospetsialist Laenuosakond Inge dot Kullamaa at nlib dot ee 6307413
6307202
Maire Liivamets Eesti kirjanduse referent Laenuosakond Maire dot Liivamets at nlib dot ee 6307128
Tiina Ritson Infospetsialist Laenuosakond Tiina dot Ritson at nlib dot ee 6307380
6307202
Kea Susi Infospetsialist Laenuosakond Kea dot Susi at nlib dot ee 6307381
6307202
Signe Suursöödi Töörühma juht Laenuosakond Signe dot Suursoodi at nlib dot ee 6307270
Kesktellimispunkt
Liive Paapstel Infospetsialist Laenuosakond Liive dot Paapstel at nlib dot ee 6307400
6307396
Eva Rebane Infospetsialist Laenuosakond Eva dot Rebane at nlib dot ee 6307400
6307396
Tiina Reinpalu Infospetsialist Laenuosakond Tiina dot Reinpalu at nlib dot ee 6307400
6307396
Sune Teemaa Infospetsialist Laenuosakond Sune dot Teemaa at nlib dot ee 6307400
6307396
Registratuur
Ruth Remmelgas Registratuuri juhataja Laenuosakond Ruth dot Remmelgas at nlib dot ee 6307611
6307405
6307408
Anna-Liisa Leiar Administraator Laenuosakond Anna-Liisa dot Leiar at nlib dot ee 6307611
6307405
6307408
Airi Mürk Administraator Laenuosakond Airi dot Myrk at nlib dot ee 6307611
6307405
6307408
Lilia Rojak Administraator Laenuosakond Lilia dot Rojak at nlib dot ee 6307611
6307405
6307408
Üldlugemissaal
Enel Eestleol Üldlugemissaali juhataja Laenuosakond Enel dot Eestleol at nlib dot ee 6307414
6307395
Ülle Asi Infospetsialist Laenuosakond Ylle dot Asi at nlib dot ee 6307395
6307415
Ülle Kullamaa Infospetsialist Laenuosakond Ylle dot Kullamaa at nlib dot ee 6307395
6307414
Merili Martinson Infospetsialist (Austria, Saksa, Šveitsi) Laenuosakond Merili dot Martinson at nlib dot ee 6307360
Heli Mirma Infospetsialist Laenuosakond Heli dot Mirma at nlib dot ee 6307395
6307414
Tiia Sau Infospetsialist Laenuosakond Tiia dot Sau at nlib dot ee 6307388
6307395
Kersti Teelem Infospetsialist Laenuosakond Kersti dot Teelem at nlib dot ee 6307388
6307395
Jaanika Tappo (lapsehoolduspuhkusel) Laenuosakond

Näituste osakond

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Ave Tölpt Osakonnajuhataja Näituste osakond Ave dot Toelpt at nlib dot ee 6307150
56807150
Rein Eskel Näitusemeister Näituste osakond Rein dot Eskel at nlib dot ee 6307132
Lea Hein Projektijuht Näituste osakond Lea dot Hein at nlib dot ee 6307148
Tiiu Laur Kunstnik Näituste osakond Tiiu dot Laur at nlib dot ee
6307138

Parlamendiinfo keskus

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Karmen Linask Keskuse juhataja Parlamendiinfo keskus Karmen dot Linask at nlib dot ee 6307331
Ivi Smitt Juhtiv spetsialist (autoriõigus) Parlamendiinfo keskus Ivi dot Smitt at nlib dot ee 6307115
Euroopa Liidu töörühm (Euroopa Liidu infokeskus)
Merle Tõniste Töörühma juht Parlamendiinfo keskus Merle dot Toniste at nlib dot ee 6307114
Inger Vaguri Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Inger dot Vaguri at nlib dot ee 6307114
Li Lind Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Li dot Lind at nlib dot ee 6307114
Jekaterina Vaiksalu (lapsehoolduspuhkusel) Infospetsialist Parlamendiinfo keskus
Majandus- ja poliitikainfo töörühm
Kristiina Kaju Töörühma juht Parlamendiinfo keskus Kristiina dot Kaju at nlib dot ee 6307120
Signe Kruus Raamatukoguhoidja Parlamendiinfo keskus Signe dot Kruus at nlib dot ee 6307108
Gerli Köösel Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Gerli dot Koosel at nlib dot ee 6307317
Vive Ott Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Vive dot Ott at nlib dot ee 6307110
Kristiina Viks Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Kristiina dot Viks at nlib dot ee 6307120
Mai Vöörmann Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Mai dot Voormann at nlib dot ee 6307442
Õigusinfo ja rahvusvaheliste organisatsioonide töörühm
Katrin Ordlik Töörühma juht Parlamendiinfo keskus Katrin dot Ordlik at nlib dot ee 6307211
Anneli Allikas Infospetsialist (RVO) Parlamendiinfo keskus Anneli dot Allikas at nlib dot ee 6307105
Marika Lillemäe Infospetsialist (RVO) Parlamendiinfo keskus Marika dot Lillemae at nlib dot ee 6307135
Tiia Melts Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Tiia dot Melts at nlib dot ee 6307136
Elena Rattur Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Elena dot Rattur at nlib dot ee 6307105
Marili Rähn Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Marili dot Rahn at nlib dot ee 6307250
Õigusteaduse ja rahvusvaheliste organisatsioonide saal
Kadri Lindmets Erialateabe infojuht Parlamendiinfo keskus Kadri dot Lindmets at nlib dot ee 6307106
Grete Veedla Vanemraamatukoguhoidja Parlamendiinfo keskus Grete dot Veedla at nlib dot ee 6307106
Parlamendi lugemissaal
Tiina Kallas Parlamendi lugemissaali juhataja Parlamendiinfo keskus Tiina dot Kallas at riigikogu dot ee 6316955
Rita Enna Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Rita dot Enna at nlib dot ee 6316955
Tiina Tammiksalu Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Tiina dot Tammiksalu at nlib dot ee 6316955
Teatmesaal
Mare Kurvet Teatmesaali juhataja Parlamendiinfo keskus Mare dot Kurvet at nlib dot ee 6307116
Marge Allandi Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Marge dot Allandi at nlib dot ee 6307109
Sirje Mänd Vanemraamatukoguhoidja Parlamendiinfo keskus Sirje dot Mand at nlib dot ee 6307108
Lii Suurpalu Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Lii dot Suurpalu at nlib dot ee 6307118
Margit Tammur Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Margit dot Tammur at nlib dot ee 6307230
Ühiskonnateaduste saal
Eve Toomra Ühiskonnateaduste saali juhataja Parlamendiinfo keskus Eve dot Toomra at nlib dot ee 6307102
6307101
Väljaannete töörühm
Rita Hillermaa Juhtiv spetsialist Parlamendiinfo keskus Rita dot Hillermaa at nlib dot ee 6307560
Gerli Eero Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Gerli dot Eero at nlib dot ee 6307103
Piret Viljamaa Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Piret dot Viljamaa at nlib dot ee 6307103

Restaureerimiskeskus

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Kadi Kiipus Keskuse juhataja Restaureerimiskeskus Kadi dot Kiipus at nlib dot ee 6307257
Riina Ilomets Juhtiv spetsialist Restaureerimiskeskus Riina dot Ilomets at nlib dot ee 6307249
Tiina Aarna Konservaator Restaureerimiskeskus Tiina dot Aarna at nlib dot ee 6307244
Tiina Hirvesoo Konservaator Restaureerimiskeskus Tiina dot Hirvesoo at nlib dot ee 6307249
Nele Jõhvik Konservaator Restaureerimiskeskus Nele dot Johvik at nlib dot ee 6307244
Urve Kolde Konservaator Restaureerimiskeskus Urve dot Kolde at nlib dot ee 6307246
Margit Mölder Hooldustehnik Restaureerimiskeskus 6307243
Malle Peenema Hooldustehnoloog Restaureerimiskeskus 6307247
Tiiu-Malle Pällo Hooldustehnik Restaureerimiskeskus 6307243
Maie Raag Hooldustehnik Restaureerimiskeskus 6307243
Riina Rämmel Konservaator-keemik Restaureerimiskeskus Riina dot Rammel at nlib dot ee 6307242
Vilja Ventsel Konservaator Restaureerimiskeskus Vilja dot Ventsel at nlib dot ee 6307246
Raivo Vahtra Köitja Restaureerimiskeskus 6307243
Sulev Varner Köitja Restaureerimiskeskus 6307335


RRi näitused digitaalarhiiv digar