Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20, L 12-19
Raamatuid saab tagastada Endla tn 3 E-P 7-22






 

Otsi nime või numbrit
Isikunimede alfabeetiline nimekiri A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Õ Ä Ö Ü Kõik

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Liive Paapstel Infospetsialist Teenindusosakond Liive.Paapstel@nlib.ee 6307396
Tatjana Palav Vanemraamatukoguhoidja Kogude arenduse osakond Tatjana.Palav@nlib.ee 6307371
Tiiu-Malle Pällo Raamatukogu assistent Restaureerimiskeskus 6307243
Piret Pärgma Terminoloog, kirjastamisspetsialist Kommunikatsiooni- ja turundusosakond Piret.Pargma@nlib.ee 6307127
Kersti Pärtelpoeg Raamatukogu assistent Kogude osakond Kersti.Partelpoeg@nlib.ee 6307318 6307311
Katrin Parve Digiteerija Digiteerimiskeskus Katrin.Parve@nlib.ee 6307329
Boris Pats Ekspediitor Asjaajamisosakond Boris.Pats@nlib.ee 6307236
Virve Pavlov Paljundusoperaator Digiteerimiskeskus Virve.Pavlov@nlib.ee 6307402
Vladimir Pavlov Koristaja Haldusosakond 6307281
Margit Peegel Raamatukogu assistent Kogude osakond Margit.Peegel@nlib.ee 6307313 6307314
Priit Pennula Rakendusadministraator IT arenduskeskus priit.pennula@nlib.ee 6307170
Larissa Petina Vanemteadur Kogude osakond Larissa.Petina@nlib.ee 6307305
Marge Piik (lapsehoolduspuhkusel) Programmeerija IT arenduskeskus
Aleksandr Pirogov Elektrik Haldusosakond 6307190
Margit Plink Arvutigraafik Kommunikatsiooni- ja turundusosakond Margit.Plink@nlib.ee 6307233
Siiri Põldmaa Töörühma juht Kogude osakond Siiri.Poldmaa@nlib.ee 6307313 6307314
Helen Põldmäe Infospetsialist (noodid) Kunstide teabekeskus Helen.Poldmae@nlib.ee 6307146
Reet Põlts Riietehoidja Haldusosakond 6307287
Kadri Possul Digiteerija Digiteerimiskeskus Kadri.Possul@nlib.ee 6307365
Pille Priisalu Vanembibliograaf (noodid) Kunstide teabekeskus Pille.Priisalu@nlib.ee 6307146
Piret Pruuli Vanemraamatukoguhoidja Kogude osakond Piret.Pruuli@nlib.ee 6307302
Liina Puusepp Vanemraamatukoguhoidja Kogude arenduse osakond Liina.Puusepp@nlib.ee 6307356
Laura Püvi Digiteerija Digiteerimiskeskus Laura.Puvi@nlib.ee 6307310
Eva Püvi (lapsehoolduspuhkusel) Digiteerimiskeskus

 digitaalarhiiv digar