Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20, L 12-19
Raamatuid saab tagastada Endla tn 3 E-P 7-22






 

Otsi nime või numbrit
Isikunimede alfabeetiline nimekiri A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Õ Ä Ö Ü Kõik

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Inger Vaguri Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Inger.Vaguri@nlib.ee 6307114
Anniki Vahkal Vanemarhivaar Kogude osakond Anniki.Vahkal@nlib.ee 6307346
Raivo Vahtra Köitja Restaureerimiskeskus 6307243
Siiri Vahur Raamatukogu assistent Kogude osakond Siiri.Vahur@nlib.ee 6307327
Jekaterina Vaiksalu (lapsehoolduspuhkusel) Infospetsialist Parlamendiinfo keskus
Mare Vain Raamatukogu assistent Kogude osakond Mare.Vain@nlib.ee 6307319 6307312
Kai Välbe Juhtiv spetsialist (RRi statistika, standardid ja uuringud) Teenindusosakond Kai.Valbe@nlib.ee 6307121
Mall Valdmees Vanemraamatukoguhoidja (Eesti ISBN agentuur) Kogude arenduse osakond Mall.Valdmees@nlib.ee 6307372
Tiina Väljako Vanemraamatukoguhoidja Kogude osakond Tiina.Valjako@nlib.ee 6307318 6307311
Marii Väljataga Juhtiv spetsialist (raamatukogudevaheline laenutus) Teenindusosakond Marii.Valjataga@nlib.ee 6307394
Merike Välli Vanemraamatukoguhoidja Kogude arenduse osakond Merike.Valli@nlib.ee 6307351
Mai Valtna Juhtiv spetsialist (Eesti ISBN agentuur) Kogude arenduse osakond Mai.Valtna@nlib.ee 6307374
Kadri Varipuu Digitaalarhiivi spetsialist Digitaalarhiivi osakond Kadri.Varipuu@nlib.ee 6307284
Sulev Varner Köitja Restaureerimiskeskus 6307335
Maria Vassiljeva Vanemraamatukoguhoidja Kogude osakond Maria.Vassiljeva@nlib.ee 6307315 6307323
Annika Vatsk Segmenteerimise spetsialist Digiteerimiskeskus Annika.Vatsk@nlib.ee 6307349
Grete Veedla Vanemraamatukoguhoidja Parlamendiinfo keskus Grete.Veedla@nlib.ee 6307106
Kristel Veimann Teenuste juht Juhtkond Kristel.Veimann@nlib.ee 6307416
Vilja Ventsel Konservaator Restaureerimiskeskus Vilja.Ventsel@nlib.ee 6307246
Vello Veskioja Tehnikaspetsialist Haldusosakond Vello.Veskioja@nlib.ee 6307216
Anne Vest Vanemraamatukoguhoidja (sundeksemplar) Kogude arenduse osakond Anne.Vest@nlib.ee 6307443
Kadi Vest Digiteerimise spetsialist Digiteerimiskeskus Kadi.Vest@nlib.ee 6307310
Anne Viira Koristaja Haldusosakond 6307281
Anne Viires Segmenteerimise spetsialist Digiteerimiskeskus Anne.Viires@nlib.ee 6307298
Kristiina Viks Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Kristiina.Viks@nlib.ee 6307120
Ene Vilipus Vanembibliograaf Kogude arenduse osakond Ene.Vilipus@nlib.ee 6307355
Piret Viljamaa Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Piret.Viljamaa@nlib.ee 6307103
Made Viljur-Voit Juhtiv spetsialist (Kirjastajaportaal) Kogude arenduse osakond Made.Viljur@nlib.ee 6307373
Alla Voinova Vanembibliograaf Kogude arenduse osakond Alla.Voinova@nlib.ee 6307354
Mihkel Volt Vastutav toimetaja Kommunikatsiooni- ja turundusosakond Mihkel.Volt@nlib.ee 6307324

RRi näitused digitaalarhiiv digar