Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20, L 12-19
Raamatuid saab tagastada Endla tn 3 E-P 7-22






 

Otsi nime või numbrit
Isikunimede alfabeetiline nimekiri A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Õ Ä Ö Ü Kõik

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Klara Talak Koristaja Haldusosakond 6307281
Terje Talv Kommunikatsiooni- ja turundusjuht Kommunikatsiooni- ja turundusosakond Terje.Talv@nlib.ee 6307260
Terje Talv Kommunikatsiooni- ja turundusjuht Juhtkond Terje.Talv@nlib.ee 6307260
Krista Talvi Juhtiv spetsialist (koolitused) Koolituskeskus Krista.Talvi@nlib.ee 6307129
Johanna Tamm Vanembibliograaf Kogude arenduse osakond Johanna.Tamm@nlib.ee 6307369
Liis Tamm Harulduste ja arhiivkogu saali juhataja Kogude osakond Liis.Tamm@nlib.ee 6307343
Tiina Tammiksalu Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Tiina.Tammiksalu@nlib.ee 6316955
Margit Tammur Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Margit.Tammur@nlib.ee 6307442
Jaanika Tappo (lapsehoolduspuhkusel) Teenindusosakond
Karina Teeäär Riietehoidja Haldusosakond 6307287 6307289
Kersti Teelem Infospetsialist Teenindusosakond Kersti.Teelem@nlib.ee 6307388
Sune Teemaa Infospetsialist Teenindusosakond Sune.Teemaa@nlib.ee 6307400 6307396
Terje Tiik Vanemraamatukoguhoidja Kogude osakond Terje.Tiik@nlib.ee 6307319 6307312
Ly Tilk Spetsialist Konverentsikeskus Ly.Tilk@nlib.ee konverents@nlib.ee 56807174
Ave Tölpt Osakonnajuhataja Näituste osakond Ave.Toelpt@nlib.ee 6307150 56807150
Signe Tõnisson Osakonnajuhataja Digiteerimiskeskus Signe.Tonisson@nlib.ee 6307177
Linda Tõnisson Muusikasaali juhataja Kunstide teabekeskus Linda.Tqnisson@nlib.ee 6307151
Merle Tõniste Töörühma juht Parlamendiinfo keskus Merle.Toniste@nlib.ee 6307114
Eve Toomra Ühiskonnateaduste saali juhataja Parlamendiinfo keskus Eve.Toomra@nlib.ee 6307102 6307101
Õilme Torop Valvekoristaja Haldusosakond 6307282
Reet Trampärk Koristaja Haldusosakond 6307281
Milvi Triik Digiteerija Digiteerimiskeskus Milvi.Triik@nlib.ee 6307160
Maria Tsuprik Maaler-viimistleja Haldusosakond 6307205
Ilona Tulp Vanembibliograaf Kogude arenduse osakond Ilona.Tulp@nlib.ee 6307361
Hilvi Tusti Raamatukogu assistent Kogude arenduse osakond Hilvi.Tusti@nlib.ee 6307376
Rena Tüür Infospetsialist (heli) Kunstide teabekeskus Rena.Tyyr@nlib.ee 6307145

RRi näitused digitaalarhiiv digar