Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20, L 12-19
Raamatuid saab tagastada Endla tn 3 E-P 7-22






 

Otsi nime või numbrit
Isikunimede alfabeetiline nimekiri A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Õ Ä Ö Ü Kõik

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Mari-Ann Saar Juhiabi Asjaajamisosakond Mari-Ann.Saar@nlib.ee 6307502
Inna Saaret Toimetaja Kommunikatsiooni- ja turundusosakond Inna.Saaret@nlib.ee 6307525
Marje Saarmets Vanembibliograaf Kogude arenduse osakond Marje.Saarmets@nlib.ee 6307359
Sergei Šabanov Santehnik Haldusosakond 6307208
Tiina Saldre Infospetsialist Kunstide teabekeskus Tiina.Saldre@nlib.ee 6307149
Gert Sau segmenteerimise spetsialist Digiteerimiskeskus Gert.Sau@nlib.ee 6307294
Marju Saul Vanembibliograaf Kogude arenduse osakond Marju.Saul@nlib.ee 6307593
Ave Sepik Finantsjuht Juhtkond Ave.Sepik@nlib.ee 6307377
Katrin Sepp Turvajuht Haldusosakond Katrin.Sepp@nlib.ee 6307276
Elve Sidorov Valvekoristaja Haldusosakond 6307282
Urve Sildre Vanaraamatu spetsialist Kogude osakond Urve.Sildre@nlib.ee 6307304
Riin Simo Keskuse juhataja Konverentsikeskus Riin.Simo@nlib.ee konverents@nlib.ee 6307262 56807262
Karl-Martin Sinijärv Kultuurinõunik Peaspetsialistid karl.martin.sinijarv@nlib.ee 6307220
Urmas Sinisalu Andmehalduse peaspetsialist Raamatukoguteenuste arenduskeskus Urmas.Sinisalu@nlib.ee 6307222
Kristin Sirp Infospetsialist (noodid) Kunstide teabekeskus Kristin.Sirp@nlib.ee 6307146
Helve Siska Digiteerija Digiteerimiskeskus Helve.Siska@nlib.ee 6307119
Alar Smiltinš Süsteemiadministraator IKT taristu osakond Alar.Smiltins@nlib.ee 6307183
Svetlana Smirnova Koristaja Haldusosakond 6307281
Tatjana Smirnova Koristaja Haldusosakond 6307281
Ivi Smitt Juhtiv spetsialist (autoriõigus) Parlamendiinfo keskus Ivi.Smitt@nlib.ee 6307115
Pille Soe Raamatukogu assistent Kogude osakond Pille.Soe@nlib.ee 6307318 6307311
Tiina Sokk Vanembibliograaf (noodid) Kunstide teabekeskus Tiina.Sokk@nlib.ee 6307158
Külli Solo Osakonnajuhataja Teenindusosakond Kylli.Solo@nlib.ee 6307570
Katrin Sõrmus Vanembibliograaf Kogude arenduse osakond Katrin.Sormus@nlib.ee 6307445
Kadri Spriit Digiteerija Digiteerimiskeskus Kadri.Spriit@nlib.ee 6307402
Igor Šramov Töödejuhataja Haldusosakond Igor.Sramov@nlib.ee 6307193
Margit Stamm Juhtiv spetsialist Digiteerimiskeskus Margit.Stamm@nlib.ee 6307387
Hillar Sulg Ekspediitor - autojuht Asjaajamisosakond Hillar.Sulg@nlib.ee 6307253
Galina Suprunovitš Koristaja Haldusosakond 6307281
Kea Susi Infospetsialist Teenindusosakond Kea.Susi@nlib.ee 6307381
Lii Suurpalu Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Lii.Suurpalu@nlib.ee 6307118
Signe Suursöödi Infospetsialist Teenindusosakond Signe.Suursoodi@nlib.ee 6307270
Tatjana Šuvalova Koristaja Haldusosakond 6307281
Margot Süve Juhtiv spetsialist Kogude arenduse osakond Margot.Suve@nlib.ee 6307440

RRi näitused digitaalarhiiv digar