Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20, L 12-19
Raamatuid saab tagastada Endla tn 3 E-P 7-22






 

Otsi nime või numbrit
Isikunimede alfabeetiline nimekiri A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Õ Ä Ö Ü Kõik

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Maie Raag Raamatukogu assistent Restaureerimiskeskus 6307243
Marili Rähn Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Marili.Rahn@nlib.ee 6307250
Peeter Rahuvarm Veebiarhiveerimise rakenduste administraator Digitaalarhiivi osakond Peeter.Rahuvarm@nlib.ee 6307286
Riina Rämmel Keemik Restaureerimiskeskus Riina.Rammel@nlib.ee 6307242
Piret Räpp Juhtiv spetsialist (ERB) Kogude arenduse osakond Piret.Rapp@nlib.ee 6307445
Elena Rattur Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Elena.Rattur@nlib.ee 6307105
Eva Rebane Infospetsialist Teenindusosakond Eva.Rebane@nlib.ee 6307410
Tiia Rebassoo Vanembibliograaf (heli) Kunstide teabekeskus Tiia.Rebassoo@nlib.ee 6307145
Mari Reimal Juhtiv spetsialist Teenindusosakond Mari.Reimal@nlib.ee 6307413
Tiina Reinpalu Infospetsialist Teenindusosakond Tiina.Reinpalu@nlib.ee 6307400 6307396
Kaire Reinujaan Finantsspetsialist Peaspetsialistid Kaire.Reinujaan@nlib.ee 6307172
Pille Reinvart Vanemtoimetaja (nimenormandmed) Kogude arenduse osakond Pille.Reinvart@nlib.ee 6307398
Ruth Remmelgas Registratuuri juhataja Teenindusosakond Ruth.Remmelgas@nlib.ee 6307611 6307405 6307408
Katre Riisalu Keskuse juhataja Kunstide teabekeskus Katre.Riisalu@nlib.ee 6307143
Tiina Ritson Infospetsialist Teenindusosakond Tiina.Ritson@nlib.ee 6307380
Lilia Rojak Infospetsialist Teenindusosakond Lilia.Rojak@nlib.ee 6307611 6307405 6307408
Kristina Rood Juhtiv spetsialist (e-koolitused) Koolituskeskus Kristina.Rood@nlib.ee 6307309
Hilda Rukholm Koristaja Haldusosakond 6307281
Raivo Ruusalepp Arendusjuht Juhtkond Raivo.Ruusalepp@nlib.ee 6307166
Kristiina Rüütel Vanemraamatukoguhoidja (sundeksemplar) Kogude arenduse osakond Kristiina.Ryytel@nlib.ee 6307369
Rivo Ruutsaar IT projektijuht IT arenduskeskus Rivo.Ruutsaar@nlib.ee 6307221

RRi näitused digitaalarhiiv digar