Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20, L 12-19
Raamatuid saab tagastada Endla tn 3 E-P 7-22






 

Otsi nime või numbrit
Isikunimede alfabeetiline nimekiri A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Õ Ä Ö Ü Kõik

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Dea Mägi Talituse juhataja Haldusosakond Dea.Magi@nlib.ee 6307278
Ülle Mahl Koristaja Haldusosakond 6307281
Jane Makke Metaandmete peaspetsialist Peaspetsialistid Jane.Makke@nlib.ee 6307383
Teet Malsroos Fotograaf Asjaajamisosakond Teet.Malsroos@nlib.ee 6307293
Kadi Mälton Töörühma juht Kogude arenduse osakond Kadi.Malton@nlib.ee 6307163
Sirje Mänd Vanemraamatukoguhoidja Parlamendiinfo keskus Sirje.Mand@nlib.ee 6307108
Lembi Männik Vanembibliograaf Kogude arenduse osakond Lembi.Mannik@nlib.ee 6307375
Anu Maripuu Arhivaar Asjaajamisosakond Anu.Maripuu@nlib.ee 6307512
Anu Maripuu Segmenteerimise spetsialist Digiteerimiskeskus Anu.Maripuu@nlib.ee
Erki Märks IT arendusjuht IT arenduskeskus Erki.Marks@nlib.ee 6307107
Pille Martin Vanemraamatukoguhoidja (vanem teavik) Kogude arenduse osakond Pille.Martin@nlib.ee 6307370
Merili Martinson Infospetsialist (Austria, Saksa, Šveitsi) Teenindusosakond Merili.Martinson@nlib.ee 6307360
Laine Martinson Koristaja Haldusosakond 6307281
Marit Martson Vanemraamatukoguhoidja Kogude osakond Marit.Martson@nlib.ee 6307315 6307323
Lija Mätas Digiteerija Digiteerimiskeskus Lija.Matas@nlib.ee 6307291
Raido Meibaum Vanemraamatukoguhoidja Kogude osakond Raido.Meibaum@nlib.ee 6307341
Tiia Melts Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Tiia.Melts@nlib.ee 6307136
Kaie Merila Segmenteerimise spetsialist Digiteerimiskeskus kaie.merila@nlib.ee 6307294
Kadri Merila-Sander Digiteerimise peaspetsialist Digiteerimiskeskus Kadri.Merila@nlib.ee 6307329
Kadri Metsik Vanemtoimetaja (nimenormandmed) Kogude arenduse osakond Kadri.Metsik@nlib.ee 6307398
Meelis Mihhailov Osakonnajuhataja IKT taristu osakond Meelis.Mihhailov@nlib.ee 6307178
Marti Miller Süsteemiadministraator IKT taristu osakond Marti.Miller@nlib.ee 6307188
Heli Mirma Infospetsialist Teenindusosakond Heli.Mirma@nlib.ee 6307414
Margit Mölder Raamatukogu assistent Restaureerimiskeskus 6307243
Krõõt Mõttus (lapsehoolduspuhkusel) Kommunikatsiooni- ja turundusosakond
Airi Mürk Infospetsialist Teenindusosakond Airi.Myrk@nlib.ee 6307611 6307405 6307408

RRi näitused digitaalarhiiv digar