Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20, L 12-19
Raamatuid saab tagastada Endla tn 3 E-P 7-22






 

Otsi nime või numbrit
Isikunimede alfabeetiline nimekiri A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Õ Ä Ö Ü Kõik

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Neeme Laane Kopeerimise spetsialist Digiteerimiskeskus Neeme.Laane@nlib.ee 6307295
Aivar Laanemets Elektromehaanik Haldusosakond 6307194
Tormis Laanisto Turundusspetsialist Kommunikatsiooni- ja turundusosakond Tormis.Laanisto@nlib.ee 6307271
Malle Laanmets Infospetsialist Kunstide teabekeskus Malle.Laanmets@nlib.ee 6307153
Ülle Laos Juhtiv spetsialist (DIGAR) Kogude arenduse osakond Ylle.Laos@nlib.ee 6307234
Kaire Lass Osakonnajuhataja-peavarahoidja Kogude osakond Kaire.Lass@nlib.ee 6307104
Tiiu Laur Kunstnik Näituste osakond Tiiu.Laur@nlib.ee 6307138
Anna-Liisa Leiar Infospetsialist Teenindusosakond Anna-Liisa.Leiar@nlib.ee 6307611 6307405 6307408
Julia Leitsinger Personalispetsialist Peaspetsialistid julia.leitsinger@nlib.ee 6307509
Anne Lentsius Vanembibliograaf Kunstide teabekeskus Anne.Lentsius@nlib.ee 6307156
Ülle Leok Infospetsialist Kunstide teabekeskus Ylle.Leok@nlib.ee 6307582
Nansi Leppik Infospetsialist Kunstide teabekeskus Nansi.Leppik@nlib.ee 6307152
Inna Leppiko Vanemraamatukoguhoidja Kogude osakond Inna.Leppiko@nlib.ee 6307315 6307323
Kaia Liiv Raamatukogu assistent Kogude osakond Kaia.Liiv@nlib.ee 6307313 6307314
Krõõt Liivak Humanitaarsaali juhataja Teenindusosakond Kroot.Liivak@nlib.ee 6307579 6307202
Maire Liivamets Eesti kirjanduse referent Teenindusosakond Maire.Liivamets@nlib.ee 6307128
Marika Lillemäe Infospetsialist (RVO) Parlamendiinfo keskus Marika.Lillemae@nlib.ee 6307135
Karmen Lillemets segmenteerimise spetsialist Digiteerimiskeskus Karmen.Lillemets@nlib.ee 6307294
Leena Lillepõld Raamatukogu assistent Kogude osakond Leena.Lillepold@nlib.ee 6307318 6307311
Marika Lillepuu Segmenteerimise spetsialist Digiteerimiskeskus Marika.Lillepuu@nlib.ee 6307348
Karmen Linask Keskuse juhataja Parlamendiinfo keskus Karmen.Linask@nlib.ee 6307331
Li Lind Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Li.Lind@nlib.ee 6307114
Kadri Lindmets Erialateabe infojuht Parlamendiinfo keskus Kadri.Lindmets@nlib.ee 6307106
Kaja Loel Teatri- ja filmisaali juhataja Kunstide teabekeskus Kaja.Loel@nlib.ee 6307152
Piret Lotman Vanemteadur Kogude osakond Piret.Lotman@nlib.ee 6307125
Marika Luite Helioperaator Kunstide teabekeskus Marika.Luite@nlib.ee 6307226
Sirje Lusmägi Vanaraamatu spetsialist Kogude osakond Sirje.Lusmagi@nlib.ee 6307303

RRi näitused digitaalarhiiv digar