Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20, L 12-19
Raamatuid saab tagastada Endla tn 3 E-P 7-22






 

Otsi nime või numbrit
Isikunimede alfabeetiline nimekiri A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Õ Ä Ö Ü Kõik

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Mihkel Kägo IT vanemspetsialist IKT taristu osakond Mihkel.Kago@nlib.ee 6307176
Kristiina Kaju Töörühma juht Parlamendiinfo keskus Kristiina.Kaju@nlib.ee 6307317
Tiina Kallas Parlamendi lugemissaali juhataja Parlamendiinfo keskus Tiina.Kallas@riigikogu.ee 6316955
Egle Kampus Arendusprojektide juht Peaspetsialistid egle.kampus@nlib.ee 6307173
Karin Kangur E-raamatu spetsialist Kogude arenduse osakond Karin.Kangur@nlib.ee 6307374
Terje Kannik E-raamatu spetsialist Kogude arenduse osakond Terje.Kannik@nlib.ee 6307374
Mari Kannusaar Välissuhete peaspetsialist Peaspetsialistid Mari.Kannusaar@nlib.ee 6307503
Elis Karpov Veebiarhiveerimise spetsialist Digitaalarhiivi osakond Elis.Karpov@nlib.ee 6307286
Meeli Karu Infospetsialist Kunstide teabekeskus Meeli.Karu@nlib.ee 6307147 6307155
Krista-Viivika Kats Töörühma juht Kogude osakond Krista.Kats@nlib.ee 6307320
Kadri Kesküla Osakonnajuhataja Asjaajamisosakond Kadri.Keskyla@nlib.ee 6307501
Katri Kiik Vanemraamatukoguhoidja Kunstide teabekeskus Katri.Kiik@nlib.ee 6307144
Kadi Kiipus Keskuse juhataja Restaureerimiskeskus Kadi.Kiipus@nlib.ee 6307257
Ellen Kiloman Vanemtoimetaja Kogude arenduse osakond Ellen.Kiloman@nlib.ee 6307130
Marin Kimm Vanemraamatukoguhoidja (Eesti ISSN keskus) Kogude arenduse osakond Marin.Kimm@nlib.ee 6307367
Esta Kivimägi Vanembibliograaf Kogude arenduse osakond Esta.Kivimagi@nlib.ee 6307370
Marika Koha Töörühma juht (heli) Kunstide teabekeskus Marika.Koha@nlib.ee 6307158
Urve Kolde Konservaator Restaureerimiskeskus Urve.Kolde@nlib.ee 6307246
Katrin Kompus Vanemraamatukoguhoidja Kogude arenduse osakond Katrin.Kompus@nlib.ee 6307369
Gerli Köösel Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Gerli.Koosel@nlib.ee 6307120
Merilin Koppel Digiteerimise spetsialist Digiteerimiskeskus Merilin.Koppel@nlib.ee 6307366
Aita Korb Infospetsialist Teenindusosakond Aita.Korb@nlib.ee 6307381
Galina Kotšegarova Koristaja Haldusosakond 6307281
Peeter Kraas IT spetsialist IKT taristu osakond Peeter.Kraas@nlib.ee 6307179
Jaan Krupp Digitaalarhiivi spetsialist Digitaalarhiivi osakond Jaan.Krupp@nlib.ee 6307285
Tiina Kruup Töörühma juht Kunstide teabekeskus Tiina.Kruup@nlib.ee 6307156
Signe Kruus Raamatukoguhoidja Parlamendiinfo keskus Signe.Kruus@nlib.ee 6307108
Tiit Kruuse Ekspediitor - autojuht Asjaajamisosakond Tiit.Kruuse@nlib.ee 6307232
Marion Kruut Digiteerija Digiteerimiskeskus Marion.Kruut@nlib.ee 6307366
Inge Kullamaa Infospetsialist Teenindusosakond Inge.Kullamaa@nlib.ee 6307210
Ülle Kullamaa Infospetsialist Teenindusosakond Ulle.Kullamaa@nlib.ee 6307404
Toomas Kupper Ehitusremonditööline Haldusosakond 6307206
Sille Kurjamaa Töörühma juht Kogude arenduse osakond Sille.Kurjamaa@nlib.ee 6307591
Mare Kurvet Päringuteenuse juhtiv spetsialist Teenindusosakond Mare.Kurvet@nlib.ee 6307116
Heli Kuusik Juhtiv spetsialist Teenindusosakond Heli.Kuusik@nlib.ee 6307411
Elve Kuuskmäe Vanembibliograaf Kogude arenduse osakond Elve.Kuuskmae@nlib.ee 6307354

 digitaalarhiiv digar