Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20

L 12-19

P suletud

30. aprillil on raamatukogu SULETUD!







 

Otsi nime või numbrit
Isikunimede alfabeetiline nimekiri A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Õ Ä Ö Ü Kõik

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Mariliis Häälme Rakendusadministraator IT arenduskeskus mariliis.haalme@nlib.ee 6307179
Laivi Hallasoo Segmenteerimise spetsialist, digiteerija Digiteerimiskeskus Laivi.Hallasoo@nlib.ee 6307294
Virgo Hallik Veebiarhiveerimise tehniline spetsialist Digitaalarhiivi osakond Virgo.Hallik@nlib.ee 6307286
Marta Hang Müügispetsialist Konverentsikeskus Marta.Hang@nlib.ee konverents@nlib.ee 6307262 56807245
Krista Härm Vanemraamatukoguhoidja Kogude osakond Krista.Harm@nlib.ee 6307321
Lea Hein Projektijuht Näituste osakond Lea.Hein@nlib.ee 6307148
Heidi Heinmaa Töörühma juht (noodid) Kunstide teabekeskus Heidi.Heinmaa@nlib.ee 6307159
Andrus Heintalu Juhtiv spetsialist Kogude arenduse osakond Andrus.Heintalu@nlib.ee 6307440
Hendrik Roland Helm Keskuse juhataja Konverentsikeskus Hendrik-Roland.Helm@nlib.ee, konverents@nlib.ee 6307262 56807262
Ruth Hiie Töörühma juht Kogude osakond Ruth.Hiie@nlib.ee 6307304
Rita Hillermaa Juhtiv spetsialist Parlamendiinfo keskus Rita.Hillermaa@nlib.ee 6307560
Ade Hintsov Infospetsialist Teenindusosakond Ade.Hintsov@nlib.ee 6307306
Tiina Hirvesoo Konservaator Restaureerimiskeskus Tiina.Hirvesoo@nlib.ee 6307249

 digitaalarhiiv digar