Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20, L 12-19
Raamatuid saab tagastada Endla tn 3 E-P 7-22






 

Otsi nime või numbrit
Isikunimede alfabeetiline nimekiri A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Õ Ä Ö Ü Kõik

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Virgo Hallik Veebiarhiveerimise tehniline spetsialist Digitaalarhiivi osakond Virgo.Hallik@nlib.ee 6307286
Krista Härm Vanemraamatukoguhoidja Kogude osakond Krista.Harm@nlib.ee 6307321
Lea Hein Projektijuht Näituste osakond Lea.Hein@nlib.ee 6307148
Heidi Heinmaa Töörühma juht (noodid) Kunstide teabekeskus Heidi.Heinmaa@nlib.ee 6307159
Ruth Hiie Töörühma juht Kogude osakond Ruth.Hiie@nlib.ee 6307304
Rita Hillermaa Juhtiv spetsialist Parlamendiinfo keskus Rita.Hillermaa@nlib.ee 6307560
Ade Hintsov Infospetsialist Teenindusosakond Ade.Hintsov@nlib.ee 6307306
Tiina Hirvesoo Konservaator Restaureerimiskeskus Tiina.Hirvesoo@nlib.ee 6307249

RRi näitused digitaalarhiiv digar