Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20, L 12-19
Raamatuid saab tagastada Endla tn 3 E-P 7-22






 

Otsi nime või numbrit
Isikunimede alfabeetiline nimekiri A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Õ Ä Ö Ü Kõik

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Ago Oder Jurist Peaspetsialistid Ago.Oder@nlib.ee 6307511
Reet Odraks Töörühma juht Kogude osakond Reet.Odraks@nlib.ee 6307302
Annika Oherde Juhtiv spetsialist (liigitamine ja märksõnastamine) Kogude arenduse osakond Annika.Oherde@nlib.ee 6307361
Hela Ojasaar Koolitusjuht Koolituskeskus Hela.Ojasaar@nlib.ee 6307585
Riin Olonen Raamatukogusüsteemi peaspetsialist Peaspetsialistid Riin.Olonen@nlib.ee 6307189
Katrin Ordlik Töörühma juht Parlamendiinfo keskus Katrin.Ordlik@nlib.ee 6307211
Mari Orro-Kolk Turundusspetsialist Kommunikatsiooni- ja turundusosakond Mari.Orro@nlib.ee info@nlib.ee 6307368
Ene Ots Vanemraamatukoguhoidja Kogude osakond Ene.Ots@nlib.ee 6307327
Valli Otspere Raamatukogu assistent Kogude osakond Valli.Otspere@nlib.ee 6307319 6307312
Vive Ott Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Vive.Ott@nlib.ee 6307110
Mihhail Ottmaa IT spetsialist IKT taristu osakond Mihhail.Ottmaa@nlib.ee 6307182
Kaili Õunapuu-Seidelberg Raamatukogusüsteemi URRAM peakasutaja Raamatukoguteenuste arenduskeskus Kaili.Ounapuu-Seidelberg@nlib.ee 6307336

RRi näitused digitaalarhiiv digar