Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20, L 12-19
Raamatuid saab tagastada Endla tn 3 E-P 7-22






 

Otsi nime või numbrit
Isikunimede alfabeetiline nimekiri A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Õ Ä Ö Ü Kõik

Nimi Amet Osakond E-post Telefon
Svea Aabreldaal Juhtiv spetsialist (kogude arvestus) Kogude arenduse osakond Svea.Aabreldaal@nlib.ee 6307592
Tiina Aarna Konservaator Restaureerimiskeskus Tiina.Aarna@nlib.ee 6307244
Veiko Aasa Programmeerija IT arenduskeskus Veiko.Aasa@nlib.ee 6307197
Tiina Aasmann Infospetsialist Kunstide teabekeskus Tiina.Aasmann@nlib.ee 6307142
Liidia Adamson Raamatukogu assistent Kogude osakond Liidia.Adamson@nlib.ee 6307315 6307323
Toomas Adson IT projektijuht IT arenduskeskus Toomas.Adson@nlib.ee 6307215
Marge Allandi Infospetsialist Parlamendiinfo keskus Marge.Allandi@nlib.ee 6307109
Anneli Allikas Infospetsialist (RVO) Parlamendiinfo keskus Anneli.Allikas@nlib.ee 6307105
Janne Andresoo Peadirektor Juhtkond Janne.Andresoo@nlib.ee 6307600
Natalia Antropova Koristaja Haldusosakond 6307281
Eva-Maria Artus Osakonnajuhataja Digitaalarhiivi osakond Eva.Artus@nlib.ee 6307184
Kullo-Kalev Aru Rakendusadministraator IT arenduskeskus Kullo.Aru@nlib.ee 6307169

 digitaalarhiiv digar