Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu on avatud E-R 10-20, L 12-19
Raamatuid saab tagastada Endla tn 3 E-P 7-22
1. mail on raamatukogu suletud. 

Konverentsikeskus

Rahvusraamatukogu konverentsikeskus on tänu heale asukohale Tallinna kesklinnas ning laiale konverentsiruumide ja teenuste valikule üks originaalsemaid ehitisi ürituste korraldamiseks.

Meil on kümme erineva suurusega konverentsiruumi, kus saab korraldada koolitusi, seminare, nõupidamisi, konverentse, esitlusi, näitusi, pressikonverentse jms. Kliendi kasutuses on tänapäevane audio- ja videotehnika, kõigis ruumides tasuta wifi.

Konverentsikeskuse lipulaev on 300 inimest mahutav lava ja professionaalse heli- ja valgustehnikaga suur konverentsisaal, kus on võimalik korraldada ka kontserte ja etendusi.

Rahvusraamatukogu fuajees paiknevad raamatukauplus, näitustesaal ja galeriid ning kohvik. Kõigisse konverentsiruumidesse saab tellida toitlstust.

Kliendil on võimalus kasutada raamatukogu andmebaase ja kogusid, külastada lugemissaale, näitusi, teatrietendusi ning spordisaali.

Majajuht

Aprillis broneerides kõik konverentsiruumid aasta lõpuni 20% soodsamad - vaata täpsemalt hinnakirjast (Soodustus kehtib päevahinnale)

Kontakt: tel. 630 7262 ja 631 1416, faks 631 1410, e-post: konverents at nlib dot ee

Keskuse juhataja: Riin Simo
Konverentsispetsialistid: Kristel Kagover ja Ly Tilk
Helitehnik: Karl Lomp

RRi konverentsikeskuse virtuaaltuur


RRi näitused digitaalarhiiv digar