Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20

L 12-19

P suletud

30. aprillil on raamatukogu SULETUD! 

Rahvusraamatukogus tähistatakse emakeelepäeva seminariga

Teisipäeval, 14. märtsil kella 11-14 tähistatakse Eesti Rahvusraamatukogu 6. korruse auditooriumis emakeelepäeva deviisi all "Eesti keel on minu erakond" /Juhan Liiv/.

Esinevad Haridus- ja Teadusministeeriumi keeleosakonna nõunik Jüri Valge teemal “Emakeel meile ja meie abiga”, Õismäe Humanitaargümnaasiumi emakeeleõpetaja Piret Hiisjärv “Kas keelega võib mängida?”, keeletoimetaja Helju Vals “Eesti keel on minu erakond”, "Sirbi" keeletoimetaja Aili Künstler “Eesti keelest toimetaja pilgu läbi” ja Rahvusraamatukogu teadus- ja arenduskeskuse toimetaja Siiri Lauk teemal “Kas ja kuivõrd on võimalik kirjakeelt teadlikult suunata?”.

Seminari juhib Rahvusraamatukogu teadus- ja arenduskeskuse eesti kirjanduse referent Maire Liivamets, avasõnad ütleb Rahvusraamatukogu peadirektor Tiiu Valm.

7. korrusel humanitaarteaduste saalis saab vaadata näitust "Eesti nimed" (koostaja Signe Suursöödi).

Lisainfo: Maire Liivamets, Eesti Rahvusraamatukogu teadus- ja arenduskeskuse referent, tel. 6307 128, Maire dot Liivamets at nlib dot ee

Krista Talvi, Eesti Rahvusraamatukogu teadus- ja arenduskeskuse peaspetsialist, tel. 6307 129, Krista dot Talvi at nlib dot ee

#layout1#


 digitaalarhiiv digar