Kodulehelt

Uudistest

Kontaktidest

---

E-kataloog ESTER

Artiklite andmebaas ISE

Digitaalarhiiv DIGAR

Raamatukogu avatud E-R 10-20, L 12-19
Raamatuid saab tagastada Endla tn 3 E-P 7-22


 

Tule appi Eesti raamatukogusid uueks looma!

19.10.2017

Rahvusraamatukogu on pikka aega tegutsenud raamatukogunduse arenduskeskusena, nüüd oleme selle tegevuse sisu uuendamas ja laiendamas. Senine raamatukogutöötajate kompetentsi tõstmisele suunatud koolitamine ja erialateadmiste vahendamine jääb ikka edasi kestma. Sellele aga on juba lisandunud e-teenuste pakkumine raamatukogusüsteemi Urram majutaja ja targa tellija rolli näol ning analüüside tellimine raamatukoguteenuste parendamiseks. Selleks, et uued tegevused veelgi paremini raamatukogude ja lugejate huve teeniksid, otsime oma arenduskeskuse meeskonnale juhti, kes koostöös Eesti raamatukogudega aitaks saavutada uut kvaliteeti raamatukoguteenustes.

Otsime oma meeskonda heade juhi- ja eestvedamisoskustega kolleegi, kes koondaks raamatukogudega seotud osapooled uue teenuste visiooni ümber ning asuks seda ellu viima. Ootame kandidaate raamatukogunduskogukonnast, sest teadmised raamatukogude toimimisest on arenduskeskuse juhi rollis hädavajalikud. See on erakordne võimalus aidata kujundada ja disainida moodsat raamatukoguteenust, töötades koos eri tüüpi raamatukogude ning nende kasutajatega!

Palun saada kandideerimiseks oma elulugu, kirjalik nägemus moodsast 21. sajandi raamatukogust ja kirjeldus, kuidas Sa oma uues rollis hakkaksid seda nägemust ellu viima. Ole hea ja läheta need dokumendid koos palgasooviga hiljemalt 6. novembriks 2017. a e-posti aadressile cv@nlib.ee.
Töökuulutus asub siin>>  

Vaata lisaks ERÜ välja töötatud visiooni 21. sajandi raamatukogust >>

18.10.2017 Eesti mäluasutused allkirjastavad Rahvusraamatukogus avaliku omandi manifesti

13.10.2017 Otsime raamatukoguteenuste arenduskeskuse juhti

12.10.2017 Reedel katkeb raamatukogus soojusvarustus

12.10.2017 Uued näitused Rahvusraamatukogus

09.10.2017 Kuppelsaalis toimub julgeolekustrateegia arutelu


Arhiiv

RRi näitused digitaalarhiiv digar