Tallinna illustratsioonide triennaali "Pildi jõud" - Tallinn Illustrations Triennial "Power Of Pictures"

OSALEJATE NIMEKIRI
PARTICIPANTS

Osales 67 kunstnikku 10 riigist - 67 artists from 10 countries

EESTI - ESTONIA

  1. Sveta Aleksejeva, 4.07.1968
  2. Heiki Ernits, 24.03.1953
  3. Mare Hunt, 2.08.1959
  4. Henno Käo, 10.01.1942
  5. Anne Linnamägi, 9.12.1966
  6. Regina Lukk-Toompere, 23.08.1953
  7. Ülle Meister, 27.08.1948
  8. Tiia Mets, 28.01.1973
  9. Jüri Mildeberg, 18.05.1965
  10. Piret Mildeberg, 17.05.1957
  11. Piret Niinepuu-Kiik, 4.03.1958
  12. Viive Noor, 7.10.1955
  13. Ede Peebo, 30.05.1934
  14. Juss Piho, 14.07.1963
  15. Piret Raud, 15.07.1971
  16. Priit Rea, 8.06.1956
  17. Kristina Reineller, 4.01.1969
  18. Tiina Reinsalu, 25.12.1955
  19. Catherine Zarip, 18.10.1966
  20. Milvi Torim, 28.05.1944
  21. Maarja Undusk, 13.08.1959
  22. Maarja Vannas-Raid, 22.08.1945
  23. Maara Vint, 31.10.1955
LEEDU - LITHUANIA
  1. Irena Daukšaite- Guobiene, 11.08.1942
  2. Rimvydas Kepežinskas, 26.01.1956
  3. Jurate Racinskaite, 18.05.1955
  4. Birute Zokaityte, 14.03.1968
  5. Irena Žviliuviene, 24.01.1944

LÄTI - LATVIA

  1. Ilze Dambe, 10.09.1969
  2. Signe Ermane-Litvina, 24.05.1968
  3. Marita Grase, 15.11.1966
  4. Gundega Muzikante, 15.11.1964
  5. Anita Paegle, 3.06.1956

NORRA - NORWAY

  1. Trond Bredesen, 19.04.1956
  2. Bo Gaustad, 21.12.1946
  3. Harald Nordberg, 27.05.1949
  4. Justyna Nyka, 31.03.1963

POOLA - POLAND

  1. Krystyna Lipka-Sztarballo, 6.09.1949
  2. Pawel Pawlak, 16.03.1962
  3. Joanna Sedlaczek, 7.09.1955
  4. Agnieszka Zelewska, 18.07.1964

ROOTSI - SWEDEN

  1. Anna Bengtsson, 15.05.1951
  2. Eva Eriksson, 13.05.1949
  3. Eva Lindström, 15.02.1952
  4. Jeanette Milde, 19.04.1964

SAKSAMAA - GERMANY

  1. Gabriele Kernke, 4.12.1965
  2. Daniela Kulot, 27.08.1966
  3. Eugen Sopko, 25.03.1949
  4. Beate Speck- Kafkoulas, 6.09.1953
  5. Annette Swoboda, 20.08.1962

SOOME - FINLAND

  1. Aino Havukainen, 5.12.1968
  2. Sami Toivonen, 5.04.1971
  3. Maija Raitanen, 12.01.1944
  4. Virpi Talvitie, 12.08.1961
  5. Riitta Uusitalo, 17.04.1960

VENEMAA - RUSSIA

  1. Evgeny Antonenkov, 18.03.1956
  2. Aleksander Azemsha, 23.10.1950
  3. Victoria Fomina, 3.10.1963
  4. Vera Pavlova, 1.01.1952
  5. Ekaterina Silina, 26.07.1960
  6. Aleksander Traugot, 19.06.1931
  7. Valery Traugot, 23.06.1936
  8. Dmitriy Trubin, 15.02.1961
  9. Valery Tsikota, 16.03.1951

TAANI - DENMARK

  1. Helle Vibeke Jensen, 9.09.1960
  2. Bente Olesen Nyström, 11.01.1950
  3. Kirsten Raagaard, 6.05.1947